24.06.2019 Ostatnia aktualizacja 12:33, 24.06.2019

XIV Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych Suchedniów 2019 (wyniki)

Autor:
Z.B, Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 06 Kwi 2019
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
W sobotę, 6  kwietnia, w Hali Sportowo-Rehabilitacyjnej w Suchedniowie przy ul. Sportowej 3 odbył się XIV Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych Suchedniów 2019. Organizatorem imprezy był Suchedniowski Ośrodek Kultury „Kuźnica” w Suchedniowie oraz Formacja Taneczna „AXIS”. 

Swoje umiejętności taneczne zaprezentowali tancerki i tancerze z całej Polski, do Suchedniowa przyjechały takie formacje jak: Piramida Morawica, Nemezis Ustrzyki Dolne, Aerobik Piotrków Trybunalski, Perła Piotrków Trybunalski, Akademia Tańca i Sportu Mass-Team Radomsko, Twister Błonie, Szok Jastrzębie Zdrój, Razem Bukowa, Akro Kielce, Progres Ostrowiec Świętokrzyski, Fame Dębica, Paradox Sandomierz, Dance Design Kielce, Flex Grodzisk Mazowiecki, Kleks Staszów, Tamitu Brzozów Jump Kielce, Battle Końskie, 3 Your Mind Ostrowiec Świętokrzyski, Art Dance Skarżysko-Kamienna, Rajda Kids Radom, Dope Crew Warszawa, Akademia Tańca Magic Piekoszów, Enigma I Staszów, CK Kids Kielce, DNA Łódź Łowicz, Axis Suchedniów. 

Turniej organizowany przez suchedniowską „Kuźnicę” cieszył się bardzo dużym uznaniem wśród adeptów sztuki tańca nowoczesnego. Tegoroczna czternasta edycja imprezy zgromadziła rekordową liczbę 1300 tancerek i tancerzy z 27 formacji tanecznych. Na parkiecie zaprezentowano łącznie aż 75 układów choreograficznych w 5 różnych kategoriach tanecznych (taniec nowoczesny, inscenizacja taneczne, widowisko taneczne, taniec współczesny, inne formy tańca). Kategorie taneczne były podzielone na różne kategorie wiekowe

Wszystkie formacje uczestniczące w XIV Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych Suchedniów 2019 otrzymały puchary, dyplomy, a każdy spośród 1300 tancerek i tancerzy wyjechał z Suchedniowa z pamiątkowym medalem przypominającym o udziale w „Suchedniowskim Święcie Tańca”.

PROTOKÓŁ
Jury XIV Ogólnopolskiego Turnieju Formacji Tanecznych Suchedniów 2019

w składzie:

1. Zofia Czechlewska

2. Tomasz Rowiński

3. Mariusz Jasuwienas

po przesłuchaniu i obejrzeniu zespołów tanecznych przyznało następujące nagrody w poszczególnych kategoriach:

 

TANIEC NOWOCZESNY

kategoria do 11 lat:

I miejsce - FUN  Morawica

I miejsce - SZOK DZIECI Jastrzębie Zdrój

II miejsce - MINI FLEX II Grodzisk Mazowiecki

II miejsce - 3 YOUR MIND KIDS Ostrowiec Świętokrzyski

II miejsce - PIXEL KIDS Ostrowiec Świętokrzyski

III miejsce - CHUPA CHUPSY Ostrowiec Świętokrzyski

III miejsce - BUBBLES Ostrowiec Świętokrzyski

III miejsce -  AGENTKI Kielce

Wyróżnienie - YOUNG STARS Ostrowiec Świętokrzyski

Wyróżnienie - RAZEM II Bukowa

Wyróżnienie - FLOW Kielce

Wyróżnienie - SHAKE KIDS PROGRES Starachowice

Wyróżnienie - BIG BEE TEAM Radomsko

Wyróżnienie - BATTLE Końskie

Wyróżnienie - DZWONECZKI Kielce

Wyróżnienie - FRAJDA KIDS Radom

Wyróżnienie - CK KIDS Kielce

kategoria 12 - 15 lat:

I miejsce - SZOK JUNIORZY Jastrzębie Zdrój

I miejsce - 3 YOUR MIND JUNIOR Ostrowiec Świętokrzyski

II miejsce - MINI FLEX 1 Grodzisk Mazowiecki

II miejsce - CRISPY Ostrowiec Świętokrzyski

III miejsce - FLEX Kielce

III miejsce - FRESH Ostrowiec Świętokrzyski

Wyróżnienie - STAR CREW PROGRES Starachowice

Wyróżnienie - RAZEM I Bukowa

Wyróżnienie - JUMP SHINE Kielce

 

INSCENIZACJA TANECZNA

kategoria do 10 lat:

I miejsce - PERŁA Piotrków Trybunalski

II miejsce - KLEKSIKI Staszów

III miejsce - AXIS II Suchedniów

III Miejsce - DNA MA Łódź

Wyróżnienie - TAMITU Brzozów

Wyróżnienie - MAŁY TWISTER Błonie

kategoria 11 - 15 lat:

I miejsce - KLEKS II Staszów

II miejsce - TAMITU Brzozów

 

WIDOWISKO TANECZNE

kategoria do 11 lat:

I miejsce - SZOK FRESH DZIECI Jastrzębie Zdrój

II miejsce - FAME-IKI Dębica

III miejsce ISKIERKI Radomsko

Wyróżnienie - CRAZY DANCE Radomsko

Wyróżnienie - FEJMISIE Dębica

Wyróżnienie - PIRAMIDA 2 Morawica

Wyróżnienie - DNA P1 Łódź

kategoria 12 - 15 lat:

I miejsce - SZOK FRESH JUNIORZY - Jastrzębie Zdrój

II miejsce - KLEKS III Staszów

III miejsce - FAME Dębica

 

TANIEC WSPÓŁCZESNY

kategoria do 11 lat:

I miejsce - TWISTER II Błonie

II miejsce - ART DANCE KIDS Skarżysko-Kamienna

II miejsce - PARADOX JUNIOR Sandomierz

kategoria 12 - 15 lat:

I miejsce - NEMEZIS Ustrzyki Dolne

II miejsce - TEATR TAŃCA ART DANCE Skarżysko-Kamienna

II miejsce - TWISTER Błonie

III miejsce - AXIS I Suchedniów

III miejsce - PIRAMIDA 1 Morawica

Wyróżnienie - DNA ŁOWICZ Łowicz

Wyróżnienie - ART DANCE Skarżysko-Kamienna

Wyróżnienie - DNA CRAZY S Łódź

 

INNE FORMY TAŃCA

kategoria do 11 lat:

I miejsce - JUMP ADVENTURE IN THE JUNGLE Kielce

II miejsce - BĄCZKI Radomsko

II miejsce - MAŁE AKRO Kielce

III miejsce - AKADEMIA TAŃCA MAGIC Piekoszów

III Miejsce - CRAZY DANCE Radomsko

Wyróżnienie - NEMEZIS 3 Ustrzyki Dolne

Wyróżnienie - ART DANCE JUNIOREK Skarżysko-Kamienna

kategoria 12 - 15 lat:

I miejsce - AKRO Kielce

II miejsce - AEROBIK Piotrków Trybunalski

 

TANIEC NOWOCZESNY

kategoria powyżej 16 lat:

I miejsce - 3 YOUR MIND Ostrowiec Świętokrzyski

II miejsce - DOPE CREW Warszawa

III miejsce - BGN Ostrowiec Świętokrzyski

 

TANIEC WSPÓŁCZESNY  i INNE FORMY TAŃCA - kategoria połączona

powyżej 16 lat:

I miejsce - DNA MIKS Łódź

II miejsce - ENIGMA I Staszów

III miejsce - TEATR TAŃCA ART DANCE Skarżysko-Kamienna

III miejsce - MAXI AEROBIK Piotrków Trybunalski

GRAND PRIX

XIV Ogólnopolskiego Turnieju Formacji Tanecznych Suchedniów 2019

1. DNA MIKS Łódź

 

NAJSYMPATYCZNIEJSZA FORMACJA

XIV Ogólnopolskiego Turnieju Formacji Tanecznych Suchedniów 2019

1. ISKIERKI Radomsko




Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Budżet Obywatelski: 30 czerwca kończy się cza…

Opublikowano: 24.06.2019 11:21

Komentarzy: 0

Spowodował kolizję, tłumaczył, że jest zmęczo…

Opublikowano: 24.06.2019 11:04

Komentarzy: 0

Piknik Czytelniczy w Szkole Podstawowej nr 9

Opublikowano: 24.06.2019 09:33

Komentarzy: 0

79. Rocznica Rozstrzelania Polskich Patriotó…

Opublikowano: 22.06.2019 13:08

Komentarzy: 0

Skarżysko po ulewie. Zalane ulice, posesje, w…

Opublikowano: 21.06.2019 19:36

Komentarzy: 13

Muzyczne podziękowanie

Opublikowano: 21.06.2019 16:15

Komentarzy: 0

Franciszkański Festyn Rodzinny z koncertem Uw…

Opublikowano: 21.06.2019 13:51

Komentarzy: 0

Trwają prace przy porządkowaniu terenu pod bu…

Opublikowano: 21.06.2019 09:26

Komentarzy: 4

Uroczystości Bożego Ciała w Skarżysku

Opublikowano: 20.06.2019 13:37

Komentarzy: 0

Zwycięstwo Granatu z Neptunem Końskie na zako…

Opublikowano: 19.06.2019 22:02

Komentarzy: 1

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

Opinie w GoWork.pl

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.