20.04.2019 Ostatnia aktualizacja 11:28, 20.04.2019

Krok bliżej do budowy skateparku

Autor:
I.Szwagierek (UM)
Opublikowano: 05 Lut 2019
Oceń:
3 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Jeszcze w lutym gmina ogłosi przetarg na wykonanie skateparku i całej, towarzyszącej mu infrastruktury na osiedlu Zachodnie w Skarżysku. Przypomnijmy, że inwestycja jest elementem dużego zadania (rewitalizacji osiedli Zachodnie i Dolna Kamienna), które realizowane jest przy dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego województwa świętokrzyskiego.
 
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w ramach zadania zagospodarowany będzie teren po byłej jednostce wojskowej na Zachodnim. Powstanie tam skatepark, pumptrack, parkingi z drogami i infrastrukturą towarzyszącą, a także plac zabaw, kompleks boulderowy, ścieżka rowerowa i budynek wielofunkcyjny (wc, samoobsługowa stacja napraw rowerów, świetlica środowiskowa).
 
Przetarg, który ma wyłonić wykonawcę zadania, będzie ogłoszony jeszcze w lutym, zaś inwestycja potrwa do 2020 roku [...]
 

Komentarze

+1wymoczek2019-02-11 11:34#9
A może zróbmy żeby było tanij - tunel w Arce ,a w tunelu skatepark!!!!!!!!!!
Cytuj
+6India2019-02-06 14:09#8
Lepszym pomysłem byłoby rewitalizowanie Plant - miejsca w środku miasta, lub nawet Boisko na Południowej z placem zabaw obok. Ale nie - lepiej naprawiać rowery pod cmentarzem i szukać piłek od minigolfa pomiędzy trumnami, no jeszcze trzeba będzie ciecia zatrudnić ,bo miejscowa bananowa młodzież może te wszystkie atrakcje rozmontować i sprzedać z zyskiem.
Cytuj
+6bąbel2019-02-06 09:53#7
budowa takiego obiektu w takim miejscu to tak jak z pomysłem budowy tunelu pod torami dla pieszych. Pomysł totalnie nietrafiony ! Szkoda ten wywalonej kasy , poświęconej pracy i straconego czasu ! A przecież jest tyle innych potrzebnych wydatków w mieście i tylko kiepska władza tego nie widzi ?
Cytuj
+6ac2019-02-06 09:26#6
już krynig zabudował bernatkę tak około 4 lat , teraz czas na inne głupawe pomysły
Cytuj
+5naCNg2019-02-05 22:35#5
Proponuję jednostke wojskową odbudować, przynajmnienjsiatkarki tam przychodziły!
Cytuj
+2Ola352019-02-05 22:12#4
Cytuję Mieszkaniec...:
Na patologicznym zachodnim w okolicy cmentarza i towarzystwie skałkowego elementu brawo dla włodarza no ale w sumie tam bieda to i głosy tanie...

Jeśli tak wyrażasz się o innych ludziach (patologia, element), to sam wystawiasz sobie świadectwo! Brawo!
Cytuj
+8hoho2019-02-05 19:37#3
Skatepark na zadupiu i na dodatek przy cmentarzu. Trzeba mieć niezły lot żeby wymyślec taką lokalizację. Wydawanie pieniędzy po to by je wydać.
Cytuj
+6Mieszkaniec...2019-02-05 13:37#2
Na patologicznym zachodnim w okolicy cmentarza i towarzystwie skałkowego elementu brawo dla włodarza no ale w sumie tam bieda to i głosy tanie...
Cytuj
+8Don Titto2019-02-05 11:26#1
A gdzie całodobowy monitoring obiektu? Mam nadzieję, że ktoś to bierze pod uwagę, bo raczej okolica nieciekawa.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Moto Jajko 2019 - Świąteczne spotkanie motocy…

Opublikowano: 20.04.2019 13:28