20.06.2018 Ostatnia aktualizacja 13:05, 19.06.2018

Poznaliśmy laureatów Powiatowego Konkursu Matematycznego

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 08 Sty 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
W poniedziałek w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej odbyło się wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie Matematycznym, który zorganizowany został w dniu 8 grudnia 2017 roku w auli Zespołu Szkół Transportowo-Mechatronicznych..

Konkurs odbywał się w dwóch poziomach podstawowym i rozszerzonym, każdy w trzech kategoriach A, B, C. W sumie wzięło w nim udział 113 uczniów. Nad jego przebiegiem czuwała komisja konkursowa w składzie: Izabela Żak  ZSTM - przewodnicząca, Jolanta Bury I LO – wiceprzewodnicząca, Iwona Janta I LO, Agnieszka Szwarc II LO, Agnieszka Matla II LO, Agnieszka Sieczka ZSE, Artur Malik ZSSU, Małgorzata Sojka ZST i Maria Płatek ZSTM.

Nagrody w konkursie otrzymali:  

LICEUM POZIOM PODSTAWOWY KATEGORIA A

1. Ilona Kępa – I LO
1. Marika Wlazło – I LO
2. Natalia Zuba – I LO

KATEGORIA B

1. Dominik Potrzeszcz -  II LO
1. Dominika Zubrzycka – I LO
2. Maciej Nowek – I LO
3. Aneta Matyga – I LO

KATEGORIA C

1. Natalia Biskup – II LO
1. Jessika Sadza – II LO
1. Aleksandra Boćkowska - I LO
2. Agata Pajdo – I LO
3. Wiktoria Zdziech – II LO
3. Patrycja Gryz – II LO
3. Kamil Barszcz – I LO

TECHNIKUM POZIOM PODSTAWOWY KATEGORIA A

1. Dawid Kabała – ZSE
2. Dominik Piętak  -  kl.4TB ZST
3. Dominik Mrozowski ZST

KATEGORIA B

1. Krystian Biela – ZSTM
1. Dominik Piętak  - ZST
2. Maciej Wojtynia – ZST
3. Weronika Skuza – ZST

KATEGORIA C

1. Mateusz Zając – ZSSU
1. Karol Mik – ZST
2. Piotr Jaśkiewicz – ZST
2. Marta Zagórska – ZSE

LICEUM POZIOM ROZSZERZONY KATEGORIA A

1. Oskar Gałczyński – I LO
1. Dominika Kowalik – I LO
2. Karol Franczyk  – I LO
2. Filip Żmijewski – I LO
2. Andżelika Magda – I LO
3. Aleksandra Nalberska –II LO
3. Norbert Michta – I LO

KATEGORIA B

1. Kacper Gawęda – I LO
2. Magdalena Kuklińska – II LO
2. Dominika Wiśnios – I LO
3. Dominik Ambroziak – II LO
3. Julia Mamla  – II LO
3. Weronika Gurak – I LO

KATEGORIA C

1. Gabriela Rogala  – I LO
1. Michał Pietrasiewicz – I LO

TECHNIKUM POZIOM ROZSZERZONY KATEGORIA A

1. Tomasz Bąk– ZSTM
2. Kuba Adamczyk - ZSTM

Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Starosty Skarżyskiego Jerzego Żmijewskiego.


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Poznaliśmy „Absolwentów na 6”

Opublikowano: 19.06.2018 12:10

Komentarzy: 1

Dana Gameb mistrzem województwa Zrzeszenia LZ…

Opublikowano: 18.06.2018 23:38

Komentarzy: 0

Trwa realizacja kolejnych zadań inwestycyjnyc…

Opublikowano: 18.06.2018 17:45

Komentarzy: 0

Chłopcy z "Siódemki" wicemistrzami …

Opublikowano: 18.06.2018 16:59

Komentarzy: 0

Uroczystości patriotyczne upamiętniające pole…

Opublikowano: 18.06.2018 12:17

Komentarzy: 4

Trwa nabór do udziału w turniejach Sport Chal…

Opublikowano: 18.06.2018 11:12

Komentarzy: 0

Posiadał marihuanę

Opublikowano: 18.06.2018 11:10

Komentarzy: 0

Festyn Rodzinny "U Alberta". Wystąp…

Opublikowano: 18.06.2018 00:31

Komentarzy: 5

"To i owo na ludowo" w Skarżysku Ko…

Opublikowano: 17.06.2018 23:48

Komentarzy: 0

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP w Bliży…

Opublikowano: 17.06.2018 23:17

Komentarzy: 0

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

Glutamina Odżywki

Ostatnio na forum