14.08.2018 Ostatnia aktualizacja 19:40, 13.08.2018

Zespół Lady Pank wystąpił na zakończenie tegorocznych Dni Miasta

Autor:
ZB, Foto: Przemek Kłys, Zbyszek Biber, MB
Opublikowano: 10 Cze 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności

Koncertem zespołu Lady Pank w niedzielę zakończyły się tegoroczne Dni Miasta Skarżyska-Kamiennej, które trwały od piątku w naszym mieście. Tegoroczne Dni Miasta upływały pod znakiem obchodów 95-lecia Skarżyska i dlatego nie zabrakło oficjalnych uroczystości jubileuszowych.

Dni Miasta rozpoczęły się piątek, 8 czerwca w klubie muzycznym Semafor, gdzie odbył się koncert rockowo-metalowy. Najpierw zagrał skarżyski Raincoat, a gwiazdą wieczoru była popularna włoska grupa metalowa - Secret Rule. Dzień później, w sobotę na stadionie Ruchu przy alei Piłsudskiego rozpoczął się drugi dzień imprezy. Na scenie pojawiły się m.in. skarżyskie Perły z Lamusa, a także: Mix Dance, Na Plus, E-Maill. Nie zabrakło pokazów sportowych i konkursów. Gwiazdą pierwszego dnia Dni Miasta był duet Shaun Baker i Jessica Jane, którym na scenie towarzyszyli tancerze Respect Dance. Później zabawę poprowadził DJ Tomek Gluza.

W niedzielę wielkie świętowanie rozpoczęło się od Mszy świętej w intencji mieszkańców, która odbyła się w Kościele Najświętszego Serca Jezusowego. Następnie, o godzinie 13.00, w Miejskim Centrum Kultury odbyła się uroczysta Sesja Rady Miasta z okazji 95-lecia Skarżyska. (relacja TUTAJ)

Dalsza część obchodów odbyła się na stadionie Ruchu i rozpoczęła się od poczęstunku tortem. Ponadto odbyły się konkursy i pokazy sportowe. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci (m.in. wesołego miasteczka). Z klocków budowana była również makieta naszego miasta. Ponadto dzieci mogły wysłuchać koncertu grupy Kosmokwaki. Na scenie pojawiły się także lokalne zespoły oraz grupa Blues Station (DŻEM Cover Band). Gwiazdą wieczoru był zespół Lady Pank. Muzycy zagrali swoje największe przeboje.

Patronat medialny nad imprezą sprawował portal skarzysko24.pl.

 DZIEŃ I

 
DZIEŃ II
 
 

Komentarze

-3OMG2018-06-13 10:22#13
Do Redakcji - oznaczajcie proszę jakoś artykuły, które komentuje radny analfabeta, będę wiedział czegoś nie otwierać. Dziękuję.
Cytuj
-4Pishobby2018-06-12 22:20#12
Nie każdy zasługuje żeby z nim polemizować albo podawać do sądu więc nie dziwi mnie brak reakcji Kk. Bo i po co ?
Ulotki k15 widziałam i była to nachalna propaganda i reklama apteki millenium i tyle. Ludzie przychodzą na festyn pobawić się i napić piwa, a nie politykować. K15 strzelił sobie samobója za sprawą pana radnego i tyle w temacie. Im bliżej wyborów tym więcej będzie takich chocholich tańców ze strony K15 i radnego Jacka zapewne.
Choć sama nie kocham Kk to akurat w tym względzie zachował się fair. Innej agitacji niz K15 nie było!!! Wszyscy zachowali się ok oprócz k15. A Baśka G. Przejrzyj na oczy bo cię miłość zaślepiła chyba do pana radnego.
Cytuj
-2Baśka G.2018-06-12 20:41#11
Cytuję blazny:
Cytuję Baśka G.:
Dzieciom balony przebijać tylko dlatego że był napis K15 ? !


Pytanie czy to prawda czy kolejne rozdwojenie jaźni...co innego zakaz rozdawania ulotek tych czy innych, ale nie chcę mi się w to wierzyć, że ktoś chodził i "niszczył" dzieciom balony. ... Litości .
Jak można takie pierdoły wypisywać.


Proponuję zadzwonić do Radnego Adama Cioka czy Prezydenta i zapytać. Ale znając ich hipokryzję i butę wyprą się wszystkiego. Są jednak ludzie którzy znają obu Panów i to mogą potwierdzić. A najlepsze jest to że Prezydent rozdawał ulotki ze swoją propagandą nie widząc w tym niczego niestosownego. :) Życzę powodzenia i zdrowego myślenia. Gdyby to była nieprawda to Pan Ciepiński już dostałby po zadzie za pomówienia i oskarżenia bezpodstawne !
Cytuj
+9blazny2018-06-12 15:08#10
Cytuję Baśka G.:
Dzieciom balony przebijać tylko dlatego że był napis K15 ? !


Pytanie czy to prawda czy kolejne rozdwojenie jaźni...co innego zakaz rozdawania ulotek tych czy innych, ale nie chcę mi się w to wierzyć, że ktoś chodził i "niszczył" dzieciom balony. ... Litości .
Jak można takie pierdoły wypisywać.
Cytuj
+8Baśka G.2018-06-12 09:28#9
Dzieciom balony przebijać tylko dlatego że był napis K15 ? To świadczy o buractwie władzy ! A co się tyczy Pana radnego Ciepińskiego to facet przynajmniej ma nabiał i potrafi wytykać nieprawidłowości władzy a nie tylko siedzieć za monitorem i pluć samemu nic nie robiąc ! Takie żałosne trole wywołuja pogardę. Sami niech coś zrobią i zostaną ocenieni a dopiero ujadać !
Cytuj
-6fiolkizrzeki2018-06-11 14:26#8
Panie Ciepińsiki czyli to Pan żeś rozdawał te apolityczne ulotki i balony z logami KUKIZ 15?
A ja już myślałem że organizator dopuścił się takiej patologi i na rodzinny festyn kazał polityczną indoktrynację wprowadzić!
Panie Ciepiński, czy Pan naprawdę uważa że wszyscy tutaj błyszącza takim intelektem jak Pan?
Cytuj
+14Uczestniczka2018-06-11 10:54#7
Żenada to było zachowanie tego przedsiębiorcy. Wyzwiska i rzucanie w ochronę butelkami i kamieniami to szczyt kultury niektórych uczestników opuszczajacych impreze. A dzieci o pierwszej w nocy to powinny spać w domu pod opieką trzeźwych opiekunów. Może warto żeby tymi osobami zajął się sąd opiekuńczy.
Cytuj
+20kilimandżaro2018-06-11 10:12#6
Panas , jak jesteś wypoczęty, to aż Cię miło posłuchać, jak za najlepszych lat!!! daliście super koncert chłopaki!!!
Cytuj
+5marcin s.2018-06-11 09:34#5
Zapomniałem dodać, ze gazem potraktowano m.in. jednego ze sponsorów festynu - lokalnego przedsiębiorcę !
Ż E N A D A !
Cytuj
+18Jasia2018-06-11 08:24#4
Lady Pank - super jak zawsze. Jeden z radnych Pana K zabierał ulotki członkowi ruchu Kukiz 15, ruch robił akcję apolityczną dla lokalnych przedsiębiorców.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Zwycięstwo Orlicza na inaugurację ligi

Opublikowano: 13.08.2018 17:04