22.09.2018 Ostatnia aktualizacja 20:35, 21.09.2018

SLD szykuje się do wyborów samorządowych

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 14 Wrz 2018
Oceń:
3 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
14 września w patio Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyło się spotkanie z mieszkańcami zorganizowane przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, podczas którego zaprezentowano kandydata na prezydenta miasta oraz kandydatów na radnych Rady Miasta i Rady Powiatu w nadchodzących wyborach samorządowych. Honorowym gościem Konwencji był wiceprzewodniczący Partii Andrzej Szejna.

Spotkanie rozpoczął kandydat na prezydenta Koalicyjnego Komitetu Wyborczego SLD Lewica Razem - Artur Pejas, który ma 47 lat i od urodzenia mieszka w Skarżysku. Studia rozpoczął na wydziale prawa Uniwersytetu Śląskiego,ale z przyczyn ekonomicznych musiał zrezygnować z nauki i wyjechać do pracy zarobkowej we Włoszech. Po powrocie podjął naukę w Akademii Świętokrzyskiej na wydziale zarządzania. Studia ukończył z tytułem magistra o specjalności zarządzanie finansami przedsiębiorstwa. W kwietniu 2016 roku został przewodniczącym Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Skarżysku-Kamiennej.

W dalszej części konferencji głos zabrał Andrzej Szejna, który w nadchodzących wyborach będzie ubiegał się o mandat radnego sejmiku województwa świętokrzyskiego. Później zaprezentowano program wyborczy SLD, który jak mówił Pejas- skierowany jest do szeregu ogółu społeczeństwa.  Program został podzielony na kilka zakresów, a jego treść prezentujemy w nagraniu audio.

Następnie przedstawiono osoby, które będą ubiegać się o mandat radnych Rady Miasta i Powiatu Skarżyskiego. Z osób najbardziej znanych o mandat radnych Rady Miasta powalczą m.in: Waldemar Mazur, Halina Karpińska oraz Agnieszka Szmajdel, a z list powiatowych: Starosta Jerzy Żmijewski, były Burmistrz Suchedniowa Tadeusz Bałchanowski, Janusz Kołodziej oraz Jan Gajda.

Wybory samorządowe odbędą się w dniu 21 października. 

Program wyborczy Koalicyjnego Komitetu Wyborczego SLD Lewica Razem

Komentarze

+6Ijon_Tichy2018-09-19 22:22#34
Pomyśleć, jak potężne było "Ezelde" kiedyś, tj. w czasach Kwaśniewskiego i Millera. Zostali ukarani srożej niż ostatnio PO i teraz nie mogą znaleźć swojego miejsca na scenie. No jaka szkoda.

A pana Mazura dobrze pamiętam z lat 2002-2006 - pokazał dobitnie, jak potrafi "rozwijać" miasto jako prezydent i jakie metody można stosować podczas kampanii wyborczej (2006 r.). Dziękujemy panu.
Cytuj
+12Marian Kolasa2018-09-18 21:39#33
Pani pierwsza a lewej jesr super ! ale zastanawiam się czy tacy obywatele jak Pan Mazur, Żmijewski, .... nie mają nigdy dosyć ? Dinozaury miejscowej polityki nie mają dosyć ?
Cytuj
+8Powiat2018-09-18 17:24#32
Cytuję OMG:
A pani pierwsza z lewej na ostatnim zdjęciu to jakaś hostessa? Bo jakoś nie pasuje do reszty towarzystwa :lol:
Chętnie bym poznał jej program, najlepiej sam na sam :-*
To jak Ta ostatnia z prawej od góry-statystka
Cytuj
+8Bar2018-09-18 17:19#31
Cytuję Belfer.:
Ciekawe jaka srednia wieku..70lat cos kolo tego,stary czlowiek i moze...tak trzymac w sekcji seniorow,a slyszalem ze mieli ich badac psychiatrzy przed wyborami
Nawet i Ci troszke młodsi maja problemy
Cytuj
+15Pawlo2018-09-18 17:13#30
Widze cale rodziny w SLD.Teraz razem na spotkania chodzicie.Koń by sie usmiał
Cytuj
+7OMG2018-09-18 09:56#29
A pani pierwsza z lewej na ostatnim zdjęciu to jakaś hostessa? Bo jakoś nie pasuje do reszty towarzystwa :lol:
Chętnie bym poznał jej program, najlepiej sam na sam :-*
Cytuj
+22benybenasi2018-09-17 08:51#28
Ale cyrk!
A starosta z sld jak koledzy z parti nie widzą, chodzi i lansuję kandydata pisu pana bodo :lol:
jak można was powaznie traktować jak sami siebie na tym etapie już w trąbe ładujecie to co będzie po wyborach?
Cytuj
-7Robin Hood2018-09-17 08:21#27
Cytuję Wilhelm Tell:
Najlepszy jest pan ciepiński, nikt mi tyle nie da ile on obieca w swoim pseudoprogramie. Ciekawe czy ludzie na Pułaskiego i okolicach są tak głupi żeby go znów wybrać. Oby nie bo znów zażąda kasy i stanowisk.

Szkoda że potrafisz opluwać i ośmieszać nie wiedząc i nie znając prawdy ! Gdybyś znał prawdę o Kronigu to nie chciałbyś go znać !
Cytuj
-5barnaba2018-09-17 08:19#26
Cytuję honorata 89:
Cytuję Ale jaja:
Ładny wygląd to nie wszystko, widać że z językiem polskim bliżej mu do Ciepińskiego

No tak, najlepiej jak Kronig nic nie robić oprócz lansowania własnej postaci i chować głowę w piasek !

I co z tego że Radny Ciepiński czasem popełnia błędy ? Kto ich nie popełnia ? Nikt nie jest doskonały ! Za to obecny Prezydent niczego nie potrafi i do niczego się nie nadaje ! Radny przynajmniej coś robi i jest uczciwy a jaki jest Prezydent ? Kompromitacja w zaciasnym gajerku ?
Cytuj
+2ArturZawiszan2018-09-16 16:24#25
Cytuję Mieszkaniec miasta:
Komuchy znów prą do koryta ? Na tych emeryturach już im się w głowach przewraca z braku zajęć !

Komuchy już są przy władzy, gdyż w dużej części legitymują się obecnie członkowstwem partii PiS.
Warto przeczytać poniższy artykuł:
https://koduj24.pl/maria-nurowska-stworzyla-liste-politykow-pis-zasluzonych-pzpr-owi/
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Potrącenie rowerzysty na ulicy Paryskiej

Opublikowano: 21.09.2018 22:08