19.01.2022 Ostatnia aktualizacja 21:19, 19.01.2022

 

XV Mikołajkowy Integracyjny Turniej Sportowy

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 07 Gru 2021
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
7 grudnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym Nr 2 w Skarżysku - Kamiennej odbył się już po raz piętnasty Mikołajkowy Integracyjny Turniej Sportowy.
 
Celem turnieju jest integracja zespołów klasowych wokół rywalizacji sportowej, zachęcanie do spędzania wolnego czasu w sposób aktywny, popularyzacja tradycji świątecznych, szerzenie postaw prozdrowotnych, podnoszenie sprawności motorycznej dzieci oraz przygotowanie ich do pełnienia roli kibica i zawodnika.

Uczestnikami turnieju byli wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego Nr 2 w Skarżysku – Kamiennej. Dzieci zostały podzielone na dwie drużyny: choinki i gwiazdeczki, które rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach sportowych m.in. skakanie na piłkach, rzucanie kulkami śnieżnymi (rzuty przez siatkę), slalom hokejowy, tor przeszkód, konkurencje sportowe z udziałem opiekunów, trenerów i wolontariuszy.
 
Wszystkie drużyny biorące udział w Mikołajkowym Integracyjnym Turnieju Sportowym otrzymały na koniec pamiątkowe medale.


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne