20.01.2022 Ostatnia aktualizacja 21:19, 19.01.2022

 

Konsultacje społeczne projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta

Autor:
MB
Opublikowano: 05 Paź 2016
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Komunikaty
Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej ogłasza konsultacje społeczne projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Skarżyska-Kamiennej na lata 2016-2020. Przedmiotem konsultacji jest projekt Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Skarżyska-Kamiennej na lata 2016-2020.

Przedmiotem konsultacji jest projekt Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Skarżyska-Kamiennej na lata 2016-2020.

Konsultacje mają na celu zebranie od interesariuszy[1] rewitalizacji uwag, opinii i propozycji dotyczących projektu dokumentu Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Skarżyska-Kamiennej na lata 2016-2020.

Konsultacje przeprowadzone będą w okresie od dnia 12 października 2016 r. do dnia 10 listopada 2016 r. do godz. 15:30 w formie:

- spotkania konsultacyjnego z interesariuszami rewitalizacji umożliwiającego wyrażenie opinii, propozycji i uwag oraz składanie ich do protokołu, spotkanie odbędzie się w Sali nr 5 Urzędu Miasta w dniu 12 października 2016 r. o godz.1000;
- zbierania uwag, propozycji i opinii w formie papierowej i elektronicznej, z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego dostępnego w Urzędzie Miasta Skarżyska-Kamiennej, na stronie internetowej Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej, w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej oraz podczas spotkania, o którym mowa w pkt 1.

Wypełnione formularze można dostarczyć:

- drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
- drogą korespondencyjną na adres: Urząd Miasta w Skarżysku-Kamiennej, ul. Sikorskiego 18, 26-110 Skarżysko-Kamienna, z dopiskiem Gminny Program Rewitalizacji,
- bezpośrednio do pokoju nr 101, w godzinach pracy Urzędu Miasta.
- zbierania uwag ustnych. Osobą odpowiedzialną za przyjmowanie opinii i uwag jest Marek Boguszewski, Urząd Miasta Skarżyska-Kamiennej, ul. Sikorskiego 18, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., nr tel.: 25-20-145.

Uwagi składać można od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu (7:30-15:30).

Nie będą rozpatrywane propozycje i opinie:

- z datą wpływu przed dniem 12 października 2016 r. i po godz. 15:30 w dniu 10 listopada 2016 r.,
- bez oznaczenia zgłaszającego,
- przesłane w innej formie niż na formularzu konsultacji (za wyjątkiem propozycji i opinii zgłoszonych do protokołu w trakcie otwartego spotkania konsultacyjnego z interesariuszami rewitalizacji).

Materiał informacyjny oraz formularz konsultacyjny będą dostępne od dnia 12 października 2016 r.:

- w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej pod adresem umskarzysko.bip.doc.pl,
- na stronie internetowej Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej pod adresem um.skarzysko.pl,
- w pokoju 101 Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej, ul. Sikorskiego 18, w godzinach pracy Urzędu.

[1] Interesariuszami rewitalizacji w rozumieniu art. 2 ust. 2 ustawy z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji są w szczególności: mieszkańcy obszaru rewitalizacji oraz właściciele, użytkownicy wieczyści nieruchomości i podmioty zarządzające nieruchomościami znajdującymi się na tym obszarze, w tym spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe i towarzystwa budownictwa społecznego; mieszkańcy gminy inni niż wymienieni w pkt 1; podmioty prowadzące lub zamierzające prowadzić na obszarze gminy działalność gospodarczą; podmioty prowadzące lub zamierzające prowadzić na obszarze gminy działalność społeczną, w tym organizacje pozarządowe i grupy nieformalne; jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne; organy władzy publicznej; podmioty, inne niż wymienione w pkt 6, realizujące na obszarze rewitalizacji uprawnienia Skarbu Państwa.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne