26.06.2019 Ostatnia aktualizacja 10:53, 26.06.2019

SLD szykuje się do wyborów samorządowych

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 14 Wrz 2018
Oceń:
2.3333333333333 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
14 września w patio Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyło się spotkanie z mieszkańcami zorganizowane przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, podczas którego zaprezentowano kandydata na prezydenta miasta oraz kandydatów na radnych Rady Miasta i Rady Powiatu w nadchodzących wyborach samorządowych. Honorowym gościem Konwencji był wiceprzewodniczący Partii Andrzej Szejna.

Spotkanie rozpoczął kandydat na prezydenta Koalicyjnego Komitetu Wyborczego SLD Lewica Razem - Artur Pejas, który ma 47 lat i od urodzenia mieszka w Skarżysku. Studia rozpoczął na wydziale prawa Uniwersytetu Śląskiego,ale z przyczyn ekonomicznych musiał zrezygnować z nauki i wyjechać do pracy zarobkowej we Włoszech. Po powrocie podjął naukę w Akademii Świętokrzyskiej na wydziale zarządzania. Studia ukończył z tytułem magistra o specjalności zarządzanie finansami przedsiębiorstwa. W kwietniu 2016 roku został przewodniczącym Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Skarżysku-Kamiennej.

W dalszej części konferencji głos zabrał Andrzej Szejna, który w nadchodzących wyborach będzie ubiegał się o mandat radnego sejmiku województwa świętokrzyskiego. Później zaprezentowano program wyborczy SLD, który jak mówił Pejas- skierowany jest do szeregu ogółu społeczeństwa.  Program został podzielony na kilka zakresów, a jego treść prezentujemy w nagraniu audio.

Następnie przedstawiono osoby, które będą ubiegać się o mandat radnych Rady Miasta i Powiatu Skarżyskiego. Z osób najbardziej znanych o mandat radnych Rady Miasta powalczą m.in: Waldemar Mazur, Halina Karpińska oraz Agnieszka Szmajdel, a z list powiatowych: Starosta Jerzy Żmijewski, były Burmistrz Suchedniowa Tadeusz Bałchanowski, Janusz Kołodziej oraz Jan Gajda.

Wybory samorządowe odbędą się w dniu 21 października. 

Program wyborczy Koalicyjnego Komitetu Wyborczego SLD Lewica Razem

Komentarze

+1jacobi2018-09-23 13:07#36
TYLKO MLODZI ! ! !
Towarzysz Mazur i starosta Żmijewski - wnuki bawić albo do lasu...... Na GRZYBY !
Cytuj
+2norka 882018-09-22 15:47#35
TOWARZYSZU Mazur !
SZTANDAR WYPROWADZIĆ !
P.S.
Przypomniał mi się taki krótki cytat z "Psów" w reżyserii Pasikowskiego.
"Nazywam się major Bień i jestem majorem.
Czasy się zmieniają a Pan ciągle w KOMISJACH" !
Cytuj
+8Ijon_Tichy2018-09-19 22:22#34
Pomyśleć, jak potężne było "Ezelde" kiedyś, tj. w czasach Kwaśniewskiego i Millera. Zostali ukarani srożej niż ostatnio PO i teraz nie mogą znaleźć swojego miejsca na scenie. No jaka szkoda.

A pana Mazura dobrze pamiętam z lat 2002-2006 - pokazał dobitnie, jak potrafi "rozwijać" miasto jako prezydent i jakie metody można stosować podczas kampanii wyborczej (2006 r.). Dziękujemy panu.
Cytuj
+14Marian Kolasa2018-09-18 21:39#33
Pani pierwsza a lewej jesr super ! ale zastanawiam się czy tacy obywatele jak Pan Mazur, Żmijewski, .... nie mają nigdy dosyć ? Dinozaury miejscowej polityki nie mają dosyć ?
Cytuj
+7Powiat2018-09-18 17:24#32
Cytuję OMG:
A pani pierwsza z lewej na ostatnim zdjęciu to jakaś hostessa? Bo jakoś nie pasuje do reszty towarzystwa :lol:
Chętnie bym poznał jej program, najlepiej sam na sam :-*
To jak Ta ostatnia z prawej od góry-statystka
Cytuj
+7Bar2018-09-18 17:19#31
Cytuję Belfer.:
Ciekawe jaka srednia wieku..70lat cos kolo tego,stary czlowiek i moze...tak trzymac w sekcji seniorow,a slyszalem ze mieli ich badac psychiatrzy przed wyborami
Nawet i Ci troszke młodsi maja problemy
Cytuj
+15Pawlo2018-09-18 17:13#30
Widze cale rodziny w SLD.Teraz razem na spotkania chodzicie.Koń by sie usmiał
Cytuj
+8OMG2018-09-18 09:56#29
A pani pierwsza z lewej na ostatnim zdjęciu to jakaś hostessa? Bo jakoś nie pasuje do reszty towarzystwa :lol:
Chętnie bym poznał jej program, najlepiej sam na sam :-*
Cytuj
+23benybenasi2018-09-17 08:51#28
Ale cyrk!
A starosta z sld jak koledzy z parti nie widzą, chodzi i lansuję kandydata pisu pana bodo :lol:
jak można was powaznie traktować jak sami siebie na tym etapie już w trąbe ładujecie to co będzie po wyborach?
Cytuj
-8Robin Hood2018-09-17 08:21#27
Cytuję Wilhelm Tell:
Najlepszy jest pan ciepiński, nikt mi tyle nie da ile on obieca w swoim pseudoprogramie. Ciekawe czy ludzie na Pułaskiego i okolicach są tak głupi żeby go znów wybrać. Oby nie bo znów zażąda kasy i stanowisk.

Szkoda że potrafisz opluwać i ośmieszać nie wiedząc i nie znając prawdy ! Gdybyś znał prawdę o Kronigu to nie chciałbyś go znać !
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Planujesz wypoczynek nad wodą? Sprawdź, gdzie…

Opublikowano: 26.06.2019 12:15