22.04.2018 Ostatnia aktualizacja 18:10, 21.04.2018

"Lato z Twoim posłem" - posłowie Platformy Obywatelskiej w Skarżysku

Autor:
Z.B, Foto: Zbyszek Biber
Opublikowano: 11 Lip 2017
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
We wtorek, 11 lipca, na Placu Staffa oraz w okolicach Centrum Handlowego Hermes posłowie Platformy Obywatelskiej Marzena Okła-Drewnowicz i Artur Gierada spotkali się z mieszkańcami miasta w ramach akcji " Lato z Twoim posłem"

"Lato z Twoim posłem" to wakacyjna akcja Platformy Obywatelskiej, podczas której posłowie będą chcieli odwiedzić wszystkie powiaty w województwie świętokrzyskim, by w luźnej, letniej atmosferze porozmawiać z mieszkańcami. Akcja została zainaugurowana w poniedziałek, 10 lipca w Kielcach.

We wtorek, 11 lipca Marzena Okła-Drewnowicz oraz Artur Gierada odwiedzili Skarżysko. Początkowo spotkanie z mieszkańcami Skarżyska miało odbyć się na Placu Staffa, jednak ze względu na złe warunki atmosferyczne posłowie przenieśli się w okolice Hermesu, aby tam porozmawiać z ludźmi o lokalnych problemach i nie tylko.  

Wcześniej, odbyła się krótka konferencja prasowa, podczas której posłanka Marzena Okła - Drewnowicz odniosła się do planowanych przez partię rządzącą podwyżek  paliwa oraz do planowanych inwestycji drogowych na terenie Skarżyska - Kamiennej. (szczegóły w zapisie audio). 


Marzena Okła-Drewnowicz i Artur Gierada


Komentarze

+6elo2017-07-13 10:40#12
a VAT oddał?????
Cytuj
+11miś2017-07-13 07:30#11
Moim zdaniem, kandydaci na posłów powinni najpierw przechodzić testy z podstaw wiedzy o społeczeństwie i prawie.
Pani poseł MOD, owszem umie ładnie mówić i "odwracać kota ogonem", ale naprawdę wystarczy już tego mydlenia oczu. Jeśli nie wie, kto jest autorem słów polskiego hymnu ( w programie telewizji Polsat " Pociąg do polityki" skompromitowała się mówiąc, że to hymn Dąbrowskiego), to nie powinna zasiadać w ławach poselskich...
Cytuj
+13fikołek2017-07-12 16:05#10
A może zamiast "lata z posłem" np. "lato z VAT" najlepiej tym zwróconym Skarbowi Państwa?
Cytuj
+7kingula2017-07-12 15:58#9
Cytuję ktoścoś:
Zastanawiam się, skąd tylu sfrustrowanych idiotów na tym portalu.

Nad czy się zastanawiać...wystarczy ruszyć w miasto...brud, smród i ubóstwo... za kilka lat to i pewnie wyludnienie...wszyscy gdzieś wyjadą...oczywiście z biletem w jedną stronę...
Cytuj
+2ktoścoś2017-07-12 13:14#8
Zastanawiam się, skąd tylu sfrustrowanych idiotów na tym portalu.
Cytuj
+8nerwus2017-07-12 12:26#7
DLACZEGO Z "LATO Z TWOIM POSŁEM" , CZYJ TO POSEŁ??
CHYBA NIE MA W MIEŚCIE TAKIEGO GŁUPIEGO CZŁOWIEKA KTÓRY SIĘ DO OWYCH POSŁÓW PRZYZNAJE !!!
PRZEZ 8 LAT TYLKO PRZEKRĘTY , A TERAZ ŁADNE UŚMIESZKI I WCISKANIE KITU,
DO ROBOTY DRODZY POSŁOWIE , CZAS WRESZCIE ZROBIĆ COŚ DLA WYBORCÓW ALE TAK NAPRAWDĘ!!!!!!!!
Cytuj
+72017-07-12 11:29#6
Lubię fasolkę po bretońsku
Cytuj
+7mieszkaniec2017-07-12 10:58#5
kampania ruszyła...
Cytuj
+8Maks2017-07-12 09:02#4
Olać ich i nawet nie ma co z nimi debatować,mieli 8 lat wystarczy tego syfu!! DOBRA ZMIANA NADCHODZI to im się grunt pali pod nogami.Drogi wybudowali ;-)) (przykładem 7 w Skarżysku i rondo na J.P II),a kto te drogi wykonywał?(sami znajomi i poplecznicy PO) i ile podatków z tych inwestycji wpłynęło do US. ŻENADA- kończ kobieto się ośmieszać.
Cytuj
+4Wiktor Z2017-07-12 07:40#3
KIEDY odejdzie Schetyna..ze stola przywodztwa....bo glupi usmiech powala ,malo tego glupoty klepie jak talala
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

,,Trzy Piątki dla Sztuki”- koncert finałowy

Opublikowano: 21.04.2018 20:10

Komentarzy: 0

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz wystąpili…

Opublikowano: 20.04.2018 19:45

Komentarzy: 0

PGE "Pomagamy" - w ZSTM powstanie g…

Opublikowano: 20.04.2018 15:46

Komentarzy: 0

XXVI Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PC…

Opublikowano: 20.04.2018 14:36

Komentarzy: 0

X Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patri…

Opublikowano: 20.04.2018 14:05

Komentarzy: 0

„Dwujęzyczne Świętokrzyskie” w I L.O.

Opublikowano: 20.04.2018 13:15