12.08.2022 Ostatnia aktualizacja 15:28, 11.08.2022

Uczestnicy warsztatów „Muzyczne Mostki” wystąpili podczas koncertu finałowego

Autor:
Z.B, Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 30 Lip 2021
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
W dniach 26-30 lipca, już po raz  ósmy w Wiejskim Domu Kultury w Mostkach, odbywały się Warsztaty wokalno-instrumentalne "MUZYCZNE MOSTKI" organizowane przez Patrycję Zarychtę przy współpracy z WDK Mostki.

W piątek, 30 lipca w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się koncert finałowy warsztatów, podczas którego wystąpili uczestnicy warsztatów. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Skarżyska-Kamiennej.

Przez pięć dni uczestnicy pracowali nad utworami, które wykonali na koncercie podsumowującym warsztaty. Warsztaty "Muzyczne Mostki" odbywały się w czterech klasach: wokalu (instruktor Patrycja Zarychta, dr hab. Anna Kamalska), instrumenty klawiszowe/produkcja muzyczna (Grzegorz Rdzak/Arek Grygo), gitara basowa (Piotr Żaczek), perkusja (Gniewomir Tomczyk).

Wieczorami odbywały się jam session, gdzie wszyscy wspólnie występowali i przygotowywali się do koncertu finałowego. W Wiejskim Domu Kultury w Mostkach odbył się koncert, podczas którego wystąpiła kadra pedagogiczna.

W piątek, 30 lipca, w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się koncert finałowy 8. edycji warsztatów wokalno-instrumentalnych „Muzyczne Mostki". Jako pierwsi na scenie, co jest już tradycją koncertów finałowych, zaprezentowała się kadra pedagogiczna. Później na scenie zaprezentowali się uczestnicy warsztatów. Koncert finałowy rozpoczęła Urszula Cywińska, która później zamieniał się w konferansjerkę. W kolejnej części koncertu wystąpili soliści, którym towarzyszyli wszyscy instrumentaliści tworząc różne zespoły.

W warsztatach udział wzięli uczestnicy z całej Polski, nie zabrakło również mieszkańców Skarżyska-Kamiennej, Suchedniowa czy Mostek. Koncert finałowy jak zwykle stał na niezwykle wysokim poziomie. Uczestnicy warsztatów pokazali, że mają talent, który warto szlifować.
Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl