26.06.2019 Ostatnia aktualizacja 10:53, 26.06.2019

Poseł Maria Zuba przybliżyła nowe cele programowe PiS

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 26 Lut 2019
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
We wtorek przy dworcu PKP w Skarżysku-Kamiennej odbyła się konferencja prasowa poseł Marii Zuby, której głównym tematem było przedstawienie propozycji skierowanych do Polaków przez rząd PiS .
 
W sobotę podczas konwencji programowej w Warszawie prezes PiS Jarosław Kaczyński przedstawił nowe propozycje programowe, które mają zostać zrealizowane przez rząd Prawa i Sprawiedliwości przez najbliższe miesiące i lata. Program ten został nazwany Nowa "piątką" PiS  i właśnie o tym programie mówiła podczas wtorkowej konferencji poseł Maria Zuba.

Program opiera się na pięciu filarach:  1. Rodzina, 2. Młodzi, 3. Praca, 4. Starsi i słabsi, 5. Infrastruktura. Zakłada m.in: wprowadzenie od 1 lipca 500+ od pierwszego dziecka, "trzynastkę" w postaci najniższej emerytury - 1100 zł - dla każdego emeryta, przywrócenie zredukowanych połączeń autobusowych, zwolnienie z podatku PIT osób do 26 roku życia, obniżenie kosztów pracy przez co najmniej dwukrotne podniesienie kosztów uzyskania przychodu oraz obniżenie PIT dla wszystkich osób pracujących.

Kolejne punkty programu będą prezentowane w czerwcu i lipcu br.

Więcej informacji w materiale audio.
Maria Zuba- poseł PiS


Komentarze

+1Wiesiek789yy2019-03-01 16:37#14
Cytuję dramat:
Cytuję Romek51:
Cytuję Anka_Skakanka:
Cytuję Jowita45666:
Za to niektórzy mają na las Vegas, najwyższe niezasluzone pensje, nagrody i luksus a innym podwyższają podatki. Żyć nie umierać. A robota leży i kwiczy. Przykład skromności i oszczędności.

Tak, na "niezasłużone pensje" w spółkach Skarbu Państwa albo w takim NBP dla asystentki Glapińskiego jest po 65 tys. pensji. Nie będę wspominać o nagrodach i innych dodatkach, które jak mówiła "broszka" - im się należą!
Wszystkim dają, tylko tym, którzy pracują (mają po 40 lat) i płacą podatki - z których te "prezenty" roszczeniowi krzykacze dostają, nie mają nic! Ani zwolnienia z PIT (bo są po 26 roku życia), za to podniesione stawki ZUS, ani dodatki na 1 dziecko (bo pracując przekraczają próg dochodowy), ani 13-te pensje (emerytury), no bo przecież jeszcze pracują. To jest polityka PIS.... zamiast wędki dać rybę. W dodatku "na papierze", potem się to wszystko wygasi.


Ale przynajmniej dziesiątki miliardów odzyskane od mafii vatowskiej co poprzednie ekipy "niezauważyły" jak sami rządzili :) miliardy przekazane dla biednych dzieci. Wstyd że w takiej skrajnej biedzie jak to miasto tak doją pensje i nagrody po 40 000 zł. To nie Warszawa. Gadają że trzeba oszczędzać bo 'poprzednik narobił długów ".


zakłamana pisowska obłuda !!!!
co ty myslisz że jakimis robin hoodami jesteście? że mafii odebraliście to sami kraść możecie i rozdawać na prawo i lewo nie swoje pieniądze! miliardy to ukradzione sa i rozdane misiewiczom i rydzykowi !
a skazysko zadlużone po dziurki w nosie
zakłamanie pisowce !



Zadłużone miasto bo na wycieczki wydajeta, gościom z USA placita w manor house nocleg 700 zł za dobę zamiast w promieniu za 200 zł. Fundujeta se nagrody po 40 000 zł w takiej zadłużone gminie, bierzeta najwyższe możliwe pensje bez skromności.
Cytuj
+7dramat2019-03-01 08:04#13
Cytuję Romek51:
Cytuję Anka_Skakanka:
Cytuję Jowita45666:
Za to niektórzy mają na las Vegas, najwyższe niezasluzone pensje, nagrody i luksus a innym podwyższają podatki. Żyć nie umierać. A robota leży i kwiczy. Przykład skromności i oszczędności.

Tak, na "niezasłużone pensje" w spółkach Skarbu Państwa albo w takim NBP dla asystentki Glapińskiego jest po 65 tys. pensji. Nie będę wspominać o nagrodach i innych dodatkach, które jak mówiła "broszka" - im się należą!
Wszystkim dają, tylko tym, którzy pracują (mają po 40 lat) i płacą podatki - z których te "prezenty" roszczeniowi krzykacze dostają, nie mają nic! Ani zwolnienia z PIT (bo są po 26 roku życia), za to podniesione stawki ZUS, ani dodatki na 1 dziecko (bo pracując przekraczają próg dochodowy), ani 13-te pensje (emerytury), no bo przecież jeszcze pracują. To jest polityka PIS.... zamiast wędki dać rybę. W dodatku "na papierze", potem się to wszystko wygasi.


Ale przynajmniej dziesiątki miliardów odzyskane od mafii vatowskiej co poprzednie ekipy "niezauważyły" jak sami rządzili :) miliardy przekazane dla biednych dzieci. Wstyd że w takiej skrajnej biedzie jak to miasto tak doją pensje i nagrody po 40 000 zł. To nie Warszawa. Gadają że trzeba oszczędzać bo 'poprzednik narobił długów ".


zakłamana pisowska obłuda !!!!
co ty myslisz że jakimis robin hoodami jesteście? że mafii odebraliście to sami kraść możecie i rozdawać na prawo i lewo nie swoje pieniądze! miliardy to ukradzione sa i rozdane misiewiczom i rydzykowi !
a skazysko zadlużone po dziurki w nosie
zakłamanie pisowce !
Cytuj
-11Romek512019-02-27 10:29#12
Cytuję Anka_Skakanka:
Cytuję Jowita45666:
Za to niektórzy mają na las Vegas, najwyższe niezasluzone pensje, nagrody i luksus a innym podwyższają podatki. Żyć nie umierać. A robota leży i kwiczy. Przykład skromności i oszczędności.

Tak, na "niezasłużone pensje" w spółkach Skarbu Państwa albo w takim NBP dla asystentki Glapińskiego jest po 65 tys. pensji. Nie będę wspominać o nagrodach i innych dodatkach, które jak mówiła "broszka" - im się należą!
Wszystkim dają, tylko tym, którzy pracują (mają po 40 lat) i płacą podatki - z których te "prezenty" roszczeniowi krzykacze dostają, nie mają nic! Ani zwolnienia z PIT (bo są po 26 roku życia), za to podniesione stawki ZUS, ani dodatki na 1 dziecko (bo pracując przekraczają próg dochodowy), ani 13-te pensje (emerytury), no bo przecież jeszcze pracują. To jest polityka PIS.... zamiast wędki dać rybę. W dodatku "na papierze", potem się to wszystko wygasi.


Ale przynajmniej dziesiątki miliardów odzyskane od mafii vatowskiej co poprzednie ekipy "niezauważyły" jak sami rządzili :) miliardy przekazane dla biednych dzieci. Wstyd że w takiej skrajnej biedzie jak to miasto tak doją pensje i nagrody po 40 000 zł. To nie Warszawa. Gadają że trzeba oszczędzać bo 'poprzednik narobił długów ". Przynajmniej trochę ulic odnowiono i budynki. Oszczędzać to maja mieszkańcy ale sami to wycieczki do Las Vegas, wersal, szastanie pieniędzmi miasta bez umiaru. Koszmarna obłuda i hipokryzja. Miasto umiera wysysane z krwi przez układ klanów rodzinnych i kolesi. Nie ma tu i nie będzie rozwoju. W innych miastach tak bo widać gołym okiem.
Cytuj
+15Anka_Skakanka2019-02-27 09:31#11
Cytuję Jowita45666:
Za to niektórzy mają na las Vegas, najwyższe niezasluzone pensje, nagrody i luksus a innym podwyższają podatki. Żyć nie umierać. A robota leży i kwiczy. Przykład skromności i oszczędności.

Tak, na "niezasłużone pensje" w spółkach Skarbu Państwa albo w takim NBP dla asystentki Glapińskiego jest po 65 tys. pensji. Nie będę wspominać o nagrodach i innych dodatkach, które jak mówiła "broszka" - im się należą!
Wszystkim dają, tylko tym, którzy pracują (mają po 40 lat) i płacą podatki - z których te "prezenty" roszczeniowi krzykacze dostają, nie mają nic! Ani zwolnienia z PIT (bo są po 26 roku życia), za to podniesione stawki ZUS, ani dodatki na 1 dziecko (bo pracując przekraczają próg dochodowy), ani 13-te pensje (emerytury), no bo przecież jeszcze pracują. To jest polityka PIS.... zamiast wędki dać rybę. W dodatku "na papierze", potem się to wszystko wygasi.
Cytuj
+8Głos2019-02-26 23:59#10
Pani Zubo, czy ma Pani choć odrobinę honoru/rozumu? Pytanie retoryczne...Z drugiej strony Pani MOD wsadziła nas na minę z Kronigiem. Skarżysko jest w czarnej d... ziurze. Miasto na szlaku? Tylko jakim? Do unicestwienia!
Cytuj
0Gallyffv2019-02-26 23:48#9
Cytuję handzia55:
W obiecywaniu gruszek na wierzbie to ona jest bezkonkurencyjna. Obiecywała rewitalizację Marywilu w Suchedniowie, terminal kolejowy w Skarżysku. I co ? I jajco...Kończ
kobieto, wstydu osczędz


Oj tam, oj tam...
Sa lepsi w obiecywaniu. Np. 1000 miejsc pracy, wycieczki na koszt własny a nie miasta (za 100 000 zł), pełno inwestorów po wyborach (a nie bylo nikogo bo uciekli), remont granatu, konkursy na stanowiska dla najlepszych(a są koledzy po znajomości i bez wiedzy), nocne linie autobusowe, budowa Arki, inwestorzy z USA i Chin itd itp. Nikt nie pobije takiego jednego w picowaniu przez 100 lat.
Cytuj
+19handzia552019-02-26 22:42#8
W obiecywaniu gruszek na wierzbie to ona jest bezkonkurencyjna. Obiecywała rewitalizację Marywilu w Suchedniowie, terminal kolejowy w Skarżysku. I co ? I jajco...Kończ kobieto, wstydu osczędz
Cytuj
+20Zarysia Muba2019-02-26 21:49#7
Cytuję Hit:
Proponuję wsiąść na parowóz


… i odjechać z polityki. Jak widać po wyborach samorządowych najlepiej poznali się na tej pani krajanie z Suchedniowa dając nie tyle żółtą co czerwona kartkę. Ani na burmistrza, ani do RM nie udało się wstawić swoich pionków. Jednak łatwiej, z pozycji siły, wprowadzać swoich do spółek Skarbu Państwa.
Cytuj
0Jowita456662019-02-26 21:24#6
Za to niektórzy mają na las Vegas, najwyższe niezasluzone pensje, nagrody i luksus a innym podwyższają podatki. Żyć nie umierać. A robota leży i kwiczy. Przykład skromności i oszczędności.
Cytuj
+24Mialkimialkus2019-02-26 21:14#5
Powiedziała Polityczna Królowa Geriatrii, ostatnią szansa dla młodych .
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Planujesz wypoczynek nad wodą? Sprawdź, gdzie…

Opublikowano: 26.06.2019 12:15