18.11.2019 Ostatnia aktualizacja 22:07, 17.11.2019

Uwaga - zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej (droga krajowa nr 7) z Aleją Piłsudskiego.

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 05 Lis 2019
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Spore zmiany w organizacji ruchu czekają na kierowców w Skarżysku-Kamiennej.  W związku z budową drogi ekspresowej S7 na odcinku granica województwa mazowieckiego/świętokrzyskiego – węzeł drogowo-kolejowy w Skarżysku-Kamiennej dzisiaj wykonawca wprowadził zmianę organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej (droga krajowa nr 7) z Aleją Piłsudskiego.

W związku z budową ronda zamknięty został wjazd do miasta z ulicy Krakowskiej czyli drogi krajowej nr 7 w Aleję Piłsudskiego.

Dla kierowców wyznaczone zostały następujące objazdy:
  • objazd do miejscowości Mirzec dla pojazdów poruszających się drogą krajową nr 7 z Radomia będzie poprowadzony ul. Krakowską następnie drogą S7 oraz drogą krajową nr 42 (al. Jana Pawła, ul. Legionów) w kierunku Starachowic do skrzyżowania drogi krajowej nr 42 z ul. Ekonomii,
  • objazd do miejscowości Mirzec dla pojazdów poruszających się drogą ekspresową S7 z Kielc będzie poprowadzony drogą S7 oraz drogą krajową nr 42 (al. Jana Pawła, ul. Legionów) w kierunku Starachowic do skrzyżowania drogi krajowej nr 42 z ul. Ekonomii,
  • pojazdy jadące z Mirca będą kierowane na ul. 11 Listopada, a następnie na ul. Ekonomii do skrzyżowania z drogą krajową nr 42,
  • na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i al. Niepodległości pojazdy jadące do Warszawy bądź Krakowa kierowane będą do skrzyżowania al. Niepodległości z ul. Legionów.
Ruch drogą krajową nr 7 na trasie Warszawa - Kielce odbywać się będzie na dotychczasowych zasadach - w miejscu budowy ronda dostępny jest jeden pas ruchu w kierunku Warszawy i jeden pas ruchu w kierunku Kielc.
 


Komentarze

+1HAQ2019-11-07 22:51#8
Autobusy powinny wyjeżdżać do miejscowości. Jakoś do Radomia I Kielc wyjeżdżają choć to trwa dłużej niż wjazd na dworzec w Skarżysku.
Cytuj
+1Julek2019-11-07 12:15#7
Cytuję HAQ:
Cytuję iKrzysztof:
Ciekawe czy przewiduje się przystanek dla dalekobieżnych autobusów?
Możemy tylko dymek powąchać z autobusów do Krakowa,Zakopanego,Krynicy czy Warszawy!?


Widziałeś kiedys przystanek na drodze ekspresowej ?

Ale jakieś zjazdy do miasta będą?
Więc nie musi być ten przystanek przy samej drodze ekspresowej. Tak samo jak nie musi być na drugim końcu miasta przy dworcu.
Gdyby była zatoczka z przystankiem blisko drogi, parenaście metrów za zjazdem do miasta... lub przed wyjazdem na trasę/obwodnicę to można byłoby pokusić się o takie rozwiązanie.
Cytuj
+2HAQ2019-11-06 14:01#6
Cytuję iKrzysztof:
Ciekawe czy przewiduje się przystanek dla dalekobieżnych autobusów?
Możemy tylko dymek powąchać z autobusów do Krakowa,Zakopanego,Krynicy czy Warszawy!?


Widziałeś kiedys przystanek na drodze ekspresowej ?
Cytuj
0Oszty2019-11-06 11:59#5
Same słowa zachwytu,każdy to ekspert..macie racje wcześniej to było dobrze.
Cytuj
0iKrzysztof2019-11-06 10:31#4
Ciekawe czy przewiduje się przystanek dla dalekobieżnych autobusów?
Możemy tylko dymek powąchać z autobusów do Krakowa,Zakopanego,Krynicy czy Warszawy!?
Cytuj
0iKrzysztof2019-11-06 10:28#3
Ciekawe czy przewiduje się przystanek dla dalekobieżnych autobusów?
Do przystanku przy dworcu PKP duże firmy przewozowe nie chcą zbaczać z trasy (Flix,Polonus) i może tak być że będziemy przesiadać się w Kielcach czy Radomiu żeby dojechać do Krakowa,Krynicy,Zakopanego czy Warszawy.
Skarżysko-Kamienna zostanie tylko większym miastem na mapie.
Cytuj
-8JanuszT2019-11-05 16:55#2
Juz po pierwszym zdjeciu mozna stwierdzic ze projektant tego wezla nie mial na wzgledzie estetyki regionu i nie mial wyczucia tzw. wtopienia w architekture miasta. To wyglada jak bardzo ciezki nasyp odgradzajacy druga czesc miasta lub wyglada to jak zakonczenie miasta i ograniczenie rozbudowy. Totalna fuszerka!!!!!!!
Cytuj
+2HAQ2019-11-05 16:55#1
To chyba są zdjęcia sprzed wprowadzenia nowej organizacji ruchu....
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i…

Opublikowano: 17.11.2019 22:28