23.06.2018 Ostatnia aktualizacja 15:36, 23.06.2018

"Lato z Twoim posłem" - posłowie Platformy Obywatelskiej w Skarżysku

Autor:
Z.B, Foto: Zbyszek Biber
Opublikowano: 11 Lip 2017
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
We wtorek, 11 lipca, na Placu Staffa oraz w okolicach Centrum Handlowego Hermes posłowie Platformy Obywatelskiej Marzena Okła-Drewnowicz i Artur Gierada spotkali się z mieszkańcami miasta w ramach akcji " Lato z Twoim posłem"

"Lato z Twoim posłem" to wakacyjna akcja Platformy Obywatelskiej, podczas której posłowie będą chcieli odwiedzić wszystkie powiaty w województwie świętokrzyskim, by w luźnej, letniej atmosferze porozmawiać z mieszkańcami. Akcja została zainaugurowana w poniedziałek, 10 lipca w Kielcach.

We wtorek, 11 lipca Marzena Okła-Drewnowicz oraz Artur Gierada odwiedzili Skarżysko. Początkowo spotkanie z mieszkańcami Skarżyska miało odbyć się na Placu Staffa, jednak ze względu na złe warunki atmosferyczne posłowie przenieśli się w okolice Hermesu, aby tam porozmawiać z ludźmi o lokalnych problemach i nie tylko.  

Wcześniej, odbyła się krótka konferencja prasowa, podczas której posłanka Marzena Okła - Drewnowicz odniosła się do planowanych przez partię rządzącą podwyżek  paliwa oraz do planowanych inwestycji drogowych na terenie Skarżyska - Kamiennej. (szczegóły w zapisie audio). 


Marzena Okła-Drewnowicz i Artur Gierada


Komentarze

+6elo2017-07-13 10:40#12
a VAT oddał?????
Cytuj
+11miś2017-07-13 07:30#11
Moim zdaniem, kandydaci na posłów powinni najpierw przechodzić testy z podstaw wiedzy o społeczeństwie i prawie.
Pani poseł MOD, owszem umie ładnie mówić i "odwracać kota ogonem", ale naprawdę wystarczy już tego mydlenia oczu. Jeśli nie wie, kto jest autorem słów polskiego hymnu ( w programie telewizji Polsat " Pociąg do polityki" skompromitowała się mówiąc, że to hymn Dąbrowskiego), to nie powinna zasiadać w ławach poselskich...
Cytuj
+13fikołek2017-07-12 16:05#10
A może zamiast "lata z posłem" np. "lato z VAT" najlepiej tym zwróconym Skarbowi Państwa?
Cytuj
+7kingula2017-07-12 15:58#9
Cytuję ktoścoś:
Zastanawiam się, skąd tylu sfrustrowanych idiotów na tym portalu.

Nad czy się zastanawiać...wystarczy ruszyć w miasto...brud, smród i ubóstwo... za kilka lat to i pewnie wyludnienie...wszyscy gdzieś wyjadą...oczywiście z biletem w jedną stronę...
Cytuj
+2ktoścoś2017-07-12 13:14#8
Zastanawiam się, skąd tylu sfrustrowanych idiotów na tym portalu.
Cytuj
+8nerwus2017-07-12 12:26#7
DLACZEGO Z "LATO Z TWOIM POSŁEM" , CZYJ TO POSEŁ??
CHYBA NIE MA W MIEŚCIE TAKIEGO GŁUPIEGO CZŁOWIEKA KTÓRY SIĘ DO OWYCH POSŁÓW PRZYZNAJE !!!
PRZEZ 8 LAT TYLKO PRZEKRĘTY , A TERAZ ŁADNE UŚMIESZKI I WCISKANIE KITU,
DO ROBOTY DRODZY POSŁOWIE , CZAS WRESZCIE ZROBIĆ COŚ DLA WYBORCÓW ALE TAK NAPRAWDĘ!!!!!!!!
Cytuj
+72017-07-12 11:29#6
Lubię fasolkę po bretońsku
Cytuj
+7mieszkaniec2017-07-12 10:58#5
kampania ruszyła...
Cytuj
+8Maks2017-07-12 09:02#4
Olać ich i nawet nie ma co z nimi debatować,mieli 8 lat wystarczy tego syfu!! DOBRA ZMIANA NADCHODZI to im się grunt pali pod nogami.Drogi wybudowali ;-)) (przykładem 7 w Skarżysku i rondo na J.P II),a kto te drogi wykonywał?(sami znajomi i poplecznicy PO) i ile podatków z tych inwestycji wpłynęło do US. ŻENADA- kończ kobieto się ośmieszać.
Cytuj
+4Wiktor Z2017-07-12 07:40#3
KIEDY odejdzie Schetyna..ze stola przywodztwa....bo glupi usmiech powala ,malo tego glupoty klepie jak talala
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Obchody 78. Rocznicy Rozstrzelania Polskich P…

Opublikowano: 23.06.2018 16:18

Komentarzy: 3

Nowa atrakcja w muzeum. Można już korzystać z…

Opublikowano: 22.06.2018 15:13

Komentarzy: 1

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawow…

Opublikowano: 22.06.2018 10:22

Komentarzy: 0

Powiatowe zakończenie roku szkolnego 2017/18

Opublikowano: 22.06.2018 10:13

Komentarzy: 1

Po LVI sesji Rady Miasta (audio)

Opublikowano: 21.06.2018 20:38