22.01.2021 Ostatnia aktualizacja 12:00, 22.01.2021

Z wizytą w studio TVN - WOŚP 'od kuchni' (foto)

Autor:
Radar
Opublikowano: 12 Sty 2009
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności

W dniu 17. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wybraliśmy się do studia telewizyjnego stacji TVN przy ul. Wiertniczej w Warszawie. Studio WOŚP znajdowało się w głównym holu ITI.

- Udało się! Przekazaliśmy Jurkowi Owsiakowi unikatowy, ceramiczny obrazek z logo 85-lecia Skarżyska-Kamiennej, który podarował prezydent miasta Roman Wojcieszek. Zostanie on wystawiony na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - Wystarczyło, że wszedłem do studia, a już dużo prezentów dostałem, taką piękną tablice od miasta Skarżyska-Kamiennej - powiedział Jurek Owsiak podczas programu w TVN.

{play}wosp_koniec.mp3{/play}
Jurek Owsiak - na zakończenie



Jurek Owsiak podczas programu podziękował za dar od prezydenta Skarżyska

Pełniliśmy również funkcję wolontariuszy...

Od wczesnych godzin zbieralismy pieniądze na warszawskich ulicach


. Łącznie udało nam się uzbierać ponad 1000 złotych.

"Od kuchni..."



Tej Pani, obok Jurka przedstawiać nie trzeba... :)

Zespół Audiofeels

Przygotowania do programu...

Program poprowadzili: Jolanta Pieńkowska i Wojtek Jagielski



Porsche 987 Boxster od Agaty Kuleszy - wystawione na aukcje

Znaleźli się też przeciwnicy akcji...

Pogoda co prawda nie była najlepsza, ale emocje i wrażenia, które nam towarzyszyły dodawały nam siły do dalszej pracy. Uwierzcie - warto było! :)

D.Szczygieł / M.Świtek / M.Pikor

exclusive.png 

Komentarze

0wikary2009-01-13 20:29#9
Ten 'skostniały beton' jak Ty to nazywasz bez chwili namysłu i kręcenia nosem włączył się w akcję przekazując pamiątkę dla Jurka. Nie jest więc tak, jak jeszcze niedawno bywało. Inne czasy, inni ludzie...
Cytuj
0lukJuda2009-01-13 14:47#8
no może 'skostniały beton' z UM wyciągnie z tego wnioski??
Cytuj
0M@tSvit2009-01-13 14:37#7
Prawdopodobnie dzisiaj zostanie wystawiona na aukcje dar od Skarżyska dla Jurka Owsiaka. Taką informacje dostałem dzisiaj od Pani, która nadzoruje wszelkie aukcje i prace głównego sztabu.
Cytuj
0M@tSvit2009-01-13 14:28#6
Właśnie chcieliśmy z Darkiem jak najlepiej wypromować miasto. Nasze pomysły na tą akcje zebraliśmy w całość i zrealizowaliśmy tak jak zaplanowaliśmy:-) Przy okazji dobra zabawa nam towarzyszyła:-)

P.S.
W głowie właśnie urodził mi się genialny pomysł na jeszcze lepszą promocje dla miasta. Ale to narazie jest u mnie w fazie przygotowywania więc szaaa:-):-)
Cytuj
0wikary2009-01-13 13:58#5
I nie tylko kasiuniu z SBF, Road Runners itp... Darek głównym promotorem Skarżyska na antenach ogólnopolskich :-). Duma rozpiera, że są tacy młodzi ludzie!
Cytuj
0Szpileczka2009-01-12 19:50#4
Kryniu, chłopakom naszym Doda musiałaby dopłacić,żeby chcieli ją poderwać :P
Cytuj
0agiko2009-01-12 16:33#3
Też uważam,że piękna promocja miasta, a dodatkowo frajda dla Was i fajna relacja dla nas.:-)
Cytuj
0kasiunia2009-01-12 14:54#2
Jeżeli Ktoś będzie chciał wiedzieć jak promować miasto, nie wkładając w to za dużo środków, to może porozmawiać i skorzystać z pomysłów Darka i Mateusza. Jesteście genialni, i mam nadzieję, że nadal będzie wykonywać dobrą robotę :D Przypominam, że dzięki Darkowi już mieliśmy swoje 5 minut na TVN, była relacja ze Skafunder Bikefest :-)
Cytuj
0Kryniu2009-01-12 14:42#1
Chłopaki próbował któryś z Was Dode poderwać?
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Po Piłsudskiego mknął pod prąd

Opublikowano: 22.01.2021 13:00

Komentarzy: 0

Uczcili pamięć wybuchu Powstania Styczniowego…

Opublikowano: 22.01.2021 12:01

Komentarzy: 0

101 lat Pani Lucyny Zatorskiej

Opublikowano: 21.01.2021 20:33

Komentarzy: 0

Prezydent pogratulował osiągnięć siatkarzowi …

Opublikowano: 21.01.2021 12:42

Komentarzy: 0

Pożałują głupoty !

Opublikowano: 20.01.2021 16:37