28.11.2021 Ostatnia aktualizacja 20:24, 26.11.2021

Kolejne szczyty zdobyte przez Niezłomnych z ZPEW

Autor:
ZPEW Skarżysko, Foto. ZPEW
Opublikowano: 24 Paź 2021
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
23 października grupa uczniów wraz z opiekunami realizująca projekt ,,Niezłomni w Koronie Gór” z Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Skarżysku – Kamiennej zdobyła kolejne zaplanowane szczyty – celownik ustawili na Mogielicę 1170 m n.p.m. oraz Lubomir 904 m n.p.m.

Beskid Wyspowy ostatnimi czasy staje się bardzo popularnym pasmem górskim. Kiedyś, trochę zapomniany i pomijany przy wyborze gór na wędrówki. Obecnie przeżywa renesans, i to w pełni zasłużenie. Podczas wyprawy dopisywała jesienna aura, dzięki czemu Niezłomni mogli podziwiać ciekawą panoramę, co jakiś czas zatrzymując się i podglądając przyrodę oraz niezwykle malownicze miejsca.

Założeniem przedsięwzięcia jest zdobycie przez grupę uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunami Korony Gór Polski - 28 najwyższych szczytów wszystkich pasm górskich naszego kraju. Na dzień dzisiejszy zostało zdobytych już 7.

Trzymamy kciuki za wędrowców i życzymy bezpiecznych szlaków.


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne