( 2 głosów )
Wstaw na Facebooka
.W piątek 14 czerwca  w Gimnazjum nr 3 im. gen. Antoniego Hedy-Szarego zorganziowano festyn szkolny.

Festyn uświetnili swoim występem muzycy reprezentujący Studio Instrumentów Etnicznych Piotra Stefańskiego (działające na co dzień przy Miejskim Centrum Kultury), oraz szkolny zespół cheerleaders "Stars".

Następnie swój program zaprezentowało towarzystwo Rekonstrukto z Zakrzewia popularyzujące historię i kulturę rycerską. Na uczestników czekały również liczne atrakcje sportowe, m.in. finał szkolnych rozgrywek w piłkę nożną oraz quadowy tor przeszkód.

Nad całością imprezy czuwała pani Katarzyna Szumielewicz, dyrektor Gimnazjum Nr 3.pierwsin

Wstaw na Facebooka

Zaloguj się, by komentować...

Wydarzenia

Spotkanie z autorką herbu miasta Elżbietą Turską

Spotkanie z autorką herbu miasta Elżbietą Turską

. Kilka dni temu prezydenta miasta Konrada Kröniga odwiedziła autorka herbu miasta Elżbieta Turska, w piątek 27 lutego w Urzędzie Miasta pani Elżbieta spotkała się z dziennikarzami lokalnych mediów. Celem dzisiejszej konferencji było przedstawienie historii powstania herbu naszego miasta, nie ...

Aktualności 27 Lut 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Promesa dla Skarżyska

Promesa dla Skarżyska

.Skarżysko znalazło się w gronie świętokrzyskich samorządów, które otrzymały w czwartek od wojewody promesy na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Promesa dla naszego miasta wynosi 200 tysięcy złotych i jest przeznaczona na odbudowę ulicy Wieżowej na Pogorzałym. Decyzję o złożeniu wniosku na t...

Aktualności 27 Lut 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Sport

I Halowy Turniej Piłki Nożnej Ferie z Kamienną 2015 za nami

 I Halowy Turniej Piłki Nożnej Ferie z Kamienną 2015 za nami

. W piątek 27 lutego w hali sportowej I LO im. J.Słowackiego odbyły się finały  Halowego Turnieju Piłki Nożnej Ferie z Kamienną 2015, w kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężyła drużyna Blok Ekipa, wśród szkół ponadgimnazjalnych najlepsza okazała się ekipa Ajaxu Kościelne.  Turniej zorga...

Sport 27 Lut 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Wyniki grupowe I Halowego Turnieju Piłki Nożnej Ferie z Kamienną 2015

Wyniki grupowe I Halowego Turnieju Piłki Nożnej Ferie z Kamienną 2015

. Od poniedziałku do czwartku trwały rozgrywki grupowe w ramach I Halowego Turnieju Piłki Nożnej Ferie z Kamienną 2015. W piątek 27 lutego rozegrane zostaną mecze półfinałowe i finałowe. Poniżej przedstawiamy wyniki spotkań grupowych oraz pary półfinałowe w kategoriach gimnazjum i szkół ...

Sport 26 Lut 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Z kraju i ze świata

 • Województwo
 • Kraj
 • Świat
 • Sport
 • Kultura
 • Biznes

Ostatnio komentowane

Ogłoszenia

default
s. Nieruchomości
  25.02.2015 3:44

default
w.Nieruchomości
  25.02.2015 3:43

default
w.Nieruchomości
  25.02.2015 3:43

default
Dam pracę
  23.02.2015 19:50

default
Szukam pracy
  23.02.2015 8:21

dodajogloszenieregulaminogloszenia

Sonda

W jakich obszarach działalności miasto powinno wg. Ciebie poszukać oszczędności w ramach realizacji planu naprawy finansów Skarżyska-Kamiennej?

FB

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.