27.06.2019 Ostatnia aktualizacja 10:53, 26.06.2019
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: "Biesiady w Skarżysku"czyli gdzie się bawimy...

O:"Biesiady w Skarżysku"czyli gdzie się bawimy... 2009/01/03 17:09 #9457

Niestety gastronomia w Skarżysku ogranicza się do Pizzy i piwnych barów... Sama nie raz doświadczyłam braku miejsca, gdzie mogłabym spotkać się ze znajomymi, by zjeść coś co nie ma związku z fast foodami... o winie (winie, a nie Carlo rossi), nie wspomnę.
Niestety, ale o ten stan winić można jedynie obecnych "gastronomów"... Co do inwestycji? Dla majętnych skarżyszczan, gastronomia jest mało dochodowym biznesem...
Nie chcę pisać co jest dochodowym towarem... ;(((
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:"Biesiady w Skarżysku"czyli gdzie się bawimy... 2009/01/03 23:15 #9463

Nawet jeśli chodzi o dowóz pizzy na telefon, to też jest niezbyt dobrze. Na ulotkach dowożą do 22-23, ale w rzeczywistości, gdy zadzwoniłem o 21 z minutami w niektórych pizzeriach już nie odbierali, a w innych nie chcieli już dowozić, bo przecież zaraz zamykają. Rozumiem, że od niedzieli do czwartku jest mały ruch i zainteresowanie takową pizzą, ale w weekend wskazane byłoby jeśli o tą godzinkę dłużej pizza mogłaby być dowieziona;)

O:"Biesiady w Skarżysku"czyli gdzie się bawimy... 2009/01/04 14:29 #9472

janosik245 napisał:
Nawet jeśli chodzi o dowóz pizzy na telefon, to też jest niezbyt dobrze. Na ulotkach dowożą do 22-23, ale w rzeczywistości, gdy zadzwoniłem o 21 z minutami w niektórych pizzeriach już nie odbierali, a w innych nie chcieli już dowozić, bo przecież zaraz zamykają. Rozumiem, że od niedzieli do czwartku jest mały ruch i zainteresowanie takową pizzą, ale w weekend wskazane byłoby jeśli o tą godzinkę dłużej pizza mogłaby być dowieziona;)

I tu się niestety muszę z Tobą zgodzić. Czasem nie odbierają po prostu telefonu. Poza tym po co pisać czynne do 22:00 tak jak w przypadku pizzerii Batmar, skorą twierdzą że zamówienia przyjmują tylko do 21:30 ;)

edysia1 Sama nie raz doświadczyłam braku miejsca, gdzie mogłabym spotkać się ze znajomymi, by zjeść coś co nie ma związku z fast foodami... o winie (winie, a nie Carlo rossi), nie wspomnę.

Widzisz, nawet na takim poziomie jest problem, a co dopiero mówić o winiarni i restauracji "non fast food";) Na początek niech się ci nasi przedsiębiorcy trochę ucywilizują i zaczną szanować klientów. Na początek wystarczyło by nie wywalać ludzi na bruk tuż po 23 w weekend a za barem trochę częściej się uśmiechać.B)

O:"Biesiady w Skarżysku"czyli gdzie się bawimy... 2009/01/06 16:12 #9486

cien napisał:
I tu się niestety muszę z Tobą zgodzić. Czasem nie odbierają po prostu telefonu. Poza tym po co pisać czynne do 22:00 tak jak w przypadku pizzerii Batmar, skorą twierdzą że zamówienia przyjmują tylko do 21:30 ;)
Też się na to nacięłam, można przecież napisać po 21:30 nie przyjmujemy zamówień albo zmienić godziny otwarcia. Może te pół godziny to jest takie jak nam się chce to zrobimy pizze jak nie to nie.:blink:

O:"Biesiady w Skarżysku"czyli gdzie się bawimy... 2009/01/06 17:03 #9489

w Skarżysku mimo wszystko można coraz więcej smacznych rzeczy sobie podjeść :) np. pyszne naleśniki na ulicy Sokolej (naprzeciwko Batmaru)naleśniki genialne, ze wszystkim- na ostro i na słodko- w środku naprawdę przytulnie. W Balentines- na metalowców masa makaronów, oscypki z grila i kilka innych fajnych przekąsek... w Zaścianku- pierogi i zapiekanki, Cafe Staszica 10a- pyszne szarlotki i serniczki na gorąco itp. Porozmawiam z administratorem, żebym mogła zrobić ranking jedzonka, kawy i wystroju knajpek, żeby był jakiś pogląd na Skarżysko-pod względem kulinarnym :)z cennikami i zachwalaniem tego co warto. Nie narzekajcie aż tak bardzo :)

O:"Biesiady w Skarżysku"czyli gdzie się bawimy... 2009/01/07 04:43 #9492

Ludziska w S-ku siedzą i myślą.... myślą i siedzą... a może czas pomyśleć o franczyzie? Jest to pomysł na firmę- kawiarnię - piwiarnię, etc. Ech, wiem, że inwestorzy inwestują... szkoda tylko, że nie w rozwój... ;(((
Czas generowania strony: 0.119 s.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Planujesz wypoczynek nad wodą? Sprawdź, gdzie…

Opublikowano: 26.06.2019 12:15

Komentarzy: 1

30. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarn…

Opublikowano: 25.06.2019 20:56

Komentarzy: 0

Trwają zapisy do Turnieju Piłki Siatkowej Pla…

Opublikowano: 25.06.2019 13:05

Na ratunek desperatowi z Gdańska

Opublikowano: 25.06.2019 11:26

Egzamin na stopnie KYU w Skarżyskim Klubie Sp…

Opublikowano: 24.06.2019 17:18

Budżet Obywatelski: 30 czerwca kończy się cza…

Opublikowano: 24.06.2019 11:21

Spowodował kolizję, tłumaczył, że jest zmęczo…

Opublikowano: 24.06.2019 11:04

Piknik Czytelniczy w Szkole Podstawowej nr 9

Opublikowano: 24.06.2019 09:33

79. Rocznica Rozstrzelania Polskich Patriotó…

Opublikowano: 22.06.2019 13:08

Skarżysko po ulewie. Zalane ulice, posesje, w…

Opublikowano: 21.06.2019 19:36

Komentarzy: 16

Ostatnie ogłoszenia

Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

Opinie w GoWork.pl

Ostatnio na forum

• Brak postów do publikacji.