26.06.2019 Ostatnia aktualizacja 10:53, 26.06.2019

Minął rok

Autor:
wikary
Opublikowano: 22 Kwi 2008
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
22 kwietnia 2007 punktualnie o godzinie 00.00 wystartował nasz portal. Czas szybko płynie - nawet się nie obejrzeliśmy, a właśnie minął dokładnie rok od startu skarzysko24.pl.

Z pewnością był to okres intensywnej pracy i poszukiwania formuły serwisu. Choć nie wszyscy wróżyli nam sukces - dziś z perspektywy czasu możemy napisać: udało się - warto było podjąć się trudu budowy nowego portalu.

Pełna informacja o życiu miasta, przyjazna struktura serwisu, komplementarność i multimedia - to były założenia naszego portalu na starcie.

To właśnie te nasze atuty dostrzegł nasz partner – Interia.pl, to właśnie za te atuty byliśmy nagradzani przez Tygodnik Wprost i PC Word Komputer.

Podjęliśmy współpracę z szeregiem urzędów i instytucji z terenu miasta i powiatu. Dzięki nam zyskały one platformę do publikacji informacji i zbierania od mieszkańców opinii o swoim działaniu.

Portal w założeniu miał również aktywnie włączać się w życie kulturalne miasta i wspierać inicjatywy społeczne.

Od początku nawiązywaliśmy współpracę z organizatorami imprez kulturalnych i sportowych w naszym mieście, oferując wsparcie promocyjne i merytoryczne.

Nasze zaangażowanie zdobyło uznanie wśród naszych Partnerów, dziś – zaledwie po roku działalności - w kalendarzu imprez powstających przy naszym współudziale znajdują się wszystkie najważniejsze i największe imprezy kulturalne i sportowe w mieście.

Chętnie nawiązywaliśmy również współpracę z organizacjami pozarządowymi – ogólnopolskimi i z terenu naszego miasta, były to m.in.: Fundacja Batorego, Forum Młodych Liderów, Wybieram,pl, Fundacja Przyjaciółka, Stowarzyszenie Inicjatyw Europejskich, Civitas Chrystiana czy Olimpiady Specjalne Polska.

Wspomniane wcześniej cele są dalej aktualne. Cały czas zmierzamy do doskonalenia portalu, czynienia go jak najbardziej uniwersalnym, w którym każdy będzie mógł znaleźć wszystkie potrzebne mu informacje związane z bieżącym życiem Skarżyszczan i naszego miasta.

Cieszymy się, że to właśnie Skarżyszczanie mogą korzystać z nowoczesnego serwisu internetowego swojego miasta i że nasza społeczna praca spotyka się z uznaniem.

 Dziś pragniemy podziękować wszystkim Partnerom, Użytkownikom i Czytelnikom za wyrazy sympatii i słowa wsparcia, dziękujemy również za słowa krytyczne i uwagi - dzięki nim możliwe jest udoskonalanie serwisu.

To wszystko dzięki Wam i dla Was.

Dziękujemy!

KW
RN skarzysko24.pl

pierwsin.png


Komentarze

0matt2008-04-24 15:38#15
i jeszcze ode mnie... :-) Sto lat! dziękujemy za mnóstwo pracy na rzecz naszego miasta
Cytuj
0Monter2008-04-23 18:06#14
Zapraszamy wszystkich na sobotę do Państwowej Szkoły Muzycznej, na godzinę 16:00, będzie można sie spotkać, napić szampona, porozmawiać i posłuchać muzyki w wykonaniu uczniów szkoły :-)
Cytuj
0crio2008-04-23 11:15#13
Z okazji tego święta, życzę całej redakcji, energii i wytrwałości, byście mogli w pełni realizować swoje plany.
Cytuj
0lumiere2008-04-23 00:24#12
Serdeczne życzenia z okazji okrągłego roczku. Trzymajcie tak dalej. Gorąco pozdrawiam.
Cytuj
0Berni2008-04-22 22:35#11
Przyjmijcie życzenia z okazji urodzin, dobra robota!:-)
Cytuj
0Monter2008-04-22 20:23#10
Dziękujemy że jesteście z nami!

Tak się zaczynało,w sobotę 21go kwietnia 2007, w MCKu...

http://i170.photobucket.com/albums/u268/skarzysko24/urodziny_portalu/prezentacja_portalu_21_04_2007_001.jpg

http://i170.photobucket.com/albums/u268/skarzysko24/urodziny_portalu/prezentacja_portalu_21_04_2007_002.jpg

http://i170.photobucket.com/albums/u268/skarzysko24/urodziny_portalu/prezentacja_portalu_21_04_2007_003.jpg

http://i170.photobucket.com/albums/u268/skarzysko24/urodziny_portalu/prezentacja_portalu_21_04_2007_004.jpg

http://i170.photobucket.com/albums/u268/skarzysko24/urodziny_portalu/prezentacja_portalu_21_04_2007_005.jpg

http://i170.photobucket.com/albums/u268/skarzysko24/urodziny_portalu/prezentacja_portalu_21_04_2007_006.jpg

http://i170.photobucket.com/albums/u268/skarzysko24/urodziny_portalu/prezentacja_portalu_21_04_2007_007.jpg

http://i170.photobucket.com/albums/u268/skarzysko24/urodziny_portalu/prezentacja_portalu_21_04_2007_008.jpg

http://i170.photobucket.com/albums/u268/skarzysko24/urodziny_portalu/prezentacja_portalu_21_04_2007_009.jpg

... i już roczek minął... :-)
Cytuj
0emusia2008-04-22 17:10#9
Gratulacje i pozdrowienia dla całego zespołu, 100 lat!
Cytuj
0Fernando2008-04-22 17:04#8
Wymyślili, zaplanowali, uruchomili, realizują, rozwijają. Wszystko w Skarżysku. Gratulacje.
Cytuj
0edysia2008-04-22 16:40#7
Niech Wam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie!!!
Cytuj
0kasiunia2008-04-22 15:51#6
Z okazji urodzinek życze Wam : Szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień , drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, słodkiego, miłego życia, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości , wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy , mocnego dachu nad głowa, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca , olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świat, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Ksiedze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu , szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszajacego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień , czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, syto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata , udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów , ruchu w interesie, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny :-)
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Planujesz wypoczynek nad wodą? Sprawdź, gdzie…

Opublikowano: 26.06.2019 12:15

Komentarzy: 0

30. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarn…

Opublikowano: 25.06.2019 20:56

Komentarzy: 0

Trwają zapisy do Turnieju Piłki Siatkowej Pla…

Opublikowano: 25.06.2019 13:05

Komentarzy: 0

Na ratunek desperatowi z Gdańska

Opublikowano: 25.06.2019 11:26

Komentarzy: 1

Egzamin na stopnie KYU w Skarżyskim Klubie Sp…

Opublikowano: 24.06.2019 17:18

Komentarzy: 0

Budżet Obywatelski: 30 czerwca kończy się cza…

Opublikowano: 24.06.2019 11:21

Komentarzy: 0

Spowodował kolizję, tłumaczył, że jest zmęczo…

Opublikowano: 24.06.2019 11:04

Komentarzy: 0

Piknik Czytelniczy w Szkole Podstawowej nr 9

Opublikowano: 24.06.2019 09:33

Komentarzy: 0

79. Rocznica Rozstrzelania Polskich Patriotó…

Opublikowano: 22.06.2019 13:08

Komentarzy: 1

Skarżysko po ulewie. Zalane ulice, posesje, w…

Opublikowano: 21.06.2019 19:36

Komentarzy: 16

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

Opinie w GoWork.pl

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.