28.11.2021 Ostatnia aktualizacja 20:24, 26.11.2021

Dla rowerzystów i nie tylko...

Autor:
wikary
Opublikowano: 11 Lip 2008
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
10 lipca w Miejskim Centrum Kultury, z inicjatywy prezydenta Romana Wojcieszka, odbyło się spotkanie w sprawie realizacji działania V.2 Trasy rowerowe w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.


Celem spotkania było zaproponowanie i ustalenie trasy rowerowej, która miałaby być alternatywą do trasy opracowanej przez Zarząd Województwa Świętokrzyskiego.

Zaproszeni na spotkanie przedstawiciele samorządów z powiatu koneckiego, starachowickiego, ostrowieckiego i skarżyskiego mieli przedstawić swoje poglądy i propozycje dotyczące przebiegu tej trasy w swoich gminach i powiatach.

Proponowana trasa miałaby rozpoczynać się w Maleńcu i przebiegać przez Sielpię, Starą Kuźnicę, Niekłań Wielki, Bliżyn, Skarżysko-Kamienną Rejów, Michałów, Wąchock, Starachowice, Kałków, Godów, Nową Słupię, Zagościniec i dochodzić do Iwanisk.

Propozycja Zarządu Województwa Świętokrzyskiego to: Maleniec, Piekoszów, Zagrody, Raków, Iwaniska.

Szczegółowy przebieg nowej trasy wraz z uzasadnieniem musi trafić do Zarządu Województwa Świętokrzyskiego do 31 sierpnia b.r.

1umi.jpg

Komentarze

0israelvis2008-07-12 00:02#2
Porównując trasę biegnącą przez nasze miasto wypada stwierdzić jedno: ta proponowana przez ZWŚ nawet się do niej nie umywa. Może tak uruchomić jakiś delikatny lobbing w sieci za 'naszą' trasą???
Cytuj
0Janek562008-07-11 15:53#1
I dobrze bo trasa zaproponowana przez województwo omija nasze rejony. Dobrze usłyszeć w końcu o współpracy czterech powiatów. Tylko czemu takiego spotkania nie zrobił starosta, a musiał je przygotować prezydent?
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne