26.09.2020 Ostatnia aktualizacja 17:10, 25.09.2020

Świąteczne spotkanie przy miejskiej choince

Autor:
Z.B, Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 06 Gru 2019
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Zapaleniem lampek na miejskiej choince ustawionej na placu przed Dworcem PKP, Prezydent Miasta Skarżysko-Kamienna Konrad Krönig oficjalnie "zainaugurował" sezon świąteczny  w naszym mieście.

Na długo przed planowanym zapaleniem lampek pod choinką zbierali się mieszkańcy Skarżyska,  którzy przyszli wspólnie kolędować. O godzinie 17:00 włączone zostały światełka na choince. Życzenia świąteczne mieszkańcom Skarżyska i ich rodzinom złożył prezydent miasta Konrad Krönig, obecni byli również jego zastępcy Krzysztof Myszka i Andrzej Brzeziński.  Po życzeniach włodarze miasta rozdali dzieciakom drobne upominki.
 
W nastrój świąteczny wprowadziło wszystkich przybyłych wspólne śpiewanie kolęd. Dodatkowo można było skosztować bigosu - ufundowanego i serwowanego przez Centrum Integracji Społecznej w Skarżysku-Kamiennej. Kolędy i pastorałki śpiewały podopieczne Małgorzaty Skuzy ze Szkoły Podstawowej nr 5. 
 
W tym roku dodatkowo - przy miejskiej choince został ustawiony olbrzymi Święty Mikołaj oraz jego świąteczny fotel, dekoracje są doskonałym miejscem do wykonywania świątecznych zdjęć, chętnych jak zwykle nie brakowało. 


Komentarze

+88khgvb2019-12-10 13:41#26
Cytuję Stachu_Jones:
Cytuję Baczny obserwator:
A ja uważam, że w tej chwili M. Bodo byłby zdecydowanie najlepszym z możliwych kandydatow z bardzo prostego powodu.

1. Jest z PiS, które sprawuje rządy w kraju;
2. Ta sama partia rządi w województwie.

Zimna kalkulacja. Byłaby minimalna szansa na to, że może cokolwiek załatwić. Wybierając prezydenta trzeba mieć na względzie jego życie również osobiste. M. Bodo facet który miał swoje sytuację zyciowe. K.Kroning w chwili pierwszego wyboru mieszkał z rodzicami...
Absolutnie nie jestem sympatykiem PiS, po prostu patrzę na zimno na tę całą sytuację. Obecny Prezydent, wygrał wybory dzieki nieudolności swojego poprzednika. Teraz kiedy jest drugą kadencję nie może nikogo winić za stan miasta. W RM też ma swoich więc... Prezydent nieudacznik.

..może i nieudacznik ale.. RM tańczy jak on im zagra, stworzył w mieście patologiczny układ zamknięty w sieci powiązań biznesowo-towarzyskich, zarabia więcej niż minister. Mało? Chyba całkiem nieźle jak na nieudacznika, ale co najważniejsze - ciemny skarżyski lud i tak na niego znów zagłosuje jak tylko zobaczy plakaty wyborcze z uśmiechniętą twarzą szczupłego młodzieńca.


Masz rację. Ale teraz porównajmy to do Starachowic. Materek rozbił wszelkie patologiczne układy i dba o każdy metr miasta. Sam chciał niższa pensje niż ten. Inwestycje rosną aż miło. Pokazuje jak Skarżysko jest miastem przegranym i ogranym przez układ. Beznadzieja bez przyszłości. Skarżysko to Afryka, Starachowice to Europa. Chyba już na zawsze.
Cytuj
+7Stachu_Jones2019-12-10 10:16#25
Cytuję Baczny obserwator:
A ja uważam, że w tej chwili M. Bodo byłby zdecydowanie najlepszym z możliwych kandydatow z bardzo prostego powodu.

1. Jest z PiS, które sprawuje rządy w kraju;
2. Ta sama partia rządi w województwie.

Zimna kalkulacja. Byłaby minimalna szansa na to, że może cokolwiek załatwić. Wybierając prezydenta trzeba mieć na względzie jego życie również osobiste. M. Bodo facet który miał swoje sytuację zyciowe. K.Kroning w chwili pierwszego wyboru mieszkał z rodzicami...
Absolutnie nie jestem sympatykiem PiS, po prostu patrzę na zimno na tę całą sytuację. Obecny Prezydent, wygrał wybory dzieki nieudolności swojego poprzednika. Teraz kiedy jest drugą kadencję nie może nikogo winić za stan miasta. W RM też ma swoich więc... Prezydent nieudacznik.

..może i nieudacznik ale.. RM tańczy jak on im zagra, stworzył w mieście patologiczny układ zamknięty w sieci powiązań biznesowo-towarzyskich, zarabia więcej niż minister. Mało? Chyba całkiem nieźle jak na nieudacznika, ale co najważniejsze - ciemny skarżyski lud i tak na niego znów zagłosuje jak tylko zobaczy plakaty wyborcze z uśmiechniętą twarzą szczupłego młodzieńca.
Cytuj
+8Baczny obserwator2019-12-09 18:37#24
A ja uważam, że w tej chwili M. Bodo byłby zdecydowanie najlepszym z możliwych kandydatow z bardzo prostego powodu.

1. Jest z PiS, które sprawuje rządy w kraju;
2. Ta sama partia rządi w województwie.

Zimna kalkulacja. Byłaby minimalna szansa na to, że może cokolwiek załatwić. Wybierając prezydenta trzeba mieć na względzie jego życie również osobiste. M. Bodo facet który miał swoje sytuację zyciowe. K.Kroning w chwili pierwszego wyboru mieszkał z rodzicami...
Absolutnie nie jestem sympatykiem PiS, po prostu patrzę na zimno na tę całą sytuację. Obecny Prezydent, wygrał wybory dzieki nieudolności swojego poprzednika. Teraz kiedy jest drugą kadencję nie może nikogo winić za stan miasta. W RM też ma swoich więc... Prezydent nieudacznik.
Cytuj
+9Anha2019-12-09 18:17#23
Cytuję bezogródek:
Samo ujadanie na portalu informacyjnym jest guzik warte.Trzeba stanąć w wyborach i przekonać do siebie mieszkańców.Jeżeli większość wybiera KK. to znaczy,że utożsamiają się z jego polityką.Przyczyną jest zapewne zawód jakiego dostarczyły rządy PiS w Skarżysku przed laty BMW itp.. Wydaje mi się że przez te względy mieszkańcy nie zaufają już pisowi w tym mieście,może ktoś bezpartyjny z doświadczeniem w prowadzeniu własnego biznesu i najlepiej młody wiekiem.

ale o czym mowa? Już mamy "bezpartyjnego" młodego wykształconego! i co...i d...:( nikt nie mówi żeby ufać pis czy po czy innym podobnym tworom! Chodzi bardziej o zachowanie obecnego "PANA" prezydĘta - doprawdy, chcąc używać niecenzuralnych słów powiem jedno - wstyd!
Cytuj
-8bezogródek2019-12-09 09:22#22
Samo ujadanie na portalu informacyjnym jest guzik warte.Trzeba stanąć w wyborach i przekonać do siebie mieszkańców.Jeżeli większość wybiera KK. to znaczy,że utożsamiają się z jego polityką.Przyczyną jest zapewne zawód jakiego dostarczyły rządy PiS w Skarżysku przed laty BMW itp.. Wydaje mi się że przez te względy mieszkańcy nie zaufają już pisowi w tym mieście,może ktoś bezpartyjny z doświadczeniem w prowadzeniu własnego biznesu i najlepiej młody wiekiem.
Cytuj
+18kornik2019-12-07 20:32#21
Szczęśliwy elektorat kk,pewnie za małe podwyżki.Szkoda słów!
Cytuj
+27Baczny obserwator2019-12-07 18:46#20
Musi znaleźć sie odpowiedna siła, która przdstawi ludziom to czego Prezydent nie zrobił, jakich obietnic nie dotrzymał. Ci ludzie powinni doprowadzić do referendum. Będą się musieli zmierzyć z zapleczem obecnego Prezydenta w tym z zapleczem nieoficjalnym, być może biznesowym. Czy ktoś z opozycji podejmie rękawice która K. Kroning rzuca Wam w twarz?
Cytuj
-19Darkus2019-12-07 17:32#19
Cytuję Baczny obserwator:
Prezydent miasta obecnej kadencji to najgorsze co mogło się przytrafić naszemu miastu od 1989 roku. Zrobił Was w konia, organizował konferencje w KF z potencjalnymi inwestorami...miało być wszystko nie ma nic. Najgorsze jest to że wybraliście go na druga kadencję wiedząc i widząc że w inauguracyjnej nie zrobił nic.
Jest zły, ale poprzednik był jeszcze gorszy, wystarczy przypomnieć 95% zadłużenia i groźbę zarządu komisarycznego.
Cytuj
-14Nowy i stary2019-12-07 16:28#18
Ludzie opamiętajcie się 8 lat rządził pisowski układ i co było lepiej nie i teraz też nie jest tak jak powinno być idą święta bądźmy dla siebie troszeczkę życzliwi ja wiem że polityka jest okropna dzisiaj oni jutro inni i tak będzie dla kogoś źle. Dlatego trzeba chodzić na wybory i wtedy można krytykować. Ale pamiętajcie że zdrowie jest najważniejsze i tego życzę wszystkim co za i przeciw.
Cytuj
+236freyhguu2019-12-07 13:42#17
Cytuję Jaki:
Czemu nie zdementujecie tego prezydenta?? Ludzie w was jest sila wystarczy tylko sie zjednoczyc !! I wywalic [edit] zanim zaora to miasto


Miasto już jest zaorane przez patologiczny układ i nie do uratowania. Macie dziadowskie "elity" a właściwie zgraje buraków z haremem niezbyt urodziwych bezczelnych cichodajek które oddają się za pracę. Miasto właściwie jest świadomie niszczone dla kasy.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Rozpoczął się Piknik Archeologiczny "Pra…

Opublikowano: 25.09.2020 18:42