23.06.2018 Ostatnia aktualizacja 13:18, 22.06.2018

Krystyna Górnaś-Salata poszkodowana w wypadku samochodowym.

Autor:
wikary
Opublikowano: 10 Cze 2007
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Uzyskaliśmy potwierdzenie, że Krystyna Górnaś-Salata została poszkodowana w wypadku pod Kielcami, o którym informujemy od rana.

Pani Salata z miejsca wypadku została przewieziona do Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach.

Jednocześnie oficer dyżurny KWP w Kielcach poinformował nas, że nie posiada informacji by również mąż Krystyny Górnaś -Salaty był poszkodowany w wypadku.






Komentarze

0Monter2007-06-11 11:49#5
Składamy kondolencje dla całej rodziny Pani Haliny :sad:

Dokładny opis zdarzenia zamieściło Echo Dnia, już dawno takiej tragedii nie było...

[glinki.com]
Cytuj
0Wojciech2007-06-11 10:27#4
Myślę, że nie mniej istotna w tej sprawie jest informacja, że w tymże wypadku ZGINĘŁA mieszkanka Skarżyska, pracownica ZEORK SA Pani Halina W.
Wyrazy głębokiego żalu z powodu utraty koleżanki i współczucia całej Rodzinie!
Cytuj
0Wiktor2007-06-11 10:15#3
Panie Zetko!
Jak Policja sprawdzi czy kierowca jest wypoczęty?
Spyta jak mu się spało? Czy spał sam, czy z panienką?
Pobierze krew na poziom zmęczenia?
Cytuj
0Aga2007-06-10 19:38#2
Życzę pani dr Krystynie szybkiego powrotu do zdrowia !!!
Cytuj
0zetka2007-06-10 15:14#1
Od męża (nie podróżowali razem) dowiedziałem się, że Pani Krystyna po opatrzeniu w szpitalu w Kielcach jest już w szpitalu w Skarżysku. Przejdzie za chwilę operację ortopedyczną.Trzeba być dobrej myśli.
Feralny Ford ze zmęczonym jak pokazało życie kierowcą podróżował z Warszawy zbierając osoby na wycieczkę z początkiem w Krakowie.
Idą wakacje i związane z tym wyjazdy naszych dzieci. Apel do rodziców. Sprawdzajcie KAŻDEGO KIEROWCĘ (nie tylko czy trzeźwy, ale czy wypoczęty) i STAN TECHNICZNY AUTOBUSU. Policja pomoże.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Nowa atrakcja w muzeum. Można już korzystać z…

Opublikowano: 22.06.2018 15:13

Komentarzy: 1

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawow…

Opublikowano: 22.06.2018 10:22

Komentarzy: 0

Powiatowe zakończenie roku szkolnego 2017/18

Opublikowano: 22.06.2018 10:13

Komentarzy: 1

Po LVI sesji Rady Miasta (audio)

Opublikowano: 21.06.2018 20:38