26.06.2019 Ostatnia aktualizacja 10:53, 26.06.2019

Zbigniew Zaborski przeprasza

Autor:
Zbigniew Zaborski
Opublikowano: 11 Gru 2017
Oceń:
3.6666666666667 1 1 1 1 1
Kategoria:
Komunikaty

L I S T    Z    P R Z E P R O S I N A M I

 
Szanowni Państwo KRAKOWIAK,
Szanowny Pan Kasprzyk

Wydarzenie, które miało miejsce w dniu 8 grudnia 2017 na terenie Zespołu Szkół Publicznych Nr 1 ul. Sezamkowa 23 w Skarżysku-Kamiennej nie powinno mieć miejsca ze względu na fakt, że także jestem nauczycielem, wychowawcą dzieci i czyn jaki dokonałem pod wpływem nerwów, problemów życiowych  jest haniebny i nie tłumaczy tego faktu nic. Sytuacja jaka wynikła pod wpływem nerwów tak mną wstrząsnęła, że nie byłem w stanie zachować się należycie w stosunku  Państwa dziecka i w stosunku do nauczyciela dziecka.

Jest mi niewymownie przykro z powodu tego co się stało. Bardzo żałuję, że doszło do takiej sytuacji w wyniku której ucierpiało Państwa dziecko i godność jego nauczyciela.

Zrobię także wszystko co w mojej mocy, aby zrekompensować Państwu tą sytuację, a także niewygodę wynikającą z tego zdarzenia. Wiem że w chwili obecnej jest na wszystko za późno rozumiem to, bo także mam dzieci. Proszę jednak przyjąć moje przeprosiny, a w ramach rekompensaty zapraszam Państwa rodzinę  i nauczyciela na letni obóz sportowy, którego koszty osobiście pokryję Jeszcze raz proszę o wybaczenie.

Nadchodzi czas Świąt Bożego Narodzenia, czas nadziei, miłości, pojednania, wybaczcie mi Państwo. Osobiście daję gwarancję zmiany swojego postępowania, zmianę osobowości, by dawać pozytywny przykład do naśladowania.
 
Proszę o wybaczenie!!!
W wyrazami szacunku
Zbigniew Zaborski

Komentarze

+7prawda2017-12-15 10:22#25
to jest jedna z wielu sytuacji , która akurat wypłynęła na światło dzienne , to anty pedagog , jego motto to : agresja i bij słabszych !!!! może będzie ukojenie , wśród swoich wybitnie agresywnych psów
Cytuj
+10Skandal2017-12-14 17:50#24
No i po "karierze" panie zaborek :)))) wszyscy myślący rodzice którzy oddali swoje dzieci na zajęcia prowadzone przez tego pana powinni w trybie natychmiastowym je zabrać, wiadomo do czego on jeszcze zdolny?
Cytuj
+12mamosa2017-12-13 20:16#23
Ciekawe ile KRONIG sypnie panu Zaborskiemu z kiesy miasta, na jego bynajmniej nie charytatywną "działalność" w 2018 ROKU ?
Cytuj
+11Tyrtyr2017-12-13 15:42#22
Prezesio pomoże, bo a kto jak nie Prezesio?
Cytuj
+17Głos2017-12-13 14:20#21
Cytuję oł:
Cytuję rio bravo:
Wielkie brawa dla dyrektora SP 13 Pana Warwasa za szybką reakcję !
Z tego co mi wiadomo, to w trybie natychmiastowym rozwiązał umowę z Zaborkiem i kazał już zabrać sprzęt z terenu szkoły.
Były dyrektor MCSiR w Skarżysku Pan Randla też wiedział z kim ma do czynienia, że nie chciał z Zaborkiem współpracować. To trudny człowiek do jakiejkolwiek współpracy.
Tylko czekam kiedy Zaborski pojawi się na sesji Rady Miasta by znów kadzić Kronigowi i wychwalać go pod niebiosa.
Jak mówi przysłowie "Jaki pan, taki kram".

Jedyna słuszna i odpowiedzialna reakcja. Jeśli Kronig go weźmie w obronę to tylko się skompromituje.

Niestety jest cyrk- awantura w Urzędzie Miasta, bo prezydent Kronig się na to nie zgadza, mimo, że vice prezydent Myszka poparł pana Warwasa.
Cytuj
+192017-12-12 20:36#20
Cytuję rio bravo:
Wielkie brawa dla dyrektora SP 13 Pana Warwasa za szybką reakcję !
Z tego co mi wiadomo, to w trybie natychmiastowym rozwiązał umowę z Zaborkiem i kazał już zabrać sprzęt z terenu szkoły.
Były dyrektor MCSiR w Skarżysku Pan Randla też wiedział z kim ma do czynienia, że nie chciał z Zaborkiem współpracować. To trudny człowiek do jakiejkolwiek współpracy.
Tylko czekam kiedy Zaborski pojawi się na sesji Rady Miasta by znów kadzić Kronigowi i wychwalać go pod niebiosa.
Jak mówi przysłowie "Jaki pan, taki kram".

Jedyna słuszna i odpowiedzialna reakcja. Jeśli Kronig go weźmie w obronę to tylko się skompromituje.
Cytuj
+14Tyrtyr2017-12-12 19:12#19
Tja, niechlubnie raczej będzie kariera zakończona ....chyba, że Prezeydent pomoże
Cytuj
-4kiler2017-12-12 18:29#18
ciekawe czy radny z szydłowca ,stary bandzior [edit], poniesie karę za pobicie w kombinacie formy. sprawa jak by ucichła. teraz też trzeba zapomnieć. osu bossu !
Cytuj
+20Serwetka2017-12-12 16:55#17
Jak można podnieść rękę na 13 letnie dziecko? Postawa iście godna naśladowania. I ten pseudo trener tego ma uczyć dzieci i młodzież. Nie zrozumiem nigdy matek,które pieją hymny pochwalne na cześć tego Pana , wstyd i hańba !!! Co do sprzątania gruzu po PKS, który z resztą sama Pan Z. doprowadził do ruiny, to nie wiem czy nawet do tego się nadaje.
Cytuj
+21uuuuu2017-12-12 15:01#16
Micke 88 jego poplecznicy twierdzą ,że on honor ma bo przeprosił a ja twierdzę ,że te przeprosiny to nie żaden honor a zwykła sraka ,która go dopadła, zresztą bardzo słusznie. Jakie zachowanie ,taka sraka.
Mnie zastanawia dlaczego trener jak i dyrektor nie chcieli skomentować sprawy. Czyżby…? Panie dyrektorze to haniebne zajście miało miejsce w przybytku w którym Pan szefuje. Pan ma nie tylko obowiązek skomentowania ale przede wszystkim podjęcia decyzji wypowiedzenia najmu sali oraz wydania zakazu przekraczania progu szkoły przez tego pana.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Planujesz wypoczynek nad wodą? Sprawdź, gdzie…

Opublikowano: 26.06.2019 12:15