27.05.2022 Ostatnia aktualizacja 12:06, 27.05.2022

Dzień Patrona w ZSE

Autor:
ZSE
Opublikowano: 07 Gru 2021
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
6 grudnia to w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika  podwójna okazja do świętowania. Tradycyjnie obchodzony był Dzień Patrona szkoły Mikołaja Kopernika i Mikołajki.

Uroczystość swoją obecnością uświetniły pani Renata Pacek, naczelnik Wydziału Edukacji, Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Skarżysku- Kamiennej oraz Pani Izabela Kujawa, inspektor tegoż wydziału.

Z  okazji Dnia Patrona Szkoły przyznano coroczną  nagrodę „Kopernik Ekonomika”. W tym roku to wyjątkowe wyróżnienie otrzymała Natalia Cader , uczennica klasy 4b, za wybitne osiągnięcia, zaangażowanie  w życie szkoły i osobowość. Po krótkim przedstawieniu sylwetki patrona szkoły  Mikołaja Kopernika  odbyła się część artystyczna pod hasłem „Uczniowie- Nauczycielom, Nauczyciele-Uczniom”.Młodzież przygotowała skecz, piosenkę i układ taneczny.Efektem doskonałej współpracy pomiędzy nauczycielami a uczniami było wspólne wykonanie piosenek-szanty. Natomiast prezentem od grona pedagogicznego był skecz, piosenka i wiersz.

Zarówno młodzież jak i nauczyciele zrobili wszystko, aby rozśmieszyć, zainspirować i pokazać swój talent. Całość zakończył pokaz slajdów ze zdjęciami nauczycieli z czasów ich dzieciństwa i młodości. Odgadnięcie ,kto jest kim, sprawiło obecnym wiele frajdy.Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl