24.09.2020 Ostatnia aktualizacja 11:53, 24.09.2020

W Skarżysku trwa budowa restauracji sieci McDonald's

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 23 Mar 2020
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
W Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Krasińskiego 35 trwa budowa restauracji sieci McDonald's. Prace idą pełną parą i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem obiekt będzie gotowy w maju tego roku.

Restauracja powstaje na byłej działce Szkoły Podstawowej nr 1, która kiedyś należała miasta. Umowę sprzedaży działki podpisano w czerwcu 2019 roku, a inwestor zapłacił za nią dwa miliony złotych.

Prace przy budowie drugiej w powiecie restauracji McDonald's posuwają się szybko. Na początku wykonano prace ziemne, a teraz trwa już budowa obiektu oraz jego docieplanie. Obok restauracji powstanie parking oraz konieczna infrastruktura. Wjazd do restauracji będzie możliwy od strony ulicy Krasińskiego.   

Komentarze

+2scobel2020-03-25 11:26#7
panowie robic ...robic nie opylac sie bo nasz wszechwladnie panujacy musi jak najszybciej wlonac darmowego burgera.... i nie stawiajcie ogrodzenia od strony szkoly zeby dzieci mialy szybki dostep do witamin
Cytuj
+1bezogródek2020-03-25 09:36#6
Już się nie mogą dzieciaki doczekać :-)
Cytuj
+2bezogródek2020-03-25 09:35#5
No i fajnie.Jeszcze KFC poprosimy do kompletu.
Cytuj
+3Ksiądz Robak2020-03-25 08:49#4
Pomijając już że inwestycja i umiejscowienie fatalne to jednak jestem ciekaw jak w obecnej sytuacji kryzysowej będzie wyglądało otwarcie tego przybytku. Tłumów chyba nie będzie, ewentualnie KK z jakimś sługusem i kilkunastoma manekinami krawieckimi do zrobienia tłumu...jak się nie wystraszy.
Cytuj
+2inspektor2020-03-24 19:46#3
Co to kuchnia ma być? Czy Wykonawca to jakiś Januszeks? robi bydynek tuż pod nosem starostwa i odwala wygrodzenia taśmą ostrzegawczą?!?!? Czy Wy ludzie macie rozum? Chociaż sumie jakbym się zbliżył do krawędzi i potknął się to jakbym zobaczył taką taśmę to w momencie odeszła by mi ochota na upadek... Pytanie do urzędasów 100m dalej macie tam w PiNBie jakiegoś inspektora? Jest 50% szans że jeździ do pracy koło tego budynku. Znowu musi się wydarzyć tragedia jak ta na stoku żeby ktoś zareagował?
Cytuj
0Krogulec2020-03-24 13:55#2
Źle ustawiony będzie te budynek. Za daleko od chodnika. W mieście powinno budować się budynki bliżej drogi, bliżej chodnika, żeby osoba piesza mogła z chodnika nie przecinając żadnych dróg wejść do restauracji. Tutaj widać, że budowany jest McDrive, czyli budynek przede wszystkim dla osób zmotoryzowanych. Szkoda, że w tym miejscu zgodzono się na taki układ zabudowy tej działki, który bardziej pasuje do parkingu przy trasie szybkiego ruchu niż do miejskiej zabudowy.
Skarland = MotoCity :(
Cytuj
+6Mieszkaniec2020-03-23 17:52#1
Restauracje buduja a prezydent schowal sie u siebie w domu i w rekawiczkach udaje ze pracuje. Boi sie stanac na posterunku gospodarza miasta w przypadku wirusa bo przeciez musi najpierw siebie ochronic
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Audi w ogrodzeniu, 1,7 promila u kierowcy

Opublikowano: 24.09.2020 13:53