25.11.2020 Ostatnia aktualizacja 11:08, 25.11.2020

W Skarżysku odbył się protest kobiet

Autor:
Z.B, Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 25 Paź 2020
Oceń:
2.1428571428571 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
W Skarżysku – Kamiennej, podobnie jak w całej Polsce, odbył się dziś protest kobiet, który jest reakcją na wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zakazu aborcji. W manifestacji wzięło udział ponad 200 osób.

Protesty kobiet odbywają się w całej Polsce. Jest to reakcja na orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zakazu aborcji w przypadku ciężkiego uszkodzenia płodu. W niedzielne popołudnie w Skarżysku – Kamiennej odbyła się manifestacja kobiet, ale nie tylko, w proteście udział wzięli też mężczyźni.

Uczestnicy protestu spotkali się przy DH Hermes, stąd przemaszerowali do parku koło Urzędu Miasta i pod siedzibę biura poselskiego posła Prawa i Sprawiedliwości Krzysztofa Lipca. Tu na drzwiach zawieszono kartki, które zawierały  hasła z prawami kobiet.

Później uczestnicy protestu przeszli do Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej, gdzie również wywieszono kartki z hasłami „Wolność, Równość, Empatia”, „Nie oceniaj, wspieraj wolność kobiet”, „Prawa kobiet”, „Wybór – nie zakaz”.

Skarżyski protest był spokojny, uczestnicy kilka razy wyrazili swoje niezadowolenie wznosząc okrzyki anty rządowe. Bezpieczeństwa pilnowała policja, która widoczna była na każdym kroku.


Komentarze

0kaczusia2020-10-30 13:49#39
Cytuję Pracodawca:
Jedna z tych Pań już u mnie nie pracuje,a dopiero co po liceum.Wyjadą do dużego miasta i tam będą robiły zadymy.Rodzice wychowali w taki sposób pokolenie "RÓBTA CO CHCETA"


oj tam oj tam.... zatrudnisz córkę proboszcza i będziesz mieć pracownicę wszelakich cnót
Cytuj
+2Pracodawca2020-10-29 08:58#38
Jedna z tych Pań już u mnie nie pracuje,a dopiero co po liceum.Wyjadą do dużego miasta i tam będą robiły zadymy.Rodzice wychowali w taki sposób pokolenie "RÓBTA CO CHCETA"
Cytuj
+1Lekarka2020-10-29 08:49#37
Pokolenie "róbta co chceta" lub jakaś antifa.
Cytuj
0dziwisz2020-10-29 07:49#36
Cytuję Tadeusz Woźniak:
Wzywam prawdziwych POLAKÓW do otoczenia domu prezydenta Skarżyska Kamiennej. Bydło czerwone ,pachołki pederastów, pachołki Sorosa muszą odczuć oddech PATRIOTÓW POLSKICH.

Sam jesteś pachołkiem pederastów! Gniazdo pederastów to właśnie kościół! Zajrzyj do wikipedii i sprawdź znaczenia słów których chcesz używać a ich znaczenia nie rozumiesz! Ja tobie zacytuję znaczenie terminu pederastia: termin wywodzący się z języka greckiego (dosł. miłość do chłopców
Cytuj
-1antyrzady2020-10-28 22:35#35
Trybunał Konstytucyjny jest tyle warty co TVP, PIS i RYDZYK - i tak samo wiarygodni, więc "wyroki" Ala trybunału możecie sobie w toaletach wieszać!

Dla mnie każdy może sobie krzyżem leżeć, w PIS wierzyć, modlić się i co tam jeszcze chcę.

Ale nie ma zgody, aby skrajni katole i pseudo patrioci z jednego słusznego sortu układali życie innym ludziom, którzy na wasze wierzenia, przesądy i ciemnogród mają po prostu wywalone i nie chcą żyć jak "katoliccy amisze" średniowieczu.!

Nie ma decydowania za nas !!!
Wara od naszych ciał !
Cytuj
0bkeble2020-10-28 22:31#34
Cytuję Arkadiusz Węgorz:
Cytuję TSK:
BRAWO KOBIETY!!! Rozdzielić kościół od państwa!! Wprowadzić podatek na kościół od każdego zdeklarowanego katolika i zamknąć ten kurek z pieniędzmi dla kościoła z publicznych podatków!!!! Tarcza antykryzysowa dla kościoła??? Z podatków przedsiębiorców??? WTF się pytam??? Dlaczego kościół pomocy nie szuka w watykańskim skarbcu??? Przecież tam kościół odprowadza NASZE pieniądze!!!! I niech kościół przestanie umoralniać innych, niech zacznie od siebie i tej wciąż ukrywanej pedofilii w kościele, przekrętach majątkowych i biznesach którymi kościół się dzisiaj zajmuje!!!

Polacy są niestety zbyt głupi i tępi żeby to wszystko ogarnąć i zrozumieć, większość myśli że kler pracuje za darmo, a 500+ to Kaczyński im płaci ze swoich oszczędności.

chyba z pisu jeste
Cytuj
+1Arkadiusz Węgorz2020-10-28 18:48#33
Cytuję TSK:
BRAWO KOBIETY!!! Rozdzielić kościół od państwa!! Wprowadzić podatek na kościół od każdego zdeklarowanego katolika i zamknąć ten kurek z pieniędzmi dla kościoła z publicznych podatków!!!! Tarcza antykryzysowa dla kościoła??? Z podatków przedsiębiorców??? WTF się pytam??? Dlaczego kościół pomocy nie szuka w watykańskim skarbcu??? Przecież tam kościół odprowadza NASZE pieniądze!!!! I niech kościół przestanie umoralniać innych, niech zacznie od siebie i tej wciąż ukrywanej pedofilii w kościele, przekrętach majątkowych i biznesach którymi kościół się dzisiaj zajmuje!!!

Polacy są niestety zbyt głupi i tępi żeby to wszystko ogarnąć i zrozumieć, większość myśli że kler pracuje za darmo, a 500+ to Kaczyński im płaci ze swoich oszczędności.
Cytuj
-2przedsiębiorca2020-10-28 17:07#32
Cytuję leśnik:
Cytuję przedsiębiorca:
Cytuję leśnik:
Czy naprawdę wierzysz że w 2020 ktoś jeszcze łyknie takie banialuki?

Panie leśnik zainteresuj się Pan tymi oklejonymi drzewami i zdeptanymi trawnikami, a nie banialuków szukasz.
Spytaj się tych Pań która poszła i posprzątała po sobie. Protest protestem, ale kultura powinna obowiązywać.

Zmieniasz temat. A skoro to robisz, to sam potwierdzasz że twój wcześniejszy wpis to banialuki.

Nie napiszę co najchętniej bym zrobił z taką pracownicą...wiesz tylko dlatego...bo tacy jak ty rozpętali by burzę sięgającą Unii Europejskiej jak to w Skarżysku łamie się praworządność.
Cytuj
0TSK2020-10-28 10:20#31
Cytuję łza:
A pomyślał ktoś jak się czuje kobieta, która usunęła ciążę, bo takie były przesłanki. I przez całe dalsze życie nie zobaczyła żadnego swojego dziecka Rozpacz.
każdy kij ma dwa końce
Wszystkie te protesty i opory władzy to lipa, nie tędy droga
A gdzie jest naprawdę kobieta???


Czy Konstytucja tą kobietę do tego zmuszała??? Jej wybór, jej sumienie. Pilnuj swojego nosa i nie wciskaj go do majtek innych!!!
Cytuj
-5TSK2020-10-28 10:10#30
Cytuję ojciec córek:
Brawo dziewczyny.Walczcieo swoje prawa w tym katolandzie.To co wyprawia ten "rząd" popierany przez KK przechodzi ludzkie pojęcie.


BRAWO KOBIETY!!!!!!
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Budżety 2021: Powiat skarżyski

Opublikowano: 25.11.2020 11:57