24.09.2021 Ostatnia aktualizacja 09:36, 24.09.2021

Ósma edycja nagrody 'Powiatowe Dęby'

Autor:
wikary
Opublikowano: 18 Wrz 2009
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Ruszyła ósma edycja prestiżowego konkursu "Powiatowe Dęby". Przypominamy, że na zgłoszenia kandydatów czekamy do 30 września.

Wzorem lat ubiegłych do nagrody "Powiatowe Dęby" można nominować osoby z terenu Powiatu Skarżyskiego w następujących dziedzinach: kultura, sztuka, sport i kultura fizyczna, działalność społeczna, przedsiębiorczość i promocja Powiatu Skarżyskiego.

Wniosek o przyznanie nagrody powinien zawierać:

1. imię,
2.nazwisko, funkcję lub nazwę wnioskodawcy,
3.określenie dziedziny nominacji,
4.uzasadnienie kandydatury, a w szczególności dane o przebiegu działalności albo pracy lub opis osiągnięć uzasadniajacych otrzymanie nagrody,
5.rekomendacje.

Wnioski wraz z uzasadnieniem przyznania nagrody należy składać do Sekretarza Powiatu na formularzu zgłoszeniowym do 30 września 2009 roku w pok. 208 lub 209 (Starostwo Powiatowe, ul. Konarskiego 20, Skarżysko - Kamienna, II piętro).

Wręczenie statuetek laureatom konkursu odbędzie się na uroczystej sesji Rady Powiatu.

Na laureatów konkursu "Powiatowe Dęby" czekają już statuetki

Uchwała w sprawie ustanowienia nagrody "Powiatowe Dęby" wraz z regulaminem (PDF)
Wniosek o przynanie (PDF)

Małgorzata Nosowicz
1ustar.jpg


Komentarze

0zetka2009-09-19 09:04#4
lukJuda piszesz ale czy postarałeś się przeczytać to co ja napisałem? Chyba nieuważnie.
I jak już wymieniasz moje niewątpliwe zalety to dlaczego ukrywasz największą jaką jest moja wrodzona skromność? Bądź proszę trochę bardziej obiektywny.
Cytuj
0lukJuda2009-09-19 08:37#3
tak jak zetka napisał powinien na pewno dostać 'powiatowe dęby 'w dwóch kategoriach :
1.na najpiękniejszego urzędnika
2.na najmądrzejszego urzędnika
no chyba że oczywistych oczywistości nie nagradza się tą kontrowersyjną nagrodą !!
Cytuj
0zetka2009-09-19 08:21#2
Trudno mi napisać że propozycja nie podbudowuje mojego ego (w końcu powszechnie wiadomo ,że jestem najpiękniejszy i kończę zjadać ostatnie rozumy;-) ) wychodząca szczególnie od Ciebie Razor. Ale pisząc zupełni już serio z głębi duszy jestem zupełnie przekonany, że pierś do wyróżnień tej miary warto wypinać jak ma się za sobą pewien zamknięty etap tego czego się człowiek podjął. W mojej projekcji przyszłości takim przejściowym jedynie etapem będzie jesień roku 2010 a zasadniczym jesień 2014 roku. I byłbym wszystkim PT userom zobowiązany jeśli w kontekście Dębów obejmą moje działanie refleksją w roku 2014 (jeśli to pomyślenie będzie miało podparcie w otaczającej nas wtedy rzeczywistości naszego miasta). A póki co już za parę dni czeka mnie bliska sercu nagroda ponieważ zbliżają się urodziny mojej drugiej wnuczki a razem z wnuczkami będzie ich już pięcioro. A przecież wczoraj, może przedwczoraj sam miałem (czy tylko ja?) kilka, kilkanaście lat. I to jest ta magia przemijania która zobowiązuje po mojemu do konstruktywnej aktywności, współpracy w miejsce rozlewania toksycznych emocji.
Cytuj
0Razor2009-09-18 13:12#1
Zetka powinien dostać w kilku kategoriach takeigo Dęba. W tych mi się wydaje na bank: działalność społeczna, przedsiębiorczość i promocja Powiatu Skarżyskiego.

Co myślicie? Te nagrody mają jakąś renome czy to jest szajs, bo pamiętam że ktoś tam lipe wręczał.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Marsz Różowej Wstążeczki - rozstrzygnięcie ko…

Opublikowano: 24.09.2021 10:46