25.10.2020 Ostatnia aktualizacja 17:02, 25.10.2020

Ognisko koronawiursa w DPS przy ul. Ekonomii

Autor:
Starostwo Powiatowe
Opublikowano: 09 Paź 2020
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Starostwo Powiatowe w Skarżysku - Kamiennej informuje, że w Domu Pomocy Społecznej „Centrum Seniora” w Skarżysku-Kamiennej wystąpiło ognisko koronawirusa. Pozytywny wynik potwierdzono u 12 osób – 6 pracowników i 6 pensjonariuszy.

Sytuacja w DPS jest pod kontrolą, wdrożone zostały odpowiednie procedury. Zakażeni pracownicy Centrum Seniora decyzją Sanepidu objęci zostali kwarantanną domową, pensjonariusze natomiast przebywają na terenie DPS i są odizolowani od osób zdrowych

 




Komentarze

0bezogródek2020-10-12 14:18#9
Takie mamy społeczeństwo tak wychowane i to nie przez PiS raczej przez to ,że pokolenia były kształcone w innym systemie.
Cytuj
+12Do Veny2020-10-12 14:13#8
Powiedz mi jak to jest- prezydent na kwarantannie i ma gdzieś że u niego w urzędzie coraz więcej przypadków zakażenia i coraz więcej pracowników na kwarantannie. Ludzie się kruszą, a ci co zostali siedzą w ciasnych pokojach gdzie nie ma mowy o zachowaniu dystansu. Dlaczego urząd miasta nie przeszedł na prace zdalną tak jak powiat ? Wiosną się dało, gdy nie było żadnych zakażeń a teraz się nie da ? Gdzie jest prezydent ? Gdzie jest sekretarz miasta ? Gdzie jest gość od zarządzania kryzysowego ?? Czy ktokolwiek jest w stanie podjąć odpowiednie decyzje czy czekacie aż stanie sie tragedia ? Zawiodłem się na Kronigu, żaden z niego prezydent. To nie jest pora na lansowanie się z pieskami gdy ludzie drżą o zdrowie swoje i rodzin.
Cytuj
+7Vena2020-10-12 09:14#7
Powiedzcie mi jak to jest : bobas jest naa kwarantannie, czyli bobasowa chyba też. A ja w sobotę widziałam ich kabriolecik na ulicy. Co prawda nie wiem kto siedział za kierownicą ale nie podejrzewam żeby ktoś miał zaszczyt prowadzić ich samochód
Cytuj
+16Doktor Żywago2020-10-11 14:24#6
Zobaczcie gdzie i jak leczą się działacze pis. Wtedy zrozumiecie o co tu chodzi. Zobaczcie też jak i gdzie leczą się biskupi. Pewnie czekają w tych karetkach przed Sorem na przyjęcie :-) I ciekawe dla kogo zabraknie respiratora......
Cytuj
+7@2020-10-11 13:18#5
Cytuję Siostra Oddziałowa:
Szkoda ludzi. W naszych szpitalach już brakuje miejsc a to dopiero październik. Nawet jak łóżka się znajdą to kto tam będzie chciał pracować? Za te śmieszne pieniądze to lepiej już być na zasiłku. Pracowałam w dps i w szpitalu jako pielęgniarka i nikt mi nie wmówi, że panują nad sytuacją. Rząd kłamie. Zwykła grypa nas



Tylko czy to kłamców z pis interesuje? Oni mają swoje miliony i pomoc a my szarzy ludzie, do piachu !

Tu trzeba nadmienić że to Polacy biedacy głosowały na PIS
Cytuj
+18Siostra Oddziałowa2020-10-11 12:16#4
Szkoda ludzi. W naszych szpitalach już brakuje miejsc a to dopiero październik. Nawet jak łóżka się znajdą to kto tam będzie chciał pracować? Za te śmieszne pieniądze to lepiej już być na zasiłku. Pracowałam w dps i w szpitalu jako pielęgniarka i nikt mi nie wmówi, że panują nad sytuacją. Rząd kłamie. Zwykła grypa nas rozwalała w szpitalach w zime a corona to taka grypa x100. Skutki będą też x100. Tylko czy to kłamców z pis interesuje? Oni mają swoje miliony i pomoc a my szarzy ludzie, do piachu !
Cytuj
+22Mieszkaniec2020-10-11 08:42#3
Sytuacja jest dramatyczna, szpital w Starachowicach nie przyjmuje pacjentów, szpitale w Kielcach też, nie ma gdzie wozić chorych z koronawirusem, ale wszystko jest pod kontrolą...masakra...
Cytuj
+24Stan2020-10-10 21:46#2
Za 2 tygodnie w naszym mieście będzie armageddon.Sami zobaczycie.Zero dystansu w sklepach,maski na brodzie, co rusz to informacja,ze w kolejnym miejscu jest osoba zakażona.to kolejna szkoła, DPS,a więc coraz więcej osób z kontaktu.A tymczasem.......Spotykam znajomych,którzy wypakowują zawartośc bagażnika drugiego samochodu(sama żywność).Sami mowią że,zostali wysłani na kwaranntannę.Nie wiedzą,czy są zakażeni,ale całą rodziną buszowali po sklepach.Oby byli zdrowi.Życzę im tego, a przy okazji nam wszystkim!
Cytuj
+22apostoł mateusz2020-10-10 11:50#1
Jaki wirus...przecież on w odwrocie od lipca.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

W Skarżysku odbył się protest kobiet

Opublikowano: 25.10.2020 18:02

Komentarzy: 1

14 medali Skarżyskiego Klubu Sportów Walki na…

Opublikowano: 25.10.2020 11:36

Komentarzy: 0

Błażej Miller zapewnił zwycięstwo Granatowi w…

Opublikowano: 24.10.2020 16:16

Komentarzy: 0

Ulice Dzielna i Hubala do przebudowy

Opublikowano: 22.10.2020 14:48

Komentarzy: 6

Blisko 28 tysięcy maseczek trafi do powiatowy…

Opublikowano: 22.10.2020 10:33

Komentarzy: 1

Zakupy w czasie Black Friday - co wiedzieć?

Opublikowano: 22.10.2020 08:38

Komentarzy: 0

Nad zalew Rejów wróci zakaz używania motorówe…

Opublikowano: 21.10.2020 21:13

Komentarzy: 9

Pewne zwycięstwo Granatu z Victorią Mniów w O…

Opublikowano: 20.10.2020 21:23

Komentarzy: 0

Gmina Skarżysko Kościelne pozyskała z rezerwy…

Opublikowano: 20.10.2020 12:21

Komentarzy: 23

Promocje bankowe realnym sposobem na zysk?

Opublikowano: 20.10.2020 10:19