15.07.2019 Ostatnia aktualizacja 10:35, 15.07.2019

Koalicja w Radzie Powiatu Skarżyskiego zawiązana

Autor:
MB
Opublikowano: 06 Lis 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
We wtorek cześć z radnych Rady Powiatu Skarżyskiego w kadencji 2018-2023 podpisało porozumienie koalicyjne mające być podstawą do tworzenia dziesięcioosobowej większości (w dziewiętnastoosobowej radzie). 

W dokumencie znalazło się stwierdzenie, że koalicja powstaje dla dobra mieszkańców i z dbałości o harmonijnyy rozwój "małej ojczyzny". Swoje podpisy pod porozumieniem złożyli m.in.: Tadeusz Bałchanowski, Artur Berus, Bożena Bętkowska, Katarzyna Bilska, Adam Ciok, Jacek Jeżyk, Barbara Kocia,  Anna Leżańska, Emil Tokarczyk i Tomasz Wąsowski.
 



Komentarze

0woj2018-11-10 00:32#20
Do uwolnicorke cytuję "Amerykę żeś odkrył ....
I już widzę jak takie pisowskie Końskie otrzymają 100 mln a Skarżysko 0 mln.
To będzie prokuratura, cba i NIK w Urzedzie Marszałkowskim wyjaśniał sprawę!
Poza tym WOJEWODA pisowska przez 4 lata tez pieniądze dawała NIE PISOWSKIEMU Prezydentowi więc po raz kolejny powtarzam: TRZEBA UMIEĆ PRZEGRYWAĆ!"
Poziom agresji i jadu jaki ci się leje (typowe dla KODorasty) nie pozwala uruchomić myślenia. Wojewoda nie dzieli środków UE daje jedynie dotacje, wbij to sobie między uszy .Środki UE o tej pory przez Świętokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego dzielił marszałek województwa Adam Jarubas,.który zawsze sprzyjał inwestycjom realizowanym przez ludzi związanych lub sprzyjającym PSL Poza tym już widzę jak urzędy i służby podległe obecnej władzy będą robić dym w miejscu gdzie rządzą ... nie rozśmieszaj mnie
Cytuj
-2mirka2018-11-09 12:32#19
Cytuję Born in Skarland:
Do "uwolnicorke" cytuję "A pisiory łaski nie robią!
Bzdury piszesz i tyle bo jednej wielkiej pisowskiej porażki znieść nie możesz!"
....No tak się dziwnie składa, że dzielenie funduszy unijnych dla samorządów i opiniowanie projektów dofinansowywanych z UE jest w kompetencji wyłącznie rządu i Urzędu Marszałkowskiego ( w świętokrzyskim samodzielnie rządzi PIS) .... wiec poczytaj trochę zamiast się głupio mądrować


jak będą tak skutecznie dzielić pieniądze unijne jak budują nowe drogi i ogłaszają przetargi na nie to nikt nic nie dostanie tylko UE trzeba będzie oddać wszystko
Cytuj
0uwolnicorke2018-11-09 12:31#18
Cytuję Born in Skarland:
Do "uwolnicorke" cytuję "A pisiory łaski nie robią!
Bzdury piszesz i tyle bo jednej wielkiej pisowskiej porażki znieść nie możesz!"
....No tak się dziwnie składa, że dzielenie funduszy unijnych dla samorządów i opiniowanie projektów dofinansowywanych z UE jest w kompetencji wyłącznie rządu i Urzędu Marszałkowskiego ( w świętokrzyskim samodzielnie rządzi PIS) .... wiec poczytaj trochę zamiast się głupio mądrować



Amerykę żeś odkrył ....
I już widzę jak takie pisowskie Końskie otrzymają 100 mln a Skarżysko 0 mln.
To będzie prokuratura, cba i NIK w Urzedzie Marszałkowskim wyjaśniał sprawę!
Poza tym WOJEWODA pisowska przez 4 lata tez pieniądze dawała NIE PISOWSKIEMU Prezydentowi więc po raz kolejny powtarzam: TRZEBA UMIEĆ PRZEGRYWAĆ!
Cytuj
+4NGOsy2018-11-08 15:47#17
Cytuję Born in Skarland:
Do "uwolnicorke" cytuję "A pisiory łaski nie robią!"

....No tak się dziwnie składa, że dzielenie funduszy unijnych dla samorządów i opiniowanie projektów dofinansowywanych z UE jest w kompetencji wyłącznie rządu i Urzędu Marszałkowskiego

Nie wszystkie... i nie wyłącznie.
Funduszem Norweskim zarządzać będą organizacje pozarządowe, na co się PiS bardzo zeźlił, bo już chcieli łapy na tych milionach położyć, a tu doopa. Taki Gliński jest rozczarowany, że nie może tych pieniędzy wydawać, bo już w myślach miał rozpiskę ile, komu i za co je przeleje.
Cytuj
-3Born in Skarland2018-11-08 14:27#16
Do "uwolnicorke" cytuję "A pisiory łaski nie robią!
Bzdury piszesz i tyle bo jednej wielkiej pisowskiej porażki znieść nie możesz!"
....No tak się dziwnie składa, że dzielenie funduszy unijnych dla samorządów i opiniowanie projektów dofinansowywanych z UE jest w kompetencji wyłącznie rządu i Urzędu Marszałkowskiego ( w świętokrzyskim samodzielnie rządzi PIS) .... wiec poczytaj trochę zamiast się głupio mądrować
Cytuj
+15uwolnicorke2018-11-08 07:39#15
Cytuję Naiwni:
Jestescie naiwni. Taki uklad szybko sie rozsypie. Berus nie jest na tyle sprawnym politykiem by dobrze tym wszystkim zarządzać. I przypominam że bez wsparcia pisu powiat leży i kwiczy zreszta tak jak i miasto. A PiS juz nie bedzie naiwny. Zero kasy dla Ukladow. Zmijewski cos na ten temat wie jak musiał zabiegac by kasa na drogi z SUW byla.


Berus przynajmniej demencji starczej nie ma!
A pisiory łaski nie robią!
Bzdury piszesz i tyle bo jednej wielkiej pisowskiej porażki znieść nie możesz!
Cytuj
-4Faful2018-11-07 13:57#14
Brawo... Żmijewski przez 4 lata ciągnął za uszy Berusa, Leżańską i Bilską a teraz ta trójka serdecznie mu podziękowała - nieładnie. Ale to mały pikuś przy tym co zrobił Bałchanowski, który został radnym z niskim wynikiem tylko dlatego że pociągnął go Żmijewski - nieładnie.
Także analizując fundamenty na których zbudowana jest ta koalicja i jakoś lepiszcza którym jest spojona to będzie bardzo fajny zarząd i rządy w powiecie.
My wyborcy cieszymy się, bo podobno od nowej kadencji sesje mają być relacjonowane na żywo w internecie... będzie komedia za friko:)
Cytuj
+5bąbel2018-11-07 13:14#13
Najlepiej wyszedł Pan Jeżyk wchodząc na miejsce wyborczej oszustki. Ale jakby na to nie patrzeć niesmak pozostaje ! Szkoda tylko że w takim stylu ludzie pchają się i dostają do władzy !
Cytuj
+4Jerry m2018-11-07 12:59#12
Uważam że bardzo merytoryczna koalicja. Poradzą sobie tym bardziej że za rok wybory do Sejmu i PIS myślę że przegra. Życzę powodzenia nowej władzy Panu Berus i Pani Bilskiej
Cytuj
0Naiwni2018-11-07 11:46#11
Jestescie naiwni. Taki uklad szybko sie rozsypie. Berus nie jest na tyle sprawnym politykiem by dobrze tym wszystkim zarządzać. I przypominam że bez wsparcia pisu powiat leży i kwiczy zreszta tak jak i miasto. A PiS juz nie bedzie naiwny. Zero kasy dla Ukladow. Zmijewski cos na ten temat wie jak musiał zabiegac by kasa na drogi z SUW byla.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Dla kogo mieszkania chronione wspierane w „Ce…

Opublikowano: 15.07.2019 12:34