19.08.2019 Ostatnia aktualizacja 17:32, 19.08.2019

II Międzynarodowy Turniej Karate Skarżysko-Kamienna CUP 2016 za nami

Autor:
I.Szwagierek
Opublikowano: 27 Paź 2016
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Ponad 300 zawodników z kraju, a także z Ukrainy i Rosji wzięło udział w II Międzynarodowym Turnieju Karate, organizowanym w Skarżysku-Kamiennej przez Zbigniewa Zaborskiego, przy współpracy z Urzędem Miasta. Impreza odbywała się w sobotę, 22 października na hali sportowej MCSiR.

W Skarżysku w minioną sobotę gościli zawodnicy z takich miast, jak Busko-Zdrój, Kielce, Końskie, Kobierzyce, Leżajsk, Szydłowiec, Starachowice, Skierniewice, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Rawa Mazowiecka, Włoszczowa, Sochaczewa.

W uroczystej inauguracji Turnieju uczestniczył Andrzej Brzeziński, zastępca prezydenta miasta, który życzył zawodnikom powodzenia. Podkreślał również, że cieszy go wysoka frekwencja na trybunach.

Sensei Zbigniew Zaborski ze Skarżyskiego Klubu Sportów Walki "Kyokushin-Karate" pod raz kolejny zadbał o wysoki poziom turnieju. Był to jednak nie tylko sukces organizacyjny, ale również sportowy - zawodnicy ze Skarżyska wywalczyli kilkanaście medali.

WYNIKI

Kategoria dzieci 6-7 lat chłopcy 2009-2010 waga -25kg
1. Bachynskyy Taras, Ukraina
2. Sulima Alan, Skarżysko-Kamienna
3. Gasiński Mateusz, Rawa Mazowiecka
3. Orzechowski Juliusz, Szydłowiec

Kategoria dzieci 6–7 lat chłopcy 2009–2010 waga +25 kg
1. Chumakov Nestor, Rosja
2. Ilchenko Fedir, Ukraina
3. Mróz Paweł, Ćmińsk
3. Żuchowski Franciszek, Szydłowiec

Kategoria dzieci 6–7 lat dziewczynki 2009–2010 waga -20 kg
1. Pieniążek Nadia, Skarżysko-Kamienna
2. Pieniążek Nikola, Skarżysko-Kamienna
3. Pyrak Aleksandra, Sochaczew
3. Zajęcka Oliwia, Ćmińsk

Kategoria dzieci 6–7 lat dziewczynki 2009–2010 waga +20 kg
1. Skorek Angelika, Skarżysko-Kamienna
2. Wawrzonek Zofia, Skarżysko-kamienna
3. Więcek Aniela, Sochaczew
3. Gorzowska Kaja, Starachowice

Kategoria dzieci 8–9 lat chłopcy 2007–2008 waga -30 kg
1. Malik Albert, Skarżysko-Kamienna
2. Dunets Bohdan, Ukraina
3. Zych Szymon, Skarżysko-Kamienna
3. Hrabovets Dmytro, Ukraina

Kategoria dzieci 8–9 lat chłopcy 2007–2008 waga +30 kg
1. Vardzal Yurii, Ukraina
2. Shkirka Dmytro, Ukraina
3. Poszalski Kamil, Końskie 2
3. Ostrovskyi Dmytro, Ukraina

Kategoria dzieci 8–9 lat dziewczęta 2007–2008 waga -30 kg
1. Domagała Aleksandra, Skarżysko-Kamienna
2. Kozielska Zofia, Końskie 2
3. Kwaśniewska Wiktoria, Skarżysko-Kamienna
3. Sokół Wiktoria, Skarżysko-kamienna

Kategoria dzieci 8–9 lat dziewczęta 2007–2008 waga +30 kg
1. Sapieja Kamila, Końskie 2
2. Domagała Julia, Skarżysko-Kamienna
3. Kuta Amelia, Szydłowiec
3. Szymko Zuzanna, Szydłowiec

Kategoria Dzieci 10–11 lat chłopcy 2005–2006 waga -30 kg
1. Bąk Adam, Szydłowiec
2. Bąk Mikołaj, Szydłowiec
3. Pawelec Jan, Ćmińsk
3. Sierat Krzysztof, Sandomierz

Kategoria Dzieci 10–11 lat chłopcy 2005–2006 waga -35 kg
1. Vyd Vitalii, Ukraina
2. Tore Jakub, Skarżysko-Kamienna
3. Gubanov Gleb, Rosja
3. Pasternak Volodymyr, Ukraina

Kategoria Dzieci 10–11 lat chłopcy 2005–2006 waga + 35 kg
1. Owczarek Jakub, Końskie 2
2. Sabadash Trmofii, Ukraina
3. Banaszczyk Kacper, Szydłowiec
3. Pysiak Piotr, Szydłowiec

Kategoria Dzieci 10–11 lat dziewczęta 2005–2006 waga -30 kg
1. Demchuk Diana, Ukraina
2. Kovalchuk Anastasiya, Ukraina
3. Kwiatek Karolina, Starachowice
3. Sharova Tetyana, Ukraina

Kategoria Dzieci 10–11 lat dziewczęta 2005–2006 waga -35 kg
1. Zając Daria Kobierzyce
2. Warmuła Marysia, Kobierzyce
3. Białecka Martyna, Końskie 2
3. Uberman Magdalena, Leżajsk

Kategoria Dzieci 10–11 lat dziewczęta 2005–2006 waga +35 kg
1. Zdanowicz Lidia, Kobierzyce
2. Smoleo Kalina, Kobierzyce
3. Łyczek Amelia, Końskie 2
3. Żelazna Marta, Ćmińsk

Kategoria Kadet 12–13 lat 2003–2004 chłopcy waga -40 kg
1. Shelkovnikov Aleksandr, Rosja
2. Luchechko Allesandro-Paolo, Ukraina
3. Bodi Ostap, Ukraina
3. Ostrowski Dawid, Szydłowiec

Kategoria Kadet 12–13 lat 2003–2004 chłopcy waga -50 kg
1. Korłub Piotr, Kobierzyce
2. Słomka Bartłomiej, Rawa Mazowiecka
3. Mędrek Jakub, Leżajsk
3. Pilkin Anton, Rosja

Kategoria Kadet 12–13 lat 2003–2004 chłopcy waga +50 kg
1. Burlakov Andrei, Rosja
2. Smyslov Voodymyr, Ukraina
3. Kozielski Olgierd, Końskie 2
3. Suligowski Bartłomiej, Skarżysko-Kamienna

Kategoria Kadet 12–13 lat 2003–2004 dziewczęta waga -40 kg
1. Pacek Zuzanna, Starachowice
2. Gasińska Martyna, Rawa Mazowiecka
3. Karakuła Karina, Leżajsk

Kategoria Kadet 12–13 lat 2003–2004 dziewczęta waga -50 kg
1. Kurzątkowska Monika, Kobierzyce
2. Tatar Oliwia, Końskie 2
3. Armada Wiktoria, Końskie 2
3. Kühn Julia, Kobierzyce

Kategoria Kadet 12–13 lat 2003–2004 dziewczęta waga +50 kg
1. Małecka Oliwia, Końskie 2
2. Trudnos Klaudia, Skarżysko-Kamienna
3. Czyżewska Wiktoria, Końskie 1
3. Płodzik Karolina, Końskie 2

Kategoria Młodzik 14–15 lat 2001–2002 chłopcy waga -55 kg
1. Winecki Adrian, Szydłowiec
2. Khrobak Danylo, Ukraina
3. Macias Mateusz, Sandomierz

Kategoria Młodzik 14–15 lat 2001–2002 chłopcy waga -60 kg
1. Filip Jakub, Leżajsk
2. Szyprowski Konrad, Sochaczew
3. Korchowiec Jakub, Leżajsk

Kategoria Młodzik 14–15 lat 2001–2002 chłopcy waga +60 kg
1. Ben Denys, Ukraina
2. Terekh Yaromyr, Ukraina
3. Shvydkyy Denys, Ukraina
3. Vilkhovyi Pavlo, Ukraina

Kategoria Młodzik 14–15 lat 2001–2002 dziewczęta waga -55 kg
1. Kula Aleksandra, Leżajsk
2. Dąbek Wiktoria, Leżajsk
3. Maj Klaudia, Szydłowiec
3. Pohranychna Oleksandra, Ukraina

Kategoria Młodzik 14–15 lat 2001–2002 dziewczęta waga -60 kg
1. Zdeb Joanna, Kobierzyce
2. Sigorskaia Aleksandra, Rosja
3. Fornal Oliwia, Skarżysko-Kamienna

Kategoria Młodzik 14–15 lat 2001–2002 dziewczęta waga +60 kg
1. Duda Michalina Końskie 2
2. Kośka Alicja Końskie 1
3. Tarasińska Julia Końskie 2
3. Barańska Weronika Końskie 1

Kategoria Junior 16–17 lat 1999–2000 chłopcy waga -60 kg
1. Skobel Maciej, Sandomierz
2. Dybko Volodymyr, Ukraina

Kategoria Junior 16–17 lat 1999–2000 chłopcy waga -70 kg
1. Zaborski Kacper Skarżysko-Kamienna
2. Kaszka Dominik, Busko-Zdrój
3. Dobrzański Wojciech, Szydłowiec

Kategoria Junior 16–17 lat 1999–2000 chłopcy waga +70 kg
1. Grębosz Filip, Kielce
2. Wróblewicz Tymoteusz, Kalisz
3. Marcinkowski Patryk, Leżajsk
3. Sobótka Jakub, Kielce

Kategoria Junior 16–17 lat 1999–2000 dziewczęta waga +60 kg
1. Jaśkowska Katarzyna, Ćmińsk
2. Kozielska Karolina, Końskie 2
3. Suliga Agata, Kielce

Kategoria Młodzieżowcy 18–21 1998-1995 lat mężczyźni waga +75 kg
1. Krasnokutskyi Danylo, Ukraina
2. Kołaciński Kamil, Kalisz
3. Jarosz Miłosz, Kielce
3. Muras Piotr, Skierniewice

Kategoria Młodzieżowcy 18–21 1998–1995 lat Kobiety waga +60 kg
1. Senderska Julia, Kielce
2. Korchowiec Aldona, Leżajsk
3. Lipnicka Anna, Kielce

Wyniki drużynowe:
1. Ukraina
2. Skarżysko
3. Końskie i Kobierzyce ex aequo

 


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Tragedia w wieżowcu przy ul. Mickiewicza, męż…

Opublikowano: 19.08.2019 18:44

Komentarzy: 0

Podsumowanie akcji „Sierpniowy weekend 2019”

Opublikowano: 19.08.2019 18:25

Komentarzy: 0

Lato w Dwójce - półkolonie w Zespole Placówek…

Opublikowano: 19.08.2019 16:13

Komentarzy: 0

Udany Festyn Parafialny w Mroczkowie

Opublikowano: 19.08.2019 15:54

Komentarzy: 0

X edycja Letniej Akademii Karate rozpoczęta

Opublikowano: 19.08.2019 14:45

Komentarzy: 0

Nowy zawsze nowy, używany jak nowy

Opublikowano: 19.08.2019 11:36

Komentarzy: 0

Mógł oszukać nawet kilkadziesiąt osób

Opublikowano: 19.08.2019 10:43

Komentarzy: 2

Kolejne zwycięstwo Granatu, Lubrzanka pokonan…

Opublikowano: 18.08.2019 21:56

Komentarzy: 0

"Zdrowe i sportowe popołudnie" w Li…

Opublikowano: 18.08.2019 13:20

Komentarzy: 0

Świętujmy wspólnie 20-lecie powiatu skarżyski…

Opublikowano: 18.08.2019 12:14

Komentarzy: 4

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

Opinie w GoWork.pl

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.