26.05.2018 Ostatnia aktualizacja 06:23, 26.05.2018

Zespół Big Cyc wystąpi w Skarżysku. Mamy dla Was bilety (WYNIKI)

Autor:
skarzysko24.pl
Opublikowano: 29 Sty 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Konkursy
Fani Big Cyca mogą zacierać ręce. Z okazji 30 rocznicy powstania, zespół wyruszy w trasę koncertową. Oprócz dużych, plenerowych imprez, Big Cyc pojawi się na specjalnych koncertach klubowych, w tym na trasie Punky Reggae Live​ 2018. ​W sobotę o godzinie 20 zespół zagra w Klubie Muzycznym Semafor przy ulicy Towarowej. Dla naszych Czytelników mamy dwie wejściówki na ten koncert.

Grupa ujawniła, że oprócz znanych hitów w programie koncertów, pojawią się dawno nie wykonywane piosenki z początku działalności. Zespół odwiedzi największe polskie miasta m.in. : Warszawę, Łódź , Wrocław , Gdańsk, Kraków , a także rodzinny Ostrów Wielkopolski. Zagra także w Skarżysku-Kamiennej.

Ponadto Big Cyc wystąpi także na koncertach w Niemczech , Szwecji, Belgii, Anglii i USA. Szczegółowy plan tour obejmuje olbrzymią ilość dat i miejsc.

Na ten rok przewidziano również winylową reedycję pierwszej płyty Big Cyca "Z partyjnym pozdrowieniem", a także wydanie albumu, na którym zaprzyjaźnieni artyści ujawnią swoje wersje piosenek zespołu.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą dwa pojedyncze bilety. Aby wziąć w nim udział wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

W jakim mieście został założony zespół Big Cyc?

Prawidłowa odpowiedź: Łódź

Pojedyncze bilety wygrywają: Dorota Klimek i Rafał Brzozowski (odbiór przed koncertem w sobotę w KM Semafor po okazaniu dowodu tożsamości)

Bilety na koncert dostępne są w klubie Semafor przy ulicy Towarowej 2. Przedsprzedaż 40zł, w dniu koncertu 45zł. BILETY DOSTĘPNE TAKŻE W SPRZEDAŻY ONLINE. Wyślij maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisz BIG CYC - otrzymasz info w mailu zwrotnym.

 

Komentarze

0Moim Zdaniem2018-02-01 17:44#9
Cytuję ON:
Jak Państwa czytam to aż ze śmiechu w płacz popadam. Po pierwsze jeżdżę po całej Polsce i jedno mogę powiedzieć o jakich wy turystach mówicie ... kto czy to do Radomia czy Szydłowca i też Skarżyska przyjedzie zwiedzać miasto???? A druga sprawa co ma zadłużenie do turystów? Przecież sprawa jest jasna aby przyciągnąć turystów z całej polski trzeba mieć coś do zaproponowania a Skarżysko było miastem przedsiębiorczym więc jest to trudne.

Ja to wiem ale widocznie Ryszardv nie i dlatego go zapytałem co by zmienił, bo może ma jakiś złoty środek na to :) O zadłużeniu napisałem, gdyby Ryszardv chciał poprawić wizerunek miasta wydając pieniądze, których nie ma i tym samym licząc, że to przyciągnie turystów.
Cytuj
+1ON2018-01-31 23:52#8
Cytuję Ryszardv:
efekty pracy prezydenta skarzyska sa znikome ja tez mysle ze ten prezydent nic nie robi na osiedlu przydworcowym niestety nic sie nie robi a przeciez to centrum miasta powinno przyciagac turystow a niestety odstrasza i te stare swiateczne dekoracje. A na tym forum wypowiadaja sie osoby ktore nigdy nie wyjezdzaja poza teren skarzyska i nie widza jak inne polskie miasta sie rozwijaja

Moim Zdaniem
Ryszardv to co byś zmienił na przydworcowym? Jak byś przyciągnął turystów o których wspomniałeś ? Weź pod uwagę to, że miasto zadłużone na 80-90 milionów.

Jak Państwa czytam to aż ze śmiechu w płacz popadam. Po pierwsze jeżdżę po całej Polsce i jedno mogę powiedzieć o jakich wy turystach mówicie ... kto czy to do Radomia czy Szydłowca i też Skarżyska przyjedzie zwiedzać miasto???? A druga sprawa co ma zadłużenie do turystów? Przecież sprawa jest jasna aby przyciągnąć turystów z całej polski trzeba mieć coś do zaproponowania a Skarżysko było miastem przedsiębiorczym więc jest to trudne.
Cytuj
+1Moim Zdaniem2018-01-31 21:57#7
Cytuję Ryszardv:
efekty pracy prezydenta skarzyska sa znikome ja tez mysle ze ten prezydent nic nie robi na osiedlu przydworcowym niestety nic sie nie robi a przeciez to centrum miasta powinno przyciagac turystow a niestety odstrasza i te stare swiateczne dekoracje. A na tym forum wypowiadaja sie osoby ktore nigdy nie wyjezdzaja poza teren skarzyska i nie widza jak inne polskie miasta sie rozwijaja

Ryszardv to co byś zmienił na przydworcowym? Jak byś przyciągnął turystów o których wspomniałeś ? Weź pod uwagę to, że miasto zadłużone na 80-90 milionów.
Cytuj
0Artek2018-01-30 23:00#6
Podawac sie do dymisji nie musi bo to jest jego ostatnia kadencja
Cytuj
-1Ryszardv2018-01-30 22:50#5
efekty pracy prezydenta skarzyska sa znikome ja tez mysle ze ten prezydent nic nie robi na osiedlu przydworcowym niestety nic sie nie robi a przeciez to centrum miasta powinno przyciagac turystow a niestety odstrasza i te stare swiateczne dekoracje. A na tym forum wypowiadaja sie osoby ktore nigdy nie wyjezdzaja poza teren skarzyska i nie widza jak inne polskie miasta sie rozwijaja
Cytuj
0Gin z tonikiem2018-01-30 17:55#4
Patrysia znajdź sobie jakieś hobby. Zbieraj pocztówki albo opakowania z czekolad, cokolwiek zamiast bredzić na forum niczym w delirce.
Cytuj
+2Zbigniew Kaczor2018-01-30 17:38#3
Cytuję Patrysia:
Jak zwykle nasz prezydent skarzyska zajmuje sie tylko organizowaniem imprez a sprawy i problemy miasta skarzyska I mieszkancow tak naprawde go nie interesuja miasto jest zaniedbane I stracilo swoj status za jego kadecji.

Święta racja!
I to, że ten zespół przyjedzie do Skarżyska to wina właśnie prezydenta! Powinien podać się do dymisji! :lol:
Cytuj
+1Moim Zdaniem2018-01-30 17:12#2
Cytuję Patrysia:
Jak zwykle nasz prezydent skarzyska zajmuje sie tylko organizowaniem imprez a sprawy i problemy miasta skarzyska I mieszkancow tak naprawde go nie interesuja miasto jest zaniedbane I stracilo swoj status za jego kadecji.

Czy prezydent miał udział w organizacji tego koncertu? Jeśli tak to jaki i ile czasu na to poświęcił ? Jaki status straciło miasto ? Są efekty pracy prezydenta, które podobają się mieszkańcom i zapewne są też takie, które się nie podobają. Patrz obiektywnie.
Cytuj
-1Patrysia2018-01-29 23:45#1
Jak zwykle nasz prezydent skarzyska zajmuje sie tylko organizowaniem imprez a sprawy i problemy miasta skarzyska I mieszkancow tak naprawde go nie interesuja miasto jest zaniedbane I stracilo swoj status za jego kadecji.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Turniej Szachowy klas 1-3 Szkół Podstawowych…

Opublikowano: 26.05.2018 00:08