17.12.2018 Ostatnia aktualizacja 11:23, 17.12.2018

Ogłoszenie o przetargu ustnym

Autor:
SM
Opublikowano: 02 Paź 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Ogłoszenie o przetargu ustnym na zbycie prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej przy ulicy Słowackiego.


ZARZĄD SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ,
SKARŻYSKO-KAMIENNA ALEJA TYSIĄCLECIA 10
OGŁASZA PRZETARG USTNY
NA ZBYCIE PRAWA UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ

Przetarg odbędzie się w dniu  25.10.2018r. o godz.  1200 w siedzibie Spółdzielni  Mieszkaniowej Skarżysko-Kamienna Al. Tysiąclecia 10 .Przedmiotem przetargu jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej  w Skarżysku-Kam przy ul. Słowackiego. Nieruchomość gruntowa znajduje się na działce nr 138/14 wpisanej do księgi wieczystej nr KI1R/0005854/8  o powierzchni 5.107 m2 .Wartość rynkowa nieruchomości gruntowej wynosi  840.700,00 zł. Wadium  w   wysokości   84.000,00  zł  należy wpłacić na rachunek: 97 1020 2629 0000 9502 0010 7870, bądź  w kasie  Spółdzielni  nie  później  niż w  dniu  24.10.2018r.

Zainteresowanych zapraszamy do pokoju nr 28  celem zapoznania się  z przedmiotem przetargu.

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej zastrzega sobie prawo do unieważnienia przetargu bez podania przyczyn.

Kontakt tel. 41 25-25-393 wew.  41




 


Komentarze

+1Bezogródek2018-10-05 10:15#6
Niech jakiś deweloper kupi ,bo kasa potrzebna na ogrzewanie.
Cytuj
+7Karols2018-10-02 16:09#5
Nikt nie kupi prawa do urzytkowania, każdy chce akt własności. Za chwile SM padnie na pysk i każdy dobrze o tym wie.
Cytuj
+10myślący2018-10-02 15:28#4
Chyba chcą posprzedawać grunty niezabudowane (działki), żeby mieć kasę na spłatę zadłużenia w Celsium.... bo zimne nocki nadciągają.
Cytuj
+8dzidek_I_ziomki2018-10-02 15:22#3
Kasa się skończyła.
zobaczymy, czy Dzidek zostanie do końca na tonącym statku.
co z pozostałym majątkiem SM?

czy Dzidek wytrzyma presję? czy Dzidek potrafi godnie odejść? czy Dzidek powinien się liczyć z pozwami cywilnymi?

pytań jest więcej...

kto będzie właścicielem arkadii, biedronek, domu meblowego i reszty lokali użytkowych?

czy będzie WIELKA WYPRZ????
Cytuj
+8bn2018-10-02 14:42#2
A pętla chyba się zaciska....
Cytuj
+11pudliszek2018-10-02 10:39#1
Koniec świta, Spółdzielnia coś OGŁASZA.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Dachowanie pojazdu w Majkowie

Opublikowano: 17.12.2018 10:50