19.01.2022 Ostatnia aktualizacja 21:19, 19.01.2022

 

Fundacja "MUZYCZNI" zaprasza na zajęcia!

Autor:
Fundacja "Muzyczni"
Opublikowano: 08 Wrz 2021
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Czas pandemii był - a właściwie jest - trudny dla każdego z nas. Szczególnie dzieci i młodzież spędziły bardzo dużo czasu w domach, przed monitorem komputera, pozbawione kontaktu z rówieśnikami.Podczas powrotu do szkoły nie zapominajmy, że oprócz nadrabiania zaległości powinny mieć czas na odpoczynek i przestrzeń do rozwijania swoich zainteresowań. Jeśli chcesz aby dziecko spędziło czas kreatywnie, rozwijało swój umysł, ćwiczyło pamięć, koordynację ruchową, skupienie, a jednocześnie nie było przeciążone dodatkowymi lekcjami proponujemy Ci nasze zajęcia.Nauka gry na instrumencie to doskonały sposób aby się rozwijać i jednocześnie mieć z tego przyjemność. Śpiew daje poczucie radości i spełnienia, spokojny i głęboki oddech odstresowuje. Nasi uczniowie mają możliwości prezentowania nabytych umiejętności na koncertach i konkursach. Wielu z nich zdobywa nagrody -  jednak nie to jest najważniejsze. Miara sukcesu jest bardzo indywidualna. Kiedy dzieci i młodzież przełamują bariery związane z własnym strachem, pomaga im to uwierzyć w siebie i nabrać odwagi, co procentuje także w szkole i życiu codziennym.  

Muzycznym kształceniem dzieci i młodzieży zajmujemy się od 14 lat. Wcześniej działaliśmy jako Pracownia Muzyczna PIANO a ok rok temu powołaliśmy FUNDACJĘ „MUZYCZNI” aby stworzyć nowe możliwości.  Nasi nauczyciele to zawodowi muzycy, koncertujący zarówno w Polsce jak i za granicą.

Pokażemy Ci, że muzyka jest dla wszystkich! Może w Tobie po latach odzywa się chęć spełnienia muzycznych pasji, a może chciałbyś aby Twoje dziecko miało przyjemność z przeżywania muzycznej przygody? Zapraszamy!!! To tylko 10 minut drogi od SKARŻYSKA.

Mamy do wyboru szeroką ofertę zajęć indywidualnych oraz grupowych.

Prowadzimy naukę gry na:

-pianinie
-keyboardzie
- akordeonie
- skrzypcach
-perkusji
- gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej
- ukulele
-saksofonie
- klarnecie
- trąbce
- flecie poprzecznym
- zajęcia ze śpiewu (indywidualne)
- emisja i rehabilitacja głosu (polecane dla młodzieży oraz osób pracujących na co dzień głosem)
- zasady muzyki z elementami kształcenia słuchu
- Kocigrajki (zajęcia umuzykalniające dla dzieci od 3 lat)
- indywidualne lekcje dla uczniów szkół muzycznych, którzy potrzebują dodatkowego utrwalenia materiału zarówno z instrumentu jak i z teorii czy kształcenia słuchu.
- przygotowanie do egzaminów do szkoły muzycznej I stopnia, a także na studia o kierunkach: edukacja artystyczna, muzykologia, wokalistyka itp.
- zespół wokalny
-zespół instrumentalny
-zajęcia teatralne
 
FUNDACJA „MUZYCZNI”
Ul.Staszica 3F
26-500 Szydłowiec
Informacje i zapisy tel: 730520261 lub 665643922
Ilość miejsc ograniczona
 
____________________Artykuł sponsorowany
 
 

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne