19.04.2019 Ostatnia aktualizacja 13:08, 18.04.2019
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: "Biesiady w Skarżysku"czyli gdzie się bawimy...

O:"Biesiady w Skarżysku"czyli gdzie się bawimy... 2009/01/07 12:36 #9496

Obawiam się, że w Sko, nadal większoszć klienteli nie dorosła (mam na myśli awantury w lokalach, brak umiejętności korzystania z %) wiadomo, nie wszyscy. I w takiej sytuacji nie opłaca się zmieniać radykalnie menu, godzin pracy (działalność w godzinach nocnych wymaga już jakiejś nazwijmy to ochrony, bo w przypadku rozrób, lokal traci wizerunek. To wszystko neistety kosztuje, a jak na razie chętnych jest za mało, aby to było opłacalne.
Już Bacośtam Wojteczka i Caffe są lokalami całkiem przyzwoitymi, więc źle nie jest B)
Wydaje mi się, że z czasem to będzie lepiej, ale teraz nie jest to po prostu opłacalne
A jak ktoś czuje głębszą potrzebe kulturalnego spotkania to zawsze zostają Kielce :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:"Biesiady w Skarżysku"czyli gdzie się bawimy... 2009/01/08 14:15 #9513

Ja myślałam kiedyś o zrobieniu takiego klimatycznego lokalu. Wszystko rozbiło się o wybór lokalizacji bo ciężko jest się wstrzelić w odpowiednią okolicę. Nie ma lokali pod taką działalność. Nie o budce z plastiku z hot-dogami pisze tylko o lokalu w którym miałabym pewność, że po zainwestowaniu jakiejś kwoty po roku nie skoczy mi czynsz 10-krotnie. Biznesowa rzeczywistość Skarżyska i np. bliskich Starachowic jest diamtetralnie różna. Tu jest jakiś Dziki Zachód. O istniejących knajpkach mogę napisać nieco lepiej niż jak pisałabym z rok temu. Ale dobre mogę policzyć na placach jednej ręki.

O:"Biesiady w Skarżysku"czyli gdzie się bawimy... 2009/01/08 17:52 #9515

Nie znam się na prowadzeniu knajp,więc głosu w tej sprawie zabierać nie będę,ale nie podoba mi się fakt,że zaliczyłeś Boheme do mordowni!Kiedy tam ostatnio Byłeś? Spędzam tam ze swoimi przyjaciółmi każdą wolną chwilę i jeżeli szukałeś miejsca gdzie jest ciepło+miejsce siedzące(chociaż o takie w tym okresie było ciężko)+piwo i świetny klimat to na pewno tam byś znalazł.
Bar od dawna ma nowych właścicieli i jeżeli zostało coś ze starej Bohemy to tylko nazwa.
I tu rada do nowych właścicieli-zmieńcie nazwę baru,bo wielu ludżi do tej pory nie wie,że to nowa knajpka.:)

O: Biesiady 2009/01/12 18:14 #9551

kulturka napisał:
Porozmawiam z administratorem, żebym mogła zrobić ranking jedzonka, kawy i wystroju knajpek, żeby był jakiś pogląd na Skarżysko-pod względem kulinarnym :)z cennikami i zachwalaniem tego co warto. Nie narzekajcie aż tak bardzo :)

www.skarparty.com

Strona powstała z myślą o wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę. Jak sami pewnie zdążyliście zauważyć strona będzie skupiać wszystkie kluby, bary, pizzerie i restauracje z naszego miasta
Skarżyska-Kamiennej. Każdy z nas zastanawiał się pewnie nieraz gdzie pójść w weekend na imprezkę ?
Nasza strona przyjdzie wam z pomocą w podjęciu decyzji. Z nami w prosty sposób wybierzecie odpowiednią dla siebie "miejscówkę". Mało tego postarmy się informować was o imprezach w naszym mieście.

Odp: "Biesiady w Skarżysku"czyli gdzie się bawimy... 2012/03/13 11:45 #27292

Myślę ,że nie jest tak źle jeśli idzie o bazę e wypadową. Gorzej z informacją o niej
i zachowanioem potencjalnych uzytkowników. Oto niejednokrotnie uczestniczyłam w niezłych spontanicznych imprezkach w jednym z klubów. Świetna muza , kolorofony nad ladą barową, świeże piwko na zimno i gorąca, jadzonko "domowe' i tradycyjne zapiekanki hamburgery, frytki itp. Jesli jest komplet zapewniajacy pokrycie kosztów obsługi i delikatną marżę mozna się bawić do rana. Cena piwka dostepna - średnio 4 zety za kufel. Niestety byłam świdkiem wielu sytuacji, gdy niespodziewanie zadżumiony koleś, który w kikanaście minut wcześniej wydawał się spoko - rozpoczyna demolkę tłucąc szkło i wyzywając współuczestników. Zanim zjawiło się GT - koleś rozwalił sobie rękę o stłuczoną szybę, pochlapał ściany i bufet, zerwał starannie upiętą zasłonę.Koleś wypada na kopach, ale atmosfery nie da się już przywrócić. Naogół jednak jest spoko. W czwartki, piątki i soboty bawimy się czasem do rańca, prawie nigdy nie przerywając tańca...Nie reklamuję swojego baru. Chcesz to mnie poszukaj...Pozdrawiam Helena

Odp: "Biesiady w Skarżysku"czyli gdzie się bawimy... 2012/03/14 06:47 #27299

Bo społeczeństwo Skarżyka nie jest obyte z knajpami na poziomie. 90% idzie do knajpy ordynarnie się nawalić. A jak jesce zjaą goście z Szydłowca to jest już megido.
Czas generowania strony: 0.153 s.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Wielkanocne spotkanie w komendzie

Opublikowano: 18.04.2019 15:08

Komentarzy: 3

Pierwsze wielkanocne spotkanie w DPS "Ce…

Opublikowano: 18.04.2019 12:37

Komentarzy: 0

Nowa Szkoła dla młodzieży w Skarżysku-Kamienn…

Opublikowano: 18.04.2019 12:30

Kolizja na alei Piłsudskiego. Zderzyły się dw…

Opublikowano: 18.04.2019 12:17

XXVIII Konkurs Duetów i Zespołów Kameralnych

Opublikowano: 17.04.2019 20:57

Społeczność "Siódemki" zwraca się d…

Opublikowano: 17.04.2019 16:43

Komentarzy: 10

Spotkanie wielkanocne w Starostwie Powiatowym

Opublikowano: 17.04.2019 14:53

W MCK bez zmian na stanowisku dyrektora

Opublikowano: 17.04.2019 10:20

Komentarzy: 2

Udany koncert SM CASIO

Opublikowano: 17.04.2019 10:10

Utopił kota sąsiadki - kulisy zemsty hodowcy …

Opublikowano: 17.04.2019 10:07

Komentarzy: 5

Ostatnie ogłoszenia

Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

Opinie w GoWork.pl

Ostatnio na forum