17.08.2018 Ostatnia aktualizacja 09:26, 17.08.2018

Rozbudowa Drogi Krajowej nr 42 - Rondo i wiadukt w Skarżysku

Autor:
Monter
Opublikowano: 13 Maj 2007
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Fragmenty planów dotyczących rozbudowy drogi DK42 na terenie Skarżyska.

Rondo w pobliżu Pomnika Bojowników o Wolność (kliknij na obrazek aby powiększyć):



Wiadukt nad "Przewałem Staszicowskim" (kliknij na obrazek aby powiększyć):



Kilka migawek z terenu budowy drogi.

Widok z ul. Cmentarnej w kierunku Boru:



Widok z ul. Prostej, wkrótce tutaj będzie rondo:



Fragmenty pozostałości po Przewale Staszicowskim:





Wiadukt zbudowany nad przewałem (20.05.2007):



Więcej zdjęć (budowa pierwszej jak i tej częsci Węzła Drogowo-Kolejowego w Skarżysku) możecie Państwo zobaczyć w naszej galerii. Zapraszamy!

Foto: Monter s24

Plany opublikowane dzięki uprzejmości Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej

Komentarze

0Monter2007-07-22 02:37#9
Mam aktualne zdjęcia (lada moment uaktualnię 'fotorelację', prace idą bardzo szybko. Z tego co pamiętam otwarcie drogi ma nastąpić w październiku lub listopadzie... :-)
Cytuj
0Janusz2007-07-21 22:54#8
Może w przyszłym tygodniu zobaczę to w realu
Cytuj
0Camer2007-05-29 00:52#7
Tez dzis mialem okazje sie tamtedy przejechac i poki co zbyt kolorowo sie to w praktyce nie zapowiada..
Cytuj
0Monter2007-05-28 16:46#6
No.. docelowo tak się będzie jeździć, teraz na czas nie ukończonej budowy może być inna organizacja ruchu.
Skrzyżowanie to przypomina nieco te z innej części W-D-K, na trasie do Końskich... wygląda na dość niebezpieczne..

http://www.skarzysko24.pl/foto/forum/rondo_zachodnie.gif
Cytuj
0Robert2007-05-28 12:58#5
No i zaczęło się - dziś rano już miałem okazję dokonać 'dziewiczego' przejazdu nowym fragmentem ulicy w obrębie budowanego ronda. Niestety zanosi się na niezłe korki w tym miejscu. No i nie bardzo wiem jak wrócić do domu !! Wygląda to tak, jakbym musiał skręcać w Prostą na podwójnej ciągłej !!!
Cytuj
0Szpileczka2007-05-27 22:54#4
Tak, przewał staszicowski zostanie zachowany. Będzie pod wiaduktem. Miejmy tylko nadzieje,że nie 'zagospodarują' go za panowie spod budki z piwem tak jak to jest pod wiaduktem na Zachodnim.
Cytuj
0Krzysiek2007-05-27 22:39#3
Czy dobrze rozumuję, że mury przewału staszicowskiego zostaną zachowane? Bo gyby tak nie było to po zburzeniu pozostałości starej synagogi byłaby to moim zdaniem kolejna strata wartościowego zabytku, których jak wiadoma nasze miasto za wiele nie posiada.
Cytuj
0Monter2007-05-27 12:10#2
Dzięki ;-)
Dołożę jeszcze kilka aktualnych fotek z terenu budowy.
Cytuj
-1Łukasz2007-05-27 09:45#1
Kawał dobrej roboty Monter. Gratulacje.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Profilaktyka na półkoloniach

Opublikowano: 17.08.2018 11:26