19.01.2022 Ostatnia aktualizacja 21:19, 19.01.2022

 

Profilaktyka w rytmie reggae

Autor:
UM Skarżysko, Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 16 Wrz 2021
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Uczniowie klas ósmych ze skarżyskich szkół zostali zaproszeni do udziału w spotkaniu profilaktycznym, zorganizowanym przez Referat Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta. Przed młodzieżą wystąpił artysta, który temat profilaktyki uzależnień, połączył z muzyką.

Wydarzenie odbywało się 16 września w Miejskim Centrum Kultury. Poprowadził je Artashes Barojan, który stworzył artystyczny projekt profilaktyki uzależnień narkotyków i alkoholu pod tytułem „MOJE ŻYCIE JEST CENNE’” w tle wykonywanej przez siebie muzyki hip hop i reggae.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie najstarszych klas szkół podstawowych. Było ono okazją do tego, by w przystępnej, atrakcyjnej formie ostrzec młodzież przed wejściem w kontakt z substancjami psychoaktywnymi oraz innymi środkami powodując uzależnienie i zapoznać z płynących z tego faktu konsekwencjami.

09profilaktyka/12.jpg" style="margin: 1px; width: 850px" align="default" width="850" />v

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne