02.03.2021 Ostatnia aktualizacja 14:34, 01.03.2021

Skarżysko dla WOŚP

Autor:
Urząd Miasta Skarżysko-Kamienna
Opublikowano: 27 Sty 2021
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności

Trwają aukcje WOŚP organizowane przez skarżyski Sztab działający w MCK. Wśród przedmiotów są zarówno gadżety WOŚP, jak i przedmioty przekazane przez władze miasta i miejskie instytucje oraz innych darczyńców.

Aukcje znaleźć można na Allegro, a ze szczegółami można się zapoznać TUTAJ.

Wśród przekazanych na licytacje przedmiotów znajdują się m.in.: koszulka z autografem siatkarskiego mistrza świata Pawła Zagumnego (przekazana przez prezydenta Konrada Kröniga), srebrna moneta kolekcjonerska NBP „100-lecie polskiego lotnictwa wojskowego” (przekazana przez zastępcę prezydenta, Krzysztofa Myszkę), książka „Jurek Owsiak  – Obgadywanie świata” z autografem autora (przekazana przez Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej), menażka wojskowa (przekazana przez Muzeum im. Orła Białego) i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z listą przedmiotów i udziału w licytacji.
 
Licytacje kończą się przed 30 stycznia 2021 roku – dzień później, czyli 31 stycznia odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wylicytowane przedmioty będzie można odebrać osobiście w budynku MCK Skarżysko 31 stycznia 2021 roku w godzinach 16.00 – 20.00 (tel. kontaktowy: Katarzyna Tambor 606 535 505).



Komentarze

+2piech2021-01-30 20:45#8
Cytuję Adek:

Ja jestem spełnionym mgr inżynierem, dlatego myślę racjonalnie i nie ubliżam nikomu

Niestety w obecnych czasach mgr inż. łatwiej zrobić na "Wyższej Szkole Gotowanie Na Gazie" niż kiedyś maturę. No i mamy rzesze takich "spełnionych" ćwierć inteligentów... Co z tym zrobić? A nic, najlepiej ignorować pamiętając starą zasadę: "nie ruszaj g... bo się uciapiesz" :) Akcje takie jak WOŚP bronią się same. Pamiętam pierwszy finał, teraz mamy 29... człowiek się niestety starzeje ale idea pozostaje aktualna i wielki szacun dla Jurka, którego miałem okazję poznać osobiście jak i całej ekipy.
Cytuj
+1Frederick2021-01-28 22:30#7
Cytuję Adek:
[quote name="AntyPISdzielec"][quote name="Adek"Ja jestem spełnionym mgr inżynierem, dlatego myślę racjonalnie i nie ubliżam nikomu. Sprzęt owsika to 0.0001 procent sprzętu służby zdrowia albo jeszcze mniej,ale owsik z tego co mu zostaje nieźle żyje. Składajcie mu daninę i chwalcie pod niebiosa lemingi.


Skoro jesteś magistrem i inżynierem, myślisz racjonalne i jeszcze nie ublizasz nikomu, to co znaczą następne słowa - Sprzęt owsika.."?
To nie obelga a komplement? Abyś ty duży magistrze inzynierze mój kochany urósł.
Czy tobie ktoś zabrania robić zbiórki Caritasu?
Twoja zawiść i podłość pominę milczeniem. To grzech. Będę się za ciebie modlił magistrze inzynierze.
Cytuj
+1Adek2021-01-28 19:25#6
Cytuję AntyPISdzielec:
Cytuję Adek:
Ha, ha. owsiak zbiera na dzieci, a popiera aborcję na żądanie. Szczyt hipokryzji czy tylko biznes?

Ty przygłup jesteś i niestety tego się nie leczy.
Bezradność w twoim życiu brak perspektyw( brak kobiety bo która by cie chciała) próbujesz się dowartościować krytykując innych. Podejrzewam że ktoś z twojej rodziny korzystał ze sprzętu Owsiaka ale oczywiście nie przyznasz tego bo twój prymitywny mózg tego nie ogarnie.
Moderator: nie usuwaj prostych słów.

Mylisz się gościu, to ty jesteś prymityw i musisz wylać żółć, każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Ja jestem spełnionym mgr inżynierem, dlatego myślę racjonalnie i nie ubliżam nikomu. Sprzęt owsika to 0.0001 procent sprzętu służby zdrowia albo jeszcze mniej,ale owsik z tego co mu zostaje nieźle żyje. Składajcie mu daninę i chwalcie pod niebiosa lemingi.
Cytuj
-3AntyPISdzielec2021-01-28 12:11#5
Cytuję Adek:
Ha, ha. owsiak zbiera na dzieci, a popiera aborcję na żądanie. Szczyt hipokryzji czy tylko biznes?

Ty przygłup jesteś i niestety tego się nie leczy.
Bezradność w twoim życiu brak perspektyw( brak kobiety bo która by cie chciała) próbujesz się dowartościować krytykując innych. Podejrzewam że ktoś z twojej rodziny korzystał ze sprzętu Owsiaka ale oczywiście nie przyznasz tego bo twój prymitywny mózg tego nie ogarnie.
Moderator: nie usuwaj prostych słów.
Cytuj
-9Do Anonimus2021-01-27 17:44#4
Licytacje MCK-u to kompletna porażka. Po co miasto utrzymuje ten skostniały moloch który niczego nie wnosi w rozwój kultury lokalnej ? Strata kasy, którą można spożytkować o wiele bardziej sensownie. Osoby odpowiedzialne za tą kompromitację powinny wylecieć.
Cytuj
-5Anonimus2021-01-27 11:10#3
Dlaczego licytacje przeniesiono na Allegro, tam nikt nie licytuje, wszystkie miasta licytują same, czy nasz MCK nic nie potrafi zrobić samodzielnie? Za co ludzie biorą tam pieniądze. Skoro podjęli się stworzyć sztab WOŚP to za to odpowiadają. W ferie mogli zrobić zimowisko zgodnie z prawem, nie zrobili nic. Po co w ogóle nam MCK.
Cytuj
-7Adek2021-01-27 10:35#2
Z góry dziękuję za "wściekłe" wpisy do mojego poprzedniego wpisu :P
Cytuj
-7Adek2021-01-27 10:27#1
Ha, ha. owsiak zbiera na dzieci, a popiera aborcję na żądanie. Szczyt hipokryzji czy tylko biznes?
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Pożar budynku mieszkalnego w Kamionkach

Opublikowano: 01.03.2021 15:34