04.04.2020 Ostatnia aktualizacja 18:19, 03.04.2020
  • a1
  • a2
  • a3
  • a4
  • a5

Gmina unieważniła przetarg śmieciowy

Autor:
Izabela Szwagierek (UM)
Opublikowano: 20 Lut 2020
Oceń:
4 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Do ogłoszonego przez gminę przetargu na odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych wpłynęły trzy oferty. Przewyższały one kwotę, zabezpieczoną na ten cel w budżecie miasta. Przetarg został unieważniony.
 
- Więcej za śmieci nie zapłacimy, ponieważ nie stać na to ani miasta, ani mieszkańców. Apeluję do firm uczestniczących w postępowaniu przetargowym o rozsądek i wzięcie pod uwagę naszych możliwości finansowych – komentuje sytuację prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.
 
Wkrótce rozpisany zostanie kolejny przetarg.

Komentarze

+2Ekolikolik2020-02-25 09:41#10
A w Skarżysku Kościelnym z budżetu gminy dołożono do odpadów, po to aby mieszkańcom nie zwiększać kwoty odpłatności za odpady. MOŻNA, MOŻNA. TYLKO W SKARŻYSKU - KAM. NIE MOŻNA. Ale sami sobie wybraliscie.
Cytuj
-6tratatata2020-02-24 10:46#9
Cytuję fofyl:
Apel do firm, żałosne.......apeluję do urzędników!!!! obniżcie sobie wynagrodzenia i dołóżcie brakującą kasę do przetargu, może w tą stronę będzie łatwiej ?? ktoś się poświęci?


Może sam popracujesz za najniższą karajową? Co i komu chcesz obniżać? Jak tak dalej pójdzie, to niedlugo nie będzie miał kto pozwolenia na budowe wydać bo wszyscy będą pracować w innych miejscach niż w kiepsko płatne urzędy
Cytuj
+12Apeluję o rozsądek2020-02-22 09:08#8
Mieszkańcy Skarżyska Kamiennej APELUJĄ o rozsądek do Konrada Kroniga:
- Podaj się wreszcie do dymisji i przestań ośmieszać siebie i to miasto!
Cytuj
+9miastowiec2020-02-21 23:49#7
Gdyby władze miasta były za ludźmi opłaty byłyby ludzkie jak w sąsiednich gminach. Lecz u nas mieszkańcy maja opłaty MAKSYMALNE we wszystkich płaszczyznach życia społecznego. To boli ale nikt się nie przeciwstawi.
Cytuj
+7scobel2020-02-21 14:38#6
teraz wylewa zale i prosi o litosc???... przypomnij sobie wodzu z pod znakow pelozdrajcow...kto podnosil stawki niedawno za smieci???? chyba niedlugo porzadzisz a tych co cie wybrali powinno sie sprawdzic czy oplaty wnosza czy do lasow wywoza???
Cytuj
+23fofyl2020-02-21 13:27#5
Apel do firm, żałosne.......apeluję do urzędników!!!! obniżcie sobie wynagrodzenia i dołóżcie brakującą kasę do przetargu, może w tą stronę będzie łatwiej ?? ktoś się poświęci?
Cytuj
+20Olgierd2020-02-21 08:40#4
Nie cieszcie się, na 99% ceny w kolejnym przetargu będą wyższe. Wiele gmin w kraju już to przerabiało.
Cytuj
+36wściekły2020-02-20 23:17#3
Więcej za śmieci nie zapłacę , bo nie będę sponsorował ustawki nieudolnej władzy. Kroning i radni bezradni rozliczymy was solidnie.
Cytuj
+29LESZEK WRÓĆ2020-02-20 20:13#2
Cytat:
Apeluję do firm uczestniczących w postępowaniu przetargowym o rozsądek i wzięcie pod uwagę naszych możliwości finansowych – komentuje sytuację prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.
:-x
Z pewnością posłuchają i w ramach wolontariatu za darmo będą wywozić śmieci i utylizować :D
Cytuj
+22Ciekawy1112020-02-20 20:05#1
Prezydent zaczął się interesować mieszkańcami i ich przychodami? To warto zapisać i sprawdzić czy to jest tylko troska po krytyce ostatnich podwyżek czy tak jest zawsze. Wiadomo że te słowa prezydent wypowiedział jak zauważył negatywną ocenę jego działań w mieście i nagle zaczął interesować się mieszkańcami. Ciekawe jak długo będzie się interesował problemami wszystkich mieszkańców?
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Wielkanoc z Leliwą. Kompletny catering na świ…

Opublikowano: 03.04.2020 20:15