17.11.2017 Ostatnia aktualizacja 21:51, 17.11.2017
  • c1
  • c2
  • c3
  • c4
  • c5
  • c6

Wjechała w lodowisko (uakt.)

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 17 Sie 2017
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
Uszkodzone ogrodzenie i instalacja chłodząca płytę lodowiska to efekt zdarzenia, do którego doszło po północy na terenie lodowiska miejskiego w Skarżysku-Kamiennej. Straty wstępnie szacowane są nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Jak udało nam się ustalić - w nocy z środy na czwartek (chwilę po północy) kobieta* kierująca samochodem marki KIA Sorento jadąc od strony ulicy Konarskiego z nieustalonych dotąd przyczyn straciła panowanie nad kierowanym przez nią pojazdem, zjechała z jezdni, przebiła się przez ogrodzenie i wjechała na teren lodowiska miejskiego.

W wyniku zdarzenia nikt z podróżujących samochodem nie odniósł obrażeń (kierująca* i dwóch pasażerów). Uszkodzeniu (oprócz ogrodzenia) uległa m.in. instalacja odpowiadająca na chłodzenie płyty lodowiska (stwierdzono m.in. wyciek czynnika chłodzącego-glikolu), do zabezpieczenia, którego wezwano strażaków.

Trwa szacowanie strat, ale wstępne wstępne szacunki wskazują na to,że może to być nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej. 

 ***

* Istnieje również jeszcze jedna wersja wydarzeń, która mówi o tym, że samochodem kierował 36-letni mężczyzna (tak miał przynajmniej deklarować przybyłej na miejsce zdarzenia policji). Policja przebadała alkomatem wszystkich uczestników zdarzenia, w organizmie kobiety i mężczyzn stwierdzono obecność alkoholu. 36-latek stracił prawo jazdy. 







Komentarze

+7Mieszkaniec2017-08-18 15:30#10
Nie chodzi o sprawcę, ale o uszkodzenie instalacji chłodzącej lodowisko. To może być poważna awaria i kosztowna.
Cytuj
+2borewicz2017-08-18 12:21#9
Cytuję xx:

Jak się było pod wpływem to niestety nie można liczyć na zbawienny wpływ odszkodowania z OC - wtedy trzeba płacić z własnej kieszeni


Otóż to, ludzię myślą że po pijaku są ubezpieczeni a później jest płacz, że domy zabierają...
Chociaż jest wyjątek od reguły, tj. sporty zimowe ;) Można być pod wpływem i ubezpieczenie działa ;)
Cytuj
+2Bohdan2017-08-18 07:53#8
Dajcie więcej zdjęć
Cytuj
+12xx2017-08-17 16:45#7
Cytuję Iga213:
Wjechała to wyjechała... -wielce się stało. Ubezpieczenie pokryje straty... Różne przypadki chodzą po ludziach...


Jak się było pod wpływem to niestety nie można liczyć na zbawienny wpływ odszkodowania z OC - wtedy trzeba płacić z własnej kieszeni
Cytuj
+10kierowca2017-08-17 14:46#6
Trafił się pewnie gentleman co to chciał ratować damę z opresji i się szybciutko zamienili za kierownicą. Pewnie czuł się trzeźwiejszy albo ona tak skomlała ze się zgodził. To teraz niech mu kase wypłaci jak przyjdzie rachunek za uszkodzone mienie. Zresztą co za znaczenie ma fakt że uszkodził płot i chłodzenie a nie człowieka. Alkohol we krwii i brak muzgó zrobiły swoje. Pozdrawiam i mam nadzieję że nie trafię na panią na ulicy.

P.S. celowo napisałem muzgó tak jak napisałem wiec daremne wasze hejty.
Cytuj
-10Igor2132017-08-17 12:29#5
Mówimy tu o uszkodzeniu mienia a nie o wypadku śmiertelnym... Gorzej jak by jakiś debil jechał po pijaku...
Cytuj
+15kierrajdowca2017-08-17 12:18#4
Cytuję Iga213:
Wjechała to wyjechała... -wielce się stało. Ubezpieczenie pokryje straty... Różne przypadki chodzą po ludziach...


No jasne równie dobrze mogłaby przejechać kogoś z twojej rodziny też wielce by się stało.
Cytuj
-29Iga2132017-08-17 11:41#3
Wjechała to wyjechała... -wielce się stało. Ubezpieczenie pokryje straty... Różne przypadki chodzą po ludziach...
Cytuj
+14Kiro2017-08-17 11:13#2
Niektórym powinno się stanowczo zakazać prowadzenia czegokolwiek więc niż rowerka trójkołowca.
Cytuj
+1Onenas2017-08-17 11:03#1
Radny Mazurkiewicz czuwa :D heh
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • OUT5
  • bf
  • out2
  • out1
  • out3

Ostatnio opublikowane

Akademia Honorowych Dawców Krwi Kolejarskiego…

Opublikowano: 17.11.2017 22:33

Komentarzy: 0

„Przestrzeń zamknięta - magia anaglifów” - wy…

Opublikowano: 17.11.2017 21:34

Komentarzy: 0

Morska przygoda w SP 5

Opublikowano: 17.11.2017 14:45

Komentarzy: 0

Pewne zwycięstwo Dany Gameb z Politechniką Ki…

Opublikowano: 17.11.2017 12:40

Komentarzy: 0

Uroczystość pasowania w przedszkolu "Pod…

Opublikowano: 17.11.2017 09:58

Komentarzy: 0

Program Dziecięca Piłka Ręczna w kilku skarży…

Opublikowano: 16.11.2017 23:14

Komentarzy: 0

Święto Matki Bożej Ostrobramskiej

Opublikowano: 16.11.2017 21:51

Komentarzy: 1

Inkubator od Rycerzy Kolumba darem dla skarży…

Opublikowano: 16.11.2017 21:18

Komentarzy: 11

Co dalej z niebezpiecznym skrzyżowaniem?

Opublikowano: 16.11.2017 19:47