30.11.2020 Ostatnia aktualizacja 21:16, 30.11.2020

Moto Jajko 2019 - Świąteczne spotkanie motocyklistów

Autor:
Z.B, Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 20 Kwi 2019
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
W sobotę, 20 kwietnia, motocykliści ze Skarżyska - Kamiennej oraz regionu świętokrzyskiego zrzeszeni w grupie "Świętokrzyscy Motórzyści" spotkali się na tradycyjnym świątecznym jajeczku - Moto Jajko 2019.


Spotkania Wielkanocne motocyklistów to już tradycja, w Wielką Sobotę na parkingu przed Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku - Kamiennej spotykają się fani dwóch kółek, aby złożyć sobie świąteczne życzenia, spotkać się ze znajomymi oraz zainaugurować motocyklowy sezon. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć świątecznego jajeczka. Wszyscy zebrani złożyli sobie świąteczne życzenia. 

Po złożeniu sobie życzeń i wspólnym zdjęciu motocykliści udali się na objazd miasta, później pojechali do Krajna. 

Wszystkim motocyklistom życzymy Wesołych Świąt !!! 


Komentarze

+9Mayran2019-04-24 07:33#12
Cytuję bieda:
Połowa w dyby a reszta na szafot!!!

O, znów komuś tęskni się za karą śmierci w naszym kraju! Tylko, że jeżeli za hałasowanie motocyklem można przypłacić dekapitacją, to za nie posprzątanie po psie to co najmniej ukrzyżować się powinno (najlepiej i psa i właściciela) :) Pozdrawiam, zwłaszcza, że nick trafnie dobrany - faktycznie "bieda" umysłowa... :D
Cytuj
+9gola812019-04-23 16:37#11
Cytuję paul:
połowa bez prawa jazdy

Czytam takie bzdurne komentarze już wyłącznie dla rozrywki.
Nie wiem, jak niskie pobudki kierują takimi "komentatorami", ale współczuję, że w taki sposób fałszywie się podbudowują swoje małe ego.
Cytuj
+7gola812019-04-23 16:23#10
Cytuję @:
Cytuję Zi:
Cytuję paul:
połowa bez prawa jazdy

A drugiej połowie powinno się zatrzymać prawo jazdy.

Dokładnie....za niespełnianie norm hałasu

Schizofrenia... Jednemu wydaje się, że jest strażnikiem Teksasu, a drugi myśli, że jest chodzącym decybelomierzem.
Współczuję takiej zawiści - chęci zaszkodzenia drugiej osobie, w imię subiektywnie pojętej sprawiedliwości.
Cytuj
-9bieda2019-04-23 11:31#9
Połowa w dyby a reszta na szafot!!!
Cytuj
+3gola812019-04-23 11:23#8
Cytuję Katarzyna111:
Gdzie była Policja jak te [EDIT] przyjechały pod MCK ??? Powinno się wszystkich skontrolować!!!

Współczuję kompleksu Demoklesa.
Cytuj
-4Katarzyna1112019-04-23 08:59#7
Gdzie była Policja jak te [EDIT] przyjechały pod MCK ??? Powinno się wszystkich skontrolować!!!
Cytuj
-7@2019-04-22 21:39#6
Cytuję Zi:
Cytuję paul:
połowa bez prawa jazdy

A drugiej połowie powinno się zatrzymać prawo jazdy.

Dokładnie....za niespełnianie norm hałasu
Cytuj
-4Zi2019-04-22 19:35#5
Cytuję paul:
połowa bez prawa jazdy

A drugiej połowie powinno się zatrzymać prawo jazdy.
Cytuj
+1Mocherowy Beret2019-04-22 12:21#4
Róbcie jeszcze więcej hałasu!!! Więcej Diabła!!! Brawo Motorzysci!!! Lewa w Górę
Cytuj
+4Schmetterling2019-04-22 11:20#3
Cytuję @:
A za takie przygazówki pod blokiem to karałbym jak nic

Pod którym blokiem?
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Skarżyski szpital przestanie być "covido…

Opublikowano: 30.11.2020 19:42

Komentarzy: 3

Wypadek samochodu ciężarowego i rozlany olej

Opublikowano: 30.11.2020 19:34

Komentarzy: 0

Nie zatrzymał się do kontroli. W organizmie p…

Opublikowano: 30.11.2020 12:49

Komentarzy: 0

Szary salon jakie dodatki?

Opublikowano: 30.11.2020 09:01