24.09.2021 Ostatnia aktualizacja 09:36, 24.09.2021

Sportowcy otrzymali stypendia (foto)

Autor:
wikary
Opublikowano: 29 Wrz 2009
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miasta odbyło się uroczyste wręczenie decyzji o przyznaniu stypendiów dla utalentowanych sportowców ze Skarżyska–Kamiennej. W sumie na stypendia dla sportowców przeznaczono ponad 99 tys. PLN.

W lipcu br. Rada Miasta (po gorącej debacie) wypłaty stypendiów sportowych za wyniki we współzawodnictwie sportowym przyznawane przez Prezydenta Miasta zapisała w budżecie.  W ubiegłym tygodniu Skarżyska Rada Sportu zaopiniowała wnioski o stypendia, i tak   47 zawodników z dwóch skarżyskich klubów STS Skarżysko i MKS 'Granat' (kwota została podzielona po równo pomiędzy zespoły) otrzyma stypendia.

Stypendia sportowe otrzymali:

1.   Tomasz Tarabasz
2.   Marcin Golonka
3.   Piotr Brojek
4.   Krystian Lisowski
5.   Michał Szumielewicz
6.   Marcin Szumielewicz
7.   Patryk Akala
8.   Sebastian Szataniak
9.   Michał Waligóra
10. Piotr Bodawka
11. Łukasz Król
12. Kamil Soderl
13. Martyna Adamczyk
14. Kamil Derlatka
15. Mateusz Witkowski
16. Łukasz Kocia
17. Damian Koryciński
18. Przemysław Sułek
19. Michał Bator
20. Dawid Białek
21. Michał Kołodziejczyk
22. Grzegorz Simkiewicz
23. Andrzej Gadecki
24. Hubert Wieczorek
25. Norbert Drożdżał

26. Damian Szyszka
27. Piotr Dudek
28. Kamil Fabiański
29. Kamil Chadała
30. Dawid Brzozowski
31. Mateusz Ruszkowski
32. Tomasz Orzechowski

33. Marcin Jastrząb
34. Artur Mróz
35. Krzysztof Mróz
36. Paulina Miller
37. Agnieszka Słomska
38. Katarzyna Chrzanowska
39. Milena Megert
40. Anna Adamska
41. Ewa Nowak
42. Ewa Biela
43. Lilla Jamska
44. Agnieszka Michta
45. Agnieszka Walkiewicz
46. Izabela Portacha
47. Aneta Koselnik



KW Foto:UM
pierwsin.png



Komentarze

0Paweł2009-10-03 12:39#37
Jak czytam te marne wypociny to aż mnie boli że mieszkam w takim mieście. Dać pieniądze źle, nie dać też źle. Czego wy ludzie chcecie? Jak dla mnie Skarżysko ma ważniejsze potrzeby niż marne dwa kluby. Jeden z lichą tradycją, a drugi w ogóle jej nie mającej. Każdy normalny klub szuka jakiegoś poważnego sponsora a nie liczy na miasto. Ale niestety zarząd klubów się nie wysila. Te pieniądze powinny zostać przeznaczone na inne POWAŻNE cele a nie 'zabawę'. Szkolenia, infrastruktura etc. Kibice Granatu zamiast się tak podniecać lepiej coś zróbcie w sprawach klubu. Ciągle tylko marudzicie jak Wam źle i nie dobrze. STS awansował i chwała im za to. Zawsze to drugą liga a nie okręgowa. Powinniście się wspierać a nie atakować. Ale niestety taka polska mentalność. Dodam jeszcze że interesuje się piłką nożna od 10 lat. Pozdrowienia dla normalnych
Cytuj
0karlos2009-10-02 19:09#36
Granat Byl JEST I BEDZIE !!! i niech tak pozostanie !! jak dla mnie jest tez STS ! i dobrze ze takie dzialania sa podejmowane w miescie wiadomo ze dziwna sprawa ze stypendiami kiedy to klub istnieje od miesiaca i zawodnicy pojawili sie z nienacka i dostaja nagle odpowiednio tyle samo funduszy co taki zawodnik Granatu itd . ktory udowadnia od kilku lat swoja przydatnosc do klubu ...

Co do klubu Granat i grajacych tam tych kobiet(nastolatek) to pamietam historie tego powstania czyli jakis klub przyjaciol Granatu czy cos ... paranoja i nic wiecej . Na treningu 10 osob czasem 5 i na to ida pieniadze .... zal Pozdrawiam wszytskich kibicow ZKS i bylych zawodnikow Granatu !
Cytuj
0edu792009-10-02 16:26#35
Kibolu bo kler w naszym mieście rządzi a hołota nadal wierzy w bajki kościelne. Dopóki to się nie zmieni to nadal kler z wladzą będą sobie rączki myli!
Cytuj
0kibol2009-10-01 23:31#34
ja mam nadzieję, że za rok władza jednak w naszym mieście się zmieni bo ani pan Prezydent Wojcieszek ani pan Małkus sportu nie czuje a jak się czegoś nie czuje to się dobrze tego nie robi. niech potwierdzeniem tego co napisałem będzie wizyta na Wileńskiej gdzie zarówno pan Wojcieszek jak i Małkus są widywani bardzo często a tam wszystko jest. Piękne chodniczki, piękne alejki, piękne koncerty za grubą kasą (M.Szcześniak) a na Granacie stadion się rozsypuje. Tych panów co wcześniej wymieniłem nie widuje w ogóle na naszym stadionie. Widuje jedynie pana Kobierskiego i mam nadzieję że to on właśnie nam kibicom jakoś pomrze odbudować dobre imię naszego klubu.

Do wszystkich napinaczy którzy piszą napisze że my kibicujemy naszemu klubowi GRANAT nie przywiązujemy się do zawodników którzy przychodzą i odchodzą. Są oczywiście wyjątki jak Tomek Chołuj, Jarek Kotwica i inni od lat związani z naszym klubem. O Sewerynie nie będę pisał bo jest od lat ale tak naprawdę pomimo jak tu piszą zrobił awans to jakąś czuje niechęć do niego za te jego akcje co robi.

To co napisał Gruszka02 bardzo mi się podoba bo sporo prawdy w tym co napisał jest. Podpisuje się pod tym obiema rękoma..
Cytuj
0Gruszka022009-10-01 22:42#33
Trzeba powiedzieć sobie wprost:Granat coś dostał bo w międzyczasie przyplątał się STS i to ich trzeba było wspomóc.Żenująca postawa zarówno RM jak i piejącego z zachwytu pana Małkusa.Jakby to było rok temu jak Granat był w potrzebie gdy trzeba było choć próbować ratować 3 ligę to dzisiaj nie napisałbym ani słowa.Bo każdemu się należy.Ale dzisiaj coraz mocniejsze pakowanie kasy w STS i przy okazji zasłanianie się,że przecież Granat też dostał jest mocno nie na miejscu i pokazuje upolitycznienie tej decyzji.Co to znaczy po równo?To jak jutro założę STS w picipolo na bosaka to za rok rozdzielicie kasę na stypendia na 3 kluby?Czy w UM jest tak samo po równo przy okazji nagród,że pracownik z jednomiesięcznym stażem dostaje tyle samo co z 50-cio letnim?Jeszcze raz powtarzam:Granat dostał kasę bo trzeba było jakoś wytłumaczyć kasę wpompowywaną w STS.Jest tylko jedna różnica.Granat będzie zawsze bo zawsze będą jego kibice.A jak znikną pewni żenuanci z UM to STS rozwiąże się szybciej niż się reaktywował.
Cytuj
0młoda2009-10-01 22:27#32
Kibicem
Cytuj
0tadeusz2009-10-01 21:34#31
Oj, dziwię się bardzo tej wymianie zdań między kibicem a zawodniczką. Panowie bądźmy dżentelmenami i doceńmy wysiłek każdego kto z chęcią biega po rejowskiej murawie. Nawet jak jest to młoda zawodniczka. Przecież panie to też cząstka naszego klubu.
A dodam tylko jedno o popularnym Sewerynie, w pracy z młodzieżą nigdy nie brakowało mu zaangażowania, choć faktycznie jest kontrowersyjny w swoim podejściu do graczy . Kto miał z nim doczynienia pewnie wie o co chodzi, no i jakby nie było to w czerwcu u.r. wprowadził Granat do III ligi .
Moi drodzy ta wewnętrzna dyskusja jak ma się toczyć w tej formie to powinna być na forum zksgranat.info
Cytuj
0młoda2009-10-01 15:38#30
KIBICUJE tym piłkarkom i Granacikowi ach te twoje TYLKO słowa!!!
Cytuj
0kibol2009-10-01 15:07#29
Napisałem ci przecież,że nie muszę niczego udowadniać dlatego tym bardziej nie będę udowadniał tego w tym miejscu w internecie, bo niby w jaki sposób miałbym to zrobić. Popytaj starszych kolegów bo ty za młoda jeszcze jesteś przecież. Przez Granat trochę piłkarzy się przewinęło znacznie więcej niż piłkarek którym trochę brakuje pokory i napinają się wszędzie gdzie nie potrzeba jakie to one nie są dobre.
Cytuj
0młoda2009-10-01 14:56#28
jakiś ty skromny reprezentant Polski samoocena żal dowody kibol dowody!!!!
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Marsz Różowej Wstążeczki - rozstrzygnięcie ko…

Opublikowano: 24.09.2021 10:46