05.04.2020 Ostatnia aktualizacja 08:21, 05.04.2020
  • a1
  • a2
  • a3
  • a4
  • a5

Będzie zmiana na stanowisku dyrektora MCK

Autor:
I. Szwagierek (UM Skarżysko)
Opublikowano: 05 Lut 2020
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
W związku ze złożeniem przez dotychczasową dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku wniosku o rozwiązanie stosunku pracy za porozumieniem stron, od 5 lutego obowiązki dyrektora jednostki pełni pani Grażyna Majewska.

Wkrótce ogłoszony zostanie konkurs na to stanowisko. Informacja zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta.

Grażyna Majewska, która przez wiele lat kierowała miejskimi jednostkami oświatowymi, obowiązki dyrektora Miejskiego Centrum Kultury będzie pełniła do czasu wyłonienia nowego dyrektora w drodze konkursu.


Komentarze

+9LESZEK WRÓĆ2020-02-07 17:04#16
Sławuś vel "@" teraz masz nową funkcję korektora w wylęgarni biznesu?
Cytuj
0@2020-02-07 08:11#15
Cytuję JennaJameson:
Jak wiemy cwana posłanka PO rządzi w naszej Radzie, bo ma tam sporą ilość swoich, więc jak myślicie, skąd będzie pochodził kolejny fachowiec? :D
Ale kto wie co przyniesie przyszłość. Znikną dmuchańce? Ferie i wakacje zostaną na reszcie zorganizowane na co najmniej takim poziomie jak to robią Mostki, Bliżyn,. Suchedniów a szczególnie Starachowice??

Bobas nie ma ruchu, musi robić co karzą. Miejmy nadzieję że nowy kandydat wyłoni się jeszcze przed planowaną delegacją Bobasa do Norwegii (!). Więcej informacji wkrótce! :D

Ciekawe jak potoczą się losy pewnej kierowniczki koordynatorów...? Jest do ruszenia? :D

?
"na reszcie" - nareszcie
"co karzą" -co każą
:lol:
Cytuj
+31LESZEK WRÓĆ2020-02-06 21:34#14
Entliczek pentliczek czerwony stoliczek na kogo wypadnie na tego bęc!
Iwonka? Dodświadczenie ma. Liste podpisać umie. No bo chyba nie Jacek? Nie, nie Jacunio dmucha pompowańce.
Janek? , eeee Janek H2O więc już nie da rady.
Adaś! Tak to musi być Adaśko!
E nie, Adanio ma atrybut w postaci pieczątki, to i tak za dużo na jego głowinę.
Eh nie wiem :(
Leszek wróć!
Cytuj
+20JennaJameson2020-02-06 21:21#13
Jak wiemy cwana posłanka PO rządzi w naszej Radzie, bo ma tam sporą ilość swoich, więc jak myślicie, skąd będzie pochodził kolejny fachowiec? :D
Ale kto wie co przyniesie przyszłość. Znikną dmuchańce? Ferie i wakacje zostaną na reszcie zorganizowane na co najmniej takim poziomie jak to robią Mostki, Bliżyn,. Suchedniów a szczególnie Starachowice??

Bobas nie ma ruchu, musi robić co karzą. Miejmy nadzieję że nowy kandydat wyłoni się jeszcze przed planowaną delegacją Bobasa do Norwegii (!). Więcej informacji wkrótce! :D

Ciekawe jak potoczą się losy pewnej kierowniczki koordynatorów...? Jest do ruszenia? :D
Cytuj
-7plastyk2020-02-06 09:51#12
Cytuję Tomasz Z.:
Znow bedzie wyjety z TECZKI PSLowiec


nie no lepiej żeby obsadzali tylko PISOWCÓW od sprzataczek po sędziów KRS i Trybunału ...
Cytuj
+28Mieszka2020-02-06 09:01#11
Znając rzeczywistość tego miasta na kierownicze stanowiska mianowani są ludzie bez kwalifikacji i wiedzy. Podejrzewam że nowym dyrektorem zostanie ktoś bez pojęcia tylko po znajomości. To jest cyrk i posmiewisko co się dzieje w tym mieście. Można podać tu przykłady spółek miejskich gdzie prezesami, dyrektorami są tacy nieudacznicy że jednostki te są coraz gorsze i przynoszą coraz większe straty. Paradoks że dostają pensje i nagrody jakby dobrze zarządzali a psują po całości. Jaki Pan taki kram.
Cytuj
+10Uważam, że2020-02-06 07:18#10
Cytuję ciekawy-nieuważny:
Cytuję Ciekawy 111:
Kolejny dyrektor będzie przywieziony w teczce z polecenia partyjnego? Dlaczego nie mamy w mieście dyrektorów co coś chcą zrobić dla jednostki którymi kierują?

W muzeum widać bardzo pozytywną zmianę po obsadzeniu Pana Bienia.

Bardzo pozytywna zmianę było widać po nagrodach w byłym Gimnazjum nr 2
Cytuj
+12anha2020-02-05 22:07#9
Poczekamy, zobaczymy ...coś może zabrakło funduszy i trzeba się podeprzeć :) Naprawdę ciekawi mnie kto zostanie Szefem MCK :)
Cytuj
-13ciekawy-nieuważny2020-02-05 20:45#8
Cytuję Ciekawy 111:
Kolejny dyrektor będzie przywieziony w teczce z polecenia partyjnego? Dlaczego nie mamy w mieście dyrektorów co coś chcą zrobić dla jednostki którymi kierują?

W muzeum widać bardzo pozytywną zmianę po obsadzeniu Pana Bienia.
Cytuj
+29kurak2020-02-05 20:45#7
Grażyna Majewska czyli pierwszy klakier na fb KK
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Zobacz w jakich godzinach funkcjonują najwięk…

Opublikowano: 05.04.2020 10:04