18.07.2019 Ostatnia aktualizacja 13:28, 18.07.2019

Powiatowe zakończenie roku szkolnego 2018/19

Autor:
Z.B, Foto: Zbyszek Biber
Opublikowano: 18 Cze 2019
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
W Zespole Szkół Ekonomicznych w Skarżysku-Kamiennej odbyło się dziś powiatowe zakończenie roku szkolnego 2018/19. W uroczystości Powiat Skarżyski reprezentowali: wicestarosta Anna Leżańska, członkowie  Zarządu Powiatu Katarzyna Bilska i Adam Ciok. Obecni byli dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych wraz z wyróżniającymi się uczniami. 

Zebranych w szkole gości przywitała dyrektor ZSE Joanna Romanowska. Główną częścią uroczystości było wręczenie uczniom placówek ponadgimnazjalnych z terenu powiatu skarżyskiego, dyplomów i upominków książkowych w wyróżnieniu za osiągnięte wyniki w nauce, sporcie i działalności charytatywnej. 

-  Wszystkim wam gratuluje rewelacyjnych wyników, tego, że zostaliście dzisiaj wyróżnieni obecnością na tak miłej uroczystości. Życzę wam bezpiecznego i miłego wypoczynku - mówiła Joanna Romanowska.

- W imieniu Zarządu Powiatu Skarżyskiego oraz pana starosty dziękując za ten cały rok szkolny życzę nam wszystkim pięknych udanych wakacji, bezpiecznych wakacji i życzę, żebyśmy spotkali się we wrześniu pełni bardzo pozytywnych wrażeń i dobrej energii - podkreślała Katarzyna Bilska.

Podczas spotkania Zarząd Powiatu złożył na ręce Grzegorza Michnowskiego, dyrektora Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza w Suchedniowie podziękowanie za wieloletnią współpracę. 

Po części oficjalnej odbył się krótki występ artystyczny, uczniowie "Ekonomika" wprowadzili wszystkich zebranych w wakacyjny klimat. Na zakończenie odbyło się uroczyste otwarcie nowego boiska wielofunkcyjnego.

Wyróżnieni uczniowie w  roku szkolnym 2018/2019

SOSW nr 2

1. Michał Wikło
2. Katarzyna Tynecka
3. Przemysław Moroń
4. Julia Kiersnowska
5. Błażej Szuma
6. Jakub Madejski
7. Wiktoria Kowalska
8. Dominik Madej
9. Julita Kliszewska
10. Bartosz Serafin

Zespół Szkół Ekonomicznych 

1. Przemysław Kłys - bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, zaangażowanie w działalność na rzecz szkoły,
2. Bartłomiej Turski - dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, zaangażowanie w działalność na rzecz szkoły,
3. Aleksandra Świtek - bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, sukcesy w wielu konkursach matematycznych,
4. Paulina Ulewińska - bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, działalność artystyczna na rzecz szkoły i środowiska lokalnego,
5. Wiktoria Rożek - bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, działalność artystyczna na rzecz szkoły i środowiska lokalnego,
6. Wiktoria Ciura - bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, działalność artystyczna na rzecz szkoły i środowiska lokalnego,
7. Izabela Dwojak - bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, działalność artystyczna na rzecz szkoły i środowiska lokalnego,
8. Katarzyna Buczek - bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, sukcesy w okręgowym etapie Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej.

Zespół Szkół Samochodowo-Usługowych

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 3:
1. Dominik Szac - klasa 1A- za 100% frekwencję oraz bardzo dobre wyniki w nauce
2. Elwira Sadowska - klasa 2A - za bardzo dobre wyniki w nauce i zaangażowanie społeczne
3. Katarzyna Szczygieł - klasa 2A - za dobre wyniki w nauce, zaangażowanie w życie szkoły oraz wysoką frekwencję
4. Dominika Chruściel - klasa 3A - za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
5. Konrad Szafraniec - klasa 3B - za dobre wyniki w nauce

Technikum Nr 3:
1. Julia Belicka - klasa 1TPS - za dobre wyniki w nauce i zaangażowanie w życie szkoły
2. Nikola Ścibisz - klasa 1TF - za bardzo dobre wyniki w nauce
3. Weronika Wiśnios - klasa 2TGS - za dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
4. Dominik Chruściel - klasa 3TFS - za zaangażowanie w życie szkoły, reprezentowanie szkoły na zawodach sportowych oraz udział w akcjach charytatywnych
5. Kamil Pajek - klasa 3TG - za dobre wyniki w nauce

Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych 

1. Michał Fraszczyk - działalność artystyczna
2. Cezary Śledź - działalność artystyczna
3. Aleksandra Miernik – działalność sportowa
4. Paweł Kucy – działalność sportowa
5. Maria Mormus – działalność sportowa
6. Bartosz Krogulec – działalność sportowa
7. Marceli Zięba – działalność sportowa
8. Bartłomiej Gałka – działalność sportowa
9. Patryk Borowiec – działalność sportowa
10. Karolina Główczyńska – działalność sportowa

I LO im. J.Słowackiego

1. Michalina Okła – działalność na rzecz szkoły oraz wybitne osiągnięcia w nauce.
2. Aleksandra Woźniak – działalność artystyczna oraz działalność na rzecz społeczności szkolnej.
3. Zuzanna Dąbrowska – działalność artystyczna.
4. Jacek Witek – sport (zawody marynistyczne).
5. Kacper Zaborski – sport (kickboxing).
6. Kajetan Górlicki – działalność artystyczna oraz działalność na rzecz społeczności szkolnej.
7. Bartłomiej Kraska – działalność na rzecz społeczności szkolnej.
8. Bartosz Janowski – działalność artystyczna oraz działalność na rzecz społeczności szkolnej.
9. Michał Wilczyński – działalność na rzecz społeczności szkolnej.
10. Krystian Szczygieł – działalność artystyczna.

Zespół Szkół Transportowo-Mechatronicznych

1. Strejch Justyna - bardzo dobre wyniki w nauce
2. Rokicki Daniel - bardzo dobre wyniki w nauce
3. Misiek Bartłomiej - bardzo dobre wyniki w nauce
4. Lisowski Arkadiusz - bardzo dobre wyniki w nauce
5. Kołodziej Klaudia - bardzo dobre wyniki w nauce
6. Tarka Hubert – Osiągnięcia Sportowe – I Miejsce w Mistrzostwach Polski w Kick-boxingu w formule K1 Rules 2019 w Sanoku;III Miejsce Mistrzostw polski LOW-KICK Nowy Targ 2019.
7. Derlatka Łukasz – Osiągnięcia Sportowe – III w Mistrzostwach Polski w trójboju siłowym klasycznym 2019r.
8. Małgorzata Basiak – bardzo dobre wyniki w nauce

Zespół Szkół Technicznych

1. Emilia Młodawska – wyniki w nauce i zaangażowanie społeczne
2. Kinga Sikora- wyniki w nauce i zaangażowanie społeczne
3. Wiktoria Michalska-wyniki w nauce i zaangażowanie społeczne
4. Kępas Bartosz – osiągnięcia sportowe, wyniki w nauce
5. Bartłomiej Bilski –osiągnięcia sportowe
6. Oskar Ołub – wyniki w nauce i zaangażowanie społeczne
7. Marcin Werstak – wyniki w nauce
8. Krzysztof Bańkowski –wyniki w nauce
9. Kamil Przytocki –zaangażowanie społeczne
10. Białek Łukasz –zaangażowanie społeczne

Zespół Placówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych 

1. Jakub Bobryk - Kl. VI SP, w MOS
2. Blanka Ochal - Kl. VII SP, w MOS
3. Mariola Kowalczyk  - Kl. VII, SP w MOW
4. Dominik Żołna - Kl. II, Gim w MOS
5. Patryk Franiel - Kl. I, Szkoła Branżowa w MOS
6. Jam Paluch - Kl. I Szkoła Branżowa w MOW
7. Anna Bednarczyk - wysokie miejsca w konkursach muzycznych
8. Marek Trybuła - Kl. II Szkoła Branżowa w MOW

II LO im. A.Mickiewicza 

1. Dróżdż Patryk – wysokie wyniki w nauce
2. Górowski Piotr – wysokie wyniki w nauce
3. Gromek Karolina – wysokie wyniki w nauce
4. Olszewska Barbara – wysokie wyniki w nauce
5. Jedlińska Kamila – wysokie wyniki w nauce, sukcesy sportowe
6. Krzentowski Łukasz – wysokie wyniki w nauce
7. Dobrowolski Filip – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eksperyment Łańcuchowy” UJ Kraków
8. Działak Jakub – wysokie wyniki w nauce, I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eksperyment Łańcuchowy” UJ Kraków
9. Kania Mariusz – wysokie wyniki w nauce, I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eksperyment Łańcuchowy” UJ Kraków
10. Urbaniak Wojciech – sukcesy artystyczne



Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Na os. Zachodnie trwa budowa kompleksu rekrea…

Opublikowano: 18.07.2019 15:27

Komentarzy: 0

Za unijne pieniądze powalczą z wykluczeniem n…

Opublikowano: 18.07.2019 11:58

Komentarzy: 0

W bagażniku łupy, w kieszeniach amfetamina, w…

Opublikowano: 18.07.2019 10:20

Komentarzy: 2

Atrakcyjne lokale do wynajęcia w centrum mias…

Opublikowano: 17.07.2019 12:51

Komentarzy: 2

Rekrutacja do szkół średnich. Jak przebiega w…

Opublikowano: 17.07.2019 11:31

Komentarzy: 2

W sobotę odbędzie się V Skarżyski Piknik Hist…

Opublikowano: 17.07.2019 11:02

Komentarzy: 0

Umowy na dofinansowanie przebudowy dróg podpi…

Opublikowano: 16.07.2019 13:34

Komentarzy: 1

Amerykańscy żołnierze z wizytą w Skarżysku

Opublikowano: 16.07.2019 12:01

Komentarzy: 3

Budżet Obywatelski na 2020 rok: zespół weryfi…

Opublikowano: 16.07.2019 11:26

Komentarzy: 1

Dla kogo mieszkania chronione wspierane w „Ce…

Opublikowano: 15.07.2019 12:34

Komentarzy: 1

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

Opinie w GoWork.pl

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.