19.11.2017 Ostatnia aktualizacja 19:40, 19.11.2017
  • c1
  • c2
  • c3
  • c4
  • c5
  • c6

Ruszyły prace przy odcinku trasy S7

Autor:
MB Foto:Mariusz Busiek
Opublikowano: 09 Lis 2017
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Ruszyły prace przygotowawcze przy budowie prawie 8-kilometrowego fragmentu drogi ekspresowej na odcinku od granicy województwa do Skarżyska-Kamiennej, Długo oczekiwana budowa wspomnianego odcinka staje się więc faktem.

W kilku miejscach na planowanym terenie budowy trwa porządkowanie terenu (w tym wycinka krzaków, które porosły teren już kilka lat temu wykarczowany w związku z planowaną budową trasy). Równolegle ruszyły prace przy organizacji bazy technicznej budowy (która powstanie przy ul. Łąkowej), biuro budowy zorganizowano już w Zajeździe Oleńka w m. Barak.  W najbliższy poniedziałek na teren budowy wjedzie już ciężki sprzęt. 

Przypomnijmy: za kwotę 259,8 mln PLN odcinek drogi ekspresowej nr 7 na odcinku od granicy województwa do Skarżyska-Kamiennej buduje Budimex (już teraz wspomniana firma poszukuje pracowników i firm, do współpracy przy realizacji wspomnianej inwestycji).

7,6-kilometrowy odcinek drogi S7 Skarżysko-Kamienna – granica województwa (który ma być oddany do użytku do 9 maja 2020 roku) będzie biegł po zachodniej stronie istniejącej drogi nr 7. W początkowym i końcowym fragmencie inwestycji zaplanowano dwa węzły: Skarżysko Centrum i Skarżysko Północ. W ramach inwestycji powstaną również 4 wiadukty, 2 mosty, 2 przejazdy gospodarcze, 1 przejście dla zwierząt średnich i 6 dla małych oraz drogi dojazdowe. 

 
 

Komentarze

+7Ijon_Tichy2017-11-13 21:46#14
Cytuję Doktorek:
Jakim trzeba być tępakiem, żeby takie bzdety wypisywać? Aha sorki, to wyborcu PISu - wszystko jasne.

Nie trzeba być tępakiem - wystarczy być znudzonem trollem, który wypisuje takie rzeczy żeby potem mieć bekę z reakcji innych. Szkoda czasu, prądu i klawiatury na odpisywanie.

Ad rem: nie wierzę w to co widzę na zdjęciach i trudno mi też uwierzyć, że w pewnym momencie inwestycja nie utknie w martwym punkcie (i to bynajmniej nie z powodu zimy). Ślusaterroryści nie zapadają w sen zimowy.
Cytuj
-21bierny mierny wierny2017-11-10 12:08#13
A ja mam pytanie kto będzie kandydatem na prezydenta z PISU? Bo chodza słuchy na mieście że zamiast pana Bodo ma być syn pana Bętkowskiego? Ktoś coś wie na ten temat?
Cytuj
-7gmoch2017-11-10 11:56#12
Cytuję BrawoPiS:
Tylko dzięki determinacji Prawa i Sprawiedliwości możliwe było rozpoczęcie budowy. Za Platformy tylko sie gadało i gadało. Teraz pojawiają się ludzie, którzy próbują sobie przypisywać zasługi, ale wszyscy wiedzą jak było. Brawo Prawo i Sprawiedliwość!


Tak i Bravo Ojciec Rydzyk i Ks. Karbownik jeszcze
Cytuj
0Kilimek2017-11-10 10:21#11
Cytuję BrawoPiS:
Tylko dzięki determinacji Prawa i Sprawiedliwości możliwe było rozpoczęcie budowy. Za Platformy tylko sie gadało i gadało. Teraz pojawiają się ludzie, którzy próbują sobie przypisywać zasługi, ale wszyscy wiedzą jak było. Brawo Prawo i Sprawiedliwość!

abstrahując już od lokalnego rynku.... czy Pan/Pani wie, że z kart służbowych PiS zgodnie z informacjami prasowymi wydano w ostatnim roku ok. 2 500 000 zł ( słownie: dwa miliony pięćset tysięcy zł). Nie chodzi o to, że PO w pierwszym roku "się pilnowało" i wydało bagatela 400 000zł bo co było później wszyscy wiemy. Chodzi o to że to są nasze pieniądze, nie ich prywatne!!! a sam resort niejakiego Pana Szyszko posiada ponad połowę wszystkich kart służbowych...oj przydałby nam się nowy Marszałek cyt: "Ja tego, proszę pana, nie nazywam Konstytucją, ja to nazywam konstytutą. I wymyśliłem to słowo, bo ono najbliższe jest do prostituty. Pierdel, serdel, burdel." Niestety taka jest rzeczywistość.."– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić [edit] i złodziei, mości hrabio. " tak powinno być...a Niestety cyt::Do polityki garna się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć nie dając nic w zamian." Józef Piłsudski. Pozdrawiam.
Cytuj
-5Doktorek2017-11-10 10:12#10
Cytuję BrawoPiS:
Tylko dzięki determinacji Prawa i Sprawiedliwości możliwe było rozpoczęcie budowy. Za Platformy tylko sie gadało i gadało. Teraz pojawiają się ludzie, którzy próbują sobie przypisywać zasługi, ale wszyscy wiedzą jak było. Brawo Prawo i Sprawiedliwość!


Jakim trzeba być tępakiem, żeby takie bzdety wypisywać? Aha sorki, to wyborcu PISu - wszystko jasne.
Cytuj
+5ciekawybardzo2017-11-10 07:57#9
Cytuję wyznawca:
Panie Konig ta budowa to pana zasługa i te miejsca pracy które powstaną na tej budowie też. Niech pan nie słucha zawistników . My pana wyznawcy uwierzymy we wszystko co nam pan powie. A ta wstrętna opozycja i ci źli pisowcy niech się nauczą liczyć bo miasto za pana rządów jest w czołówce. Grom inwestycji, wspaniałe zarobki, pensje dla nauczycieli i te wysokie nagrody pieniężne dla pana zastępców, skarbniczki, pana byłej asystetnki,a obecnie konkubiny i asystetntta i wielu innych to dzięki pana nieprzeciętnym umiejętnością menadżerskim zdobytym podczas kursów zaocznych na Wydziale prawa UJK! Dzisiaj nie świeci słońce nad Skarżyskiem ale wiemy że to nie Pana wina . Za Wojcieszka tak dobrze nie żyło nam się w Skarżysku!!!!!


niedługo przyczytamy w jednej z regionalnej gazet jaki to nasz prezydent jest super bo osiągnie wysokie miejsce w regionie dzieki wysłaniu na swoją kandydature ogromnej ilości sms w plebiscycie. Wysokie miesce w plebiscycie bedzie skutkowac jednak ogromnym rachunkiem za te sms - szybko licząc to około 1000 zł wydane jednego dnia 7 listopada. Ciekawe kto tak "lubi" naszego włodarza że wysłał w ciągu kilku godzin taką mase sms i jest gotowy zapłacic taki rachunek za telefon :)
Cytuj
+8Ksiądz Robak2017-11-09 22:34#8
Cytuję konik:
No to jutro trzeba się spodziewać konferencji z udziałem Kreninga i Brzezińskiego na której odtrąbią ,że to dzięki nim ruszyła ta budowa. Krenig znany jest z tego że lubi manipulować opinią publiczną tak aby zawsze wyszło na jego.
Ja myślę że na tej konferencji K.K zapewni i przekona Nas że siedział w tej koparce a zastępca El Presidente w spychaczu...a wszelkie prace wykonali społecznie
Cytuj
+27Bo.leslaw2017-11-09 20:26#7
Piękny widok..... Żadnych motylków ani robaczków..... Cudownie :D
Cytuj
+14mieszkaniec2017-11-09 17:37#6
szkoda ze nie napisali na tej plandece że ta średnia to wychodzi z 6 000 dla kierownika który JUŻ JEST i 1 200 dla szeregowego robola, których tenże kierownik potrzebuje do poganiania.
Cytuj
+25monbon2017-11-09 14:54#5
A nie można się tym cieszyć bez polityki?
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • OUT5
  • bf
  • out2
  • out1
  • out3

Ostatnio opublikowane

Koncert Charytatywny ,,Zostań Świętym Mikołaj…

Opublikowano: 18.11.2017 21:36