17.11.2017 Ostatnia aktualizacja 21:51, 17.11.2017
  • c1
  • c2
  • c3
  • c4
  • c5
  • c6

XXIV Wiosenny Konkurs Duetów i Zespołów Kameralnych

Autor:
zico
Opublikowano: 01 Kwi 2015
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
. W środę 1 kwietnia, w Państwowej Szkole Muzycznej w Skarżysku - Kamiennej odbył się XXIV Wiosenny Konkurs Duetów i Zespołów Kameralnych.

W Państwowej Szkole Muzycznej im. Z.Noskowskiego w Skarżysku - Kamiennej, już po raz 24 odbył się Konkurs Duetów i Zespołów Kameralnych. Konkurs organizowany jest co roku z okazji Świąt Wielkanocnych. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 12 podmiotów wykonawczych (uczniowie PSM).

1. Łucja Kruk, Paweł Ząbkiewicz (fortepian) - "Chodźmy stąd" i Góralska zabawa"
2. Anna Rulińska (flet) i Aleksandra Kiljanek (gitara)  - "Fyyrvar oft" i "Melodia"
Kamil Kowalik, Dominik Żak (akordeon) - "Pod niebem Paryża"
4. Gabriela Jasińska, Maria Ulewińska (fortepian) - "Piękne koniki"
5. Dominika Rutkowska, Julia Sadza (flet) - "Sonata B-dur",
6. Julia Ligowska, Maria Ulewińska (fortepian) - "Fascination"
7. Jan Suwara, Aleksandra Zagórska (gitara) - "Encontramos la Senorita"
8. Patrycja Bilska, Dominik Kłak (fortepian) - "Walc z baletu Śpiąca Królewna"
9. Weronika Kamienik, Giulia Cunto (gitara) - Gerrit de boer Sambinaa"
10. Aleksandra Gąska, Oliwia Pogorzelska, Maksymilian Pandyra (skrzypce, fortepian) - "Piosenka"
11. Małgorzata Mańkowska, Kamila Noskiewicz, Mateusz Ślusarczyk, Aleks Ghaudhun - (flet,perkusja,fortepian) - "Alla Zingaresse"
12. Kamil Kowalik, Albert Kołomański, Dominik Żak, Dawid Parszewski, Michał Kaluga (akordeon) - mel.z filmu "Michał Strogow - kurier carski"

Na zakończenie konkursu wystąpił duet nauczycieli Maria Zuzańska i Paweł Jezierski (fortepian)

Jury w składzie: Wojciech Dąbek, Włodzimierz Sojka i Waldemar Walus, po wysłuchaniu wszystkich podmiotów przyznało następujące miejsca:

Duety:
1. miejsce - Dominika Rutkowska, Julia Sadza
1. miejsce - Łucja Kruk, Paweł Ząbkiewicz
2. miejsce - Patrycja Bilska, Dominik Kłak
3. miejsce - Weronika Kamienik, Giulia Cunto

Zespoły:
1. miejsce - Małgorzata Mańkowska, Kamila Noskiewicz, Mateusz Ślusarczyk, Aleks Ghaudhun
2. miejsce - Kamil Kowalik, Albert Kołomański, Dominik Żak, Dawid Parszewski, Michał Kaluga
3. miejsce - Aleksandra Gąska, Oliwia Pogorzelska, Maksymilian Pandyra

Na zakończenie konkursu dyrektorka szkoły pani Elżbieta Rokita złożyła wszystkim zebranym świąteczne życzenia, uczestnicy konkursu otrzymali świąteczne zajączki, publiczność słodki upominek.




























































ZB, Foto: Zbyszek Biber

pierwsin
{fcomments}

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • OUT5
  • bf
  • out2
  • out1
  • out3

Ostatnio opublikowane

Akademia Honorowych Dawców Krwi Kolejarskiego…

Opublikowano: 17.11.2017 22:33

Komentarzy: 0

„Przestrzeń zamknięta - magia anaglifów” - wy…

Opublikowano: 17.11.2017 21:34

Komentarzy: 0

Morska przygoda w SP 5

Opublikowano: 17.11.2017 14:45

Komentarzy: 0

Pewne zwycięstwo Dany Gameb z Politechniką Ki…

Opublikowano: 17.11.2017 12:40

Komentarzy: 0

Uroczystość pasowania w przedszkolu "Pod…

Opublikowano: 17.11.2017 09:58

Komentarzy: 0

Program Dziecięca Piłka Ręczna w kilku skarży…

Opublikowano: 16.11.2017 23:14

Komentarzy: 0

Święto Matki Bożej Ostrobramskiej

Opublikowano: 16.11.2017 21:51

Komentarzy: 1

Inkubator od Rycerzy Kolumba darem dla skarży…

Opublikowano: 16.11.2017 21:18

Komentarzy: 11

Co dalej z niebezpiecznym skrzyżowaniem?

Opublikowano: 16.11.2017 19:47

Komentarzy: 7

"Dziel się Uśmiechem” - bezpłatne przegl…

Opublikowano: 16.11.2017 14:54

Komentarzy: 0

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

Glutamina Odżywki

Ostatnio na forum