17.07.2018 Ostatnia aktualizacja 15:37, 17.07.2018

Zespół Big Cyc wystąpi w Skarżysku. Mamy dla Was bilety (WYNIKI)

Autor:
skarzysko24.pl
Opublikowano: 29 Sty 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Konkursy
Fani Big Cyca mogą zacierać ręce. Z okazji 30 rocznicy powstania, zespół wyruszy w trasę koncertową. Oprócz dużych, plenerowych imprez, Big Cyc pojawi się na specjalnych koncertach klubowych, w tym na trasie Punky Reggae Live​ 2018. ​W sobotę o godzinie 20 zespół zagra w Klubie Muzycznym Semafor przy ulicy Towarowej. Dla naszych Czytelników mamy dwie wejściówki na ten koncert.

Grupa ujawniła, że oprócz znanych hitów w programie koncertów, pojawią się dawno nie wykonywane piosenki z początku działalności. Zespół odwiedzi największe polskie miasta m.in. : Warszawę, Łódź , Wrocław , Gdańsk, Kraków , a także rodzinny Ostrów Wielkopolski. Zagra także w Skarżysku-Kamiennej.

Ponadto Big Cyc wystąpi także na koncertach w Niemczech , Szwecji, Belgii, Anglii i USA. Szczegółowy plan tour obejmuje olbrzymią ilość dat i miejsc.

Na ten rok przewidziano również winylową reedycję pierwszej płyty Big Cyca "Z partyjnym pozdrowieniem", a także wydanie albumu, na którym zaprzyjaźnieni artyści ujawnią swoje wersje piosenek zespołu.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą dwa pojedyncze bilety. Aby wziąć w nim udział wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

W jakim mieście został założony zespół Big Cyc?

Prawidłowa odpowiedź: Łódź

Pojedyncze bilety wygrywają: Dorota Klimek i Rafał Brzozowski (odbiór przed koncertem w sobotę w KM Semafor po okazaniu dowodu tożsamości)

Bilety na koncert dostępne są w klubie Semafor przy ulicy Towarowej 2. Przedsprzedaż 40zł, w dniu koncertu 45zł. BILETY DOSTĘPNE TAKŻE W SPRZEDAŻY ONLINE. Wyślij maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisz BIG CYC - otrzymasz info w mailu zwrotnym.

 

Komentarze

0Moim Zdaniem2018-02-01 17:44#9
Cytuję ON:
Jak Państwa czytam to aż ze śmiechu w płacz popadam. Po pierwsze jeżdżę po całej Polsce i jedno mogę powiedzieć o jakich wy turystach mówicie ... kto czy to do Radomia czy Szydłowca i też Skarżyska przyjedzie zwiedzać miasto???? A druga sprawa co ma zadłużenie do turystów? Przecież sprawa jest jasna aby przyciągnąć turystów z całej polski trzeba mieć coś do zaproponowania a Skarżysko było miastem przedsiębiorczym więc jest to trudne.

Ja to wiem ale widocznie Ryszardv nie i dlatego go zapytałem co by zmienił, bo może ma jakiś złoty środek na to :) O zadłużeniu napisałem, gdyby Ryszardv chciał poprawić wizerunek miasta wydając pieniądze, których nie ma i tym samym licząc, że to przyciągnie turystów.
Cytuj
+1ON2018-01-31 23:52#8
Cytuję Ryszardv:
efekty pracy prezydenta skarzyska sa znikome ja tez mysle ze ten prezydent nic nie robi na osiedlu przydworcowym niestety nic sie nie robi a przeciez to centrum miasta powinno przyciagac turystow a niestety odstrasza i te stare swiateczne dekoracje. A na tym forum wypowiadaja sie osoby ktore nigdy nie wyjezdzaja poza teren skarzyska i nie widza jak inne polskie miasta sie rozwijaja

Moim Zdaniem
Ryszardv to co byś zmienił na przydworcowym? Jak byś przyciągnął turystów o których wspomniałeś ? Weź pod uwagę to, że miasto zadłużone na 80-90 milionów.

Jak Państwa czytam to aż ze śmiechu w płacz popadam. Po pierwsze jeżdżę po całej Polsce i jedno mogę powiedzieć o jakich wy turystach mówicie ... kto czy to do Radomia czy Szydłowca i też Skarżyska przyjedzie zwiedzać miasto???? A druga sprawa co ma zadłużenie do turystów? Przecież sprawa jest jasna aby przyciągnąć turystów z całej polski trzeba mieć coś do zaproponowania a Skarżysko było miastem przedsiębiorczym więc jest to trudne.
Cytuj
+1Moim Zdaniem2018-01-31 21:57#7
Cytuję Ryszardv:
efekty pracy prezydenta skarzyska sa znikome ja tez mysle ze ten prezydent nic nie robi na osiedlu przydworcowym niestety nic sie nie robi a przeciez to centrum miasta powinno przyciagac turystow a niestety odstrasza i te stare swiateczne dekoracje. A na tym forum wypowiadaja sie osoby ktore nigdy nie wyjezdzaja poza teren skarzyska i nie widza jak inne polskie miasta sie rozwijaja

Ryszardv to co byś zmienił na przydworcowym? Jak byś przyciągnął turystów o których wspomniałeś ? Weź pod uwagę to, że miasto zadłużone na 80-90 milionów.
Cytuj
0Artek2018-01-30 23:00#6
Podawac sie do dymisji nie musi bo to jest jego ostatnia kadencja
Cytuj
-1Ryszardv2018-01-30 22:50#5
efekty pracy prezydenta skarzyska sa znikome ja tez mysle ze ten prezydent nic nie robi na osiedlu przydworcowym niestety nic sie nie robi a przeciez to centrum miasta powinno przyciagac turystow a niestety odstrasza i te stare swiateczne dekoracje. A na tym forum wypowiadaja sie osoby ktore nigdy nie wyjezdzaja poza teren skarzyska i nie widza jak inne polskie miasta sie rozwijaja
Cytuj
0Gin z tonikiem2018-01-30 17:55#4
Patrysia znajdź sobie jakieś hobby. Zbieraj pocztówki albo opakowania z czekolad, cokolwiek zamiast bredzić na forum niczym w delirce.
Cytuj
+2Zbigniew Kaczor2018-01-30 17:38#3
Cytuję Patrysia:
Jak zwykle nasz prezydent skarzyska zajmuje sie tylko organizowaniem imprez a sprawy i problemy miasta skarzyska I mieszkancow tak naprawde go nie interesuja miasto jest zaniedbane I stracilo swoj status za jego kadecji.

Święta racja!
I to, że ten zespół przyjedzie do Skarżyska to wina właśnie prezydenta! Powinien podać się do dymisji! :lol:
Cytuj
+1Moim Zdaniem2018-01-30 17:12#2
Cytuję Patrysia:
Jak zwykle nasz prezydent skarzyska zajmuje sie tylko organizowaniem imprez a sprawy i problemy miasta skarzyska I mieszkancow tak naprawde go nie interesuja miasto jest zaniedbane I stracilo swoj status za jego kadecji.

Czy prezydent miał udział w organizacji tego koncertu? Jeśli tak to jaki i ile czasu na to poświęcił ? Jaki status straciło miasto ? Są efekty pracy prezydenta, które podobają się mieszkańcom i zapewne są też takie, które się nie podobają. Patrz obiektywnie.
Cytuj
-1Patrysia2018-01-29 23:45#1
Jak zwykle nasz prezydent skarzyska zajmuje sie tylko organizowaniem imprez a sprawy i problemy miasta skarzyska I mieszkancow tak naprawde go nie interesuja miasto jest zaniedbane I stracilo swoj status za jego kadecji.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Prezes MKS odniósł się do doniesień medialnyc…

Opublikowano: 17.07.2018 14:39