23.03.2019 Ostatnia aktualizacja 15:38, 23.03.2019
Sample image

Mariusz BUSIEK (MB)

Redaktor Naczelny

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 663 01 55 99
Sample image

Zbigniew BIBER (ZB)

Redaktor

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 508 12 72 16
 
Adres redakcji:
 
Portal skarzysko24.pl
ul. Rzemieślnicza 5/5
26-110 Skarżysko-Kamienna
tel.: + 48 663 01 55 99
adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Wydawca:
 
Creation Point
ul. Rzemieślnicza 5/5
26-110 Skarżysko-Kamienna
 tel.: + 48 663 01 55 99
 
Osoby wymienione w powyższym zestawieniu są członkami redakcji skarzysko24.pl i są uprawnione do reprezentowania tego medium. Członkowie redakcji w trakcie wykonywania zadań na rzecz portalu posługują się imiennymi legitymacjami prasowymi.
 


 Korzystanie serwisów skarzysko24.pl i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe jest wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach Korzystania z Serwisu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.
 
Redakcja nie zwraca nie zamówionych materiałów, a w razie opublikowania zastrzega sobie prawo do ich skracania. Creation Point nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń i reklam i ma prawo odmówić publikacji bez podania przyczyny. Wszystkie materiały są objęte prawem autorskim. Przedruk materiałów w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek języku bez wcześniejszej pisemnej zgody Wydawcy jest zabroniony.
 
 
ZASADY KORZYSTANIA SERWISU SKARZYSKO24.PL
 
Redakcja skarzysko24.pl dokłada starań, aby korzystanie z serwisu było intuicyjnie proste i wygodne. Spodziewamy się jednak, że możesz mieć do nas kilka pytań. Poniżej znajdziesz informacje, które mogą być dla Ciebie przydatne. Jeżeli nie znajdziesz w nich poszukiwanych odpowiedzi, skorzystaj z kontaktu z nami aby zadać pytanie. 
Warunki użytkowania
 
Korzystając z serwisu skarzysko24.pl wyrażasz tym samym akceptację postanowień zawartych na tej stronie. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy o przerwanie korzystania z skarzysko24.pl. 
 
Zawartość skarzysko24.pl nie może być wykorzystywana w żaden sposób, który naruszałby prawa innych osób lub miałby na celu rozpowszechnianie fałszywych, obraźliwych, gorszących, deprawujących lub zakazanych treści, zniesławianie kogokolwiek, zachęcanie do nietolerancji, nienawiści, agresji lub zachowań niezgodnych z prawem. 
 
Redakcja skarzysko24.pl w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne skutki, straty bądź uszkodzenia wynikające z decyzji lub działań podejmowanych w oparciu o informacje zawarte w serwisie skrzysko24.pl albo wynikające z innego użycia serwisu skrzysko24.pl. 
 
Redakcja skarzysko24.pl może dokonywać zmian w zawartych tu postanowieniach, których zmieniona treść będzie publikowana na stronach pomocy serwisu skarzysko24.pl. 
Prawo autorskie i prawo prasowe
 
Zawartość serwisu skarzysko24.pl, obejmująca tekst, obrazy i materiały multimedialne, jak również nazwy i znaki graficzne skarzysko24.pl oraz innych podmiotów są chronione prawami autorskimi oraz innymi przepisami prawnymi. 
 
Pisemna zgoda redakcji skarzysko24.pl jest niezbędna aby w celach innych niż osobiste i niekomercyjne kopiować, zmieniać lub adaptować zawartość skarzysko24.pl, tworzyć dzieła pochodne w oparciu o zawartość skarzysko24.pl bądź w jakikolwiek sposób w całości albo w części transmitować lub rozpowszechniać oryginalną lub zmienioną zawartość skarzysko24.pl, przy zachowaniu przepisów prawa autorskiego i prawa prasowego. 
 
Część zawartości serwisu skarzysko24.pl może być chroniona prawami autorskimi innych osób i podmiotów. 
 
Wysyłając za pomocą formularza swoje opinie w formie tekstu wyrażasz tym samym zgodę dla redakcji skarzysko24.pl na nieodpłatną publikację i dalsze wykorzystanie tego tekstu w formie oryginalnej lub zmienionej bez podawania autora. 
 
Redakcja skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zgodnych z prawem reklam i ogłoszeń. 
Twoje opinie na portalu skarzysko24.pl
 
Zachęcamy Cię do wyrażania swoich opinii i poglądów w serwisie skarzysko24.pl. Poniżej interesujących wiadomości i artykułów znajdziesz formularz pozwalający wyrazić Ci własną opinię na tematy w nich poruszane. Możesz w ten sposób wziąć udział w publicznej dyskusji. 
 
>Aby uchronić Cię przed złośliwymi użytkownikami, którzy mogliby podawać się za Ciebie podpisując własne wypowiedzi Twoim pseudonimem, wymagana jest rejestracja. 
 
Redakcja skarzysko24.pl dba o poszanowanie godności innych osób. Aby zapobiec nadużyciom wraz z treścią opinii i wiadomości przesyłanych za pomocą formularzy zapisywany jest adres internetowy (adres IP) komputera, z którego wysyłasz tę treść. Adres IP nie jest publikowany w serwisie skarzysko24.pl razem z Twoją opinią. Adres ten ma postać liczbową i po podjęciu dodatkowych kroków prawnych pozwala na ustalenie Twojej tożsamości i dokładnej lokalizacji. 
 
Redakcja będzie usuwać opinie naruszające prawa innych osób, zawierające fałszywe, obraźliwe, gorszące, deprawujące lub zakazane treści, zniesławiające kogokolwiek, zachęcające do nietolerancji, nienawiści, agresji lub zachowań niezgodnych z prawem. Opinie tego typu będą usuwane niezwłocznie po ich zauważeniu. 
Prywatność i ochrona tożsamości
 
>Serwis skarzysko24.pl umieszcza na Twoim komputerze dane (cookies) pozwalające na śledzenie Twojej aktywności podczas przeglądania zawartości serwisu oraz umożliwiające korzystanie z wielu zaawansowanych funkcji portalu. Serwis skarzysko24.pl nie używa sygnalizatorów WWW (web beacons). 
 
Redakcja skarzysko24.pl nie gromadzi żadnych danych będących danymi osobowymi użytkowników. Jeżeli w formularzach kontaktu z redakcją lub wyrażania opinii podasz jakiekolwiek dane osobowe, swoje lub innego człowieka, dane te zostaną zignorowane i usunięte. Siłą rzeczy nie przetwarzamy danych osobowych ani nie udostępniamy ich innym podmiotom. 
 
Zawartość formularzy dostępnych w serwisie skarzysko24.pl jest przesyłana między Twoim komputerem a komputerem odległym za pośrednictwem zwykłego, nieszyfrowanego połączenia. Pamiętaj, aby nigdy nie wpisywać w formularzach swoich danych osobowych ani innych poufnych informacji.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

"Gramy dla Pana Zenka" - Oldboye St…

Opublikowano: 23.03.2019 16:34

Komentarzy: 0

Cerrard SMS Starachowice lepszy od STS-u Skar…

Opublikowano: 22.03.2019 22:43

Komentarzy: 0

Muzyczne spotkanie ze Sławkiem Bogusiewiczem

Opublikowano: 22.03.2019 21:30

Komentarzy: 0

Eliminacje miejskie do 42. Ogólnopolskiego Tu…

Opublikowano: 22.03.2019 13:11

Komentarzy: 0

Dana Gameb UKS Relaks z brązowymi medalami I…

Opublikowano: 22.03.2019 10:04

Komentarzy: 0

Nocny Kochanek Zespołem Rocku

Opublikowano: 22.03.2019 10:00

Komentarzy: 1

Słono zapłaci za głupotę

Opublikowano: 22.03.2019 09:59

Komentarzy: 2

Wiosenna profilaktyka

Opublikowano: 22.03.2019 08:07

Komentarzy: 0

Rusza modernizacja budynku głównego bibliotek…

Opublikowano: 21.03.2019 19:16

Komentarzy: 3

Zespół Szkół Technicznych mistrzem Skarżyska …

Opublikowano: 21.03.2019 16:48

Komentarzy: 0

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

Opinie w GoWork.pl

Ostatnio na forum