30.06.2022 Ostatnia aktualizacja 08:53, 30.06.2022
http://skarzysko24.pl/components/com_adsmanager/images/default.gifDam pracę
Ogłoszenia poszukujących osób do pracy.

Sortuj ogłoszenia według:

Doradca Klienta - Skarżysko-Kamienna

nopic

Cena:

Treść ogłoszenia:

Szukasz pracy?
Wystarczy, że odpowiesz na te trzy proste pytania i za chwilę możesz mieć etat!
1. Lubisz, gdy coś zaczyna się od Ciebie?
2. Chcesz być jednym z pierwszych?
3. Jesteś zakochany/a w technologii?

Już?
To teraz zobacz, co dla Ciebie mamy

Dane kontaktowe:

Terg S.A.
2650019
Skarżysko-Kamienna
E-mail: rekrutacja@me.pl

Pracownik dozoru Stąporków koło Skarżysko Kamiennej.

Cena:

3 010.00 PLN

Firma ARMA wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Dozór ochrona Stąporków

Opis stanowiska:

- dozór obiektu produkcyjnego,

- praca w ruchu ciągłym od poniedziałku do piątku od 18 do 7 , weekendy , święta po 24 h

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat ,

- wynagrodzenie 3100 brutto + 20 % dodatku nocnego

- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,

- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych,

Kontakt w sprawie pracy rekrutacja 7 8 5 5 1 0 3 0 7, , kierownik 7 2 3 0 0 3 1 4 2

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

ARMA
785510307
Staszica
26-220
Stąporków
E-mail: rekrutacja@armakrosno.pl

SPRZEDAWCZYNIE

nopic

Cena:

4 000.00 PLN

Zatrudnię sprzedawczynie do sklepów spożywczych

Jakub
692493226
Skarżysko kamienna
E-mail: fhkuba@wp.pl

Praca w charakterze opiekuna seniora w Niemczech

Cena:

0.00 PLN

Nie znasz języka niemieckiego, a chcesz pracować w opiece - nie ma problemu!!! Organizujemy naukę języka niemieckiego na naszych kursach (stacjonarnie i online).

Oferujemy:
• atrakcyjne zarobki i legalną pracę;
• składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;
• dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERGO) oraz kartę EKUZ;
• pełną organizację pobytu – transport, zakwaterowanie i wyżywienie
• dedykowanego Opiekuna Kontraktu oraz całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7
• szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;
• kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń 797 169 099

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Promedica24
797169814
al. IX wieków Kielc 6/2
Kielce

Wyników 1 - 4 z 4

Classified Ads Software powered by Juloa.com

Ostatnie ogłoszenia

Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
Praca portal - Gowork.pl