24.10.2021 Ostatnia aktualizacja 18:31, 24.10.2021

Jak dojechać do cmentarzy w Święto Zmarłych

Autor:
wikary
Opublikowano: 28 Paź 2008
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Już od 31 października 2008 r. na terenie miasta Skarżysko-Kamienna zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu drogowego. A to w związku ze Świętem Zamarłych.

Jak informuje Dariusz Zarychta naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w dniu Święta Zmarłych w okolicach dwóch skarżyskich cmentarzy organizacja ruchu będzie taka jak przed rokiem. Do Cmentarza w Skarżysku Zachodnim kierowcy będą mogli dojechać od Al. Jana Pawła II (czyli od strony Ronda). Całkowicie wyłączony z ruchu kołowego będzie odcinek ul. Spokojnej wzdłuż muru cmentarza oraz odcinek ul. Cmentarnej wzdłuż starego cmentarza. Parkować pojazdy będzie można wyłącznie na terenach przygotowanych jako parkingi. Dojazd do cmentarza, jak i wyjazd będzie oznakowany specjalnymi tablicami. Czasowa organizacja ruchu przy cmentarzu komunalnym na Łyżwach do tej pory sprawdziła się i dlatego w tym roku będzie odbywała się tak samo jak w latach poprzednich. Przypominamy jednak, że remontowany jest most na ul. 11-go Listopada, w związku z czym nie będzie dojazdu do cmentarzy od strony ul. Ekonomii.

Ruch na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Niepodległości będzie kierowany przez Policję. Tymczasowa organizacja ruchu będzie wprowadzona już od 31 października od ok. godz. 16.00. Natomiast zamknięcie zaporami niektórych fragmentów ulic nastąpi w godz. rannych 1-go Listopada. W związku z przewidywanym wzrostem natężenia ruchu drogowego w okolicach skarżyskich cmentarzy, zachęcamy mieszkańców miasta do korzystania ze środków komunikacji miejskiej. MKS uruchomi w tym dniu dodatkowe linie autobusowe.

Jolanta Jagiełło

1ustar.jpgKomentarze

0Anna2008-10-29 10:47#3
honey.. pewnie byłby otwarty gdybyśmy nie mieszkali w Polsce, a pracownicy nie nosiliby w kieszeni flaszeczki na rozgrzewkę.. bo na tym moście niestety codzienny widok.
Cytuj
0honey2008-10-29 10:21#2
a czy most na 11-Listopada nie miał być oddany 30.10.2008??
Cytuj
0Jo2008-10-28 19:50#1
Czyli w Starostwie wciąż mamy PRL? Myślałam, że już wszyscy przywykli do Dnia Wszystkich Świętych... Żal pe el
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne