23.02.2018 Ostatnia aktualizacja 10:49, 23.02.2018
  • c1
  • c2
  • c3
  • c4
  • c5
  • c6

Pożar samochodu osobowego

Autor:
MB, Foto, Video: Jarosław Olbracht
Opublikowano: 06 Paź 2017
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
Do groźnie wyglądającego pożaru samochodu osobowego doszło w piątek około godziny 12 na ulicy Legionów (w pobliżu ronda) w Skarżysku-Kamiennej. Nikomu nic się nie stało.

Kierowca peugeota jechał w kierunku centrum miasta (od strony Starachowic), wtedy doszło do pożaru w komorze silnika samochodu. Na miejsce zdarzenia wezwana została straż pożarna. Pożar udało się ugasić. Na razie nie wiadomo, co było jego przyczyną.



Foto, Video: Jarosław Olbracht

Komentarze

+1montana2017-10-09 23:17#7
Cytuję Chm:
Podczas pożaru maski się nie podnosi.


Myślę, że 99% ludzi tego nie wie :(
Pomóc? Tak. TYlko czym pytam? Tymi pseudo gaśnicami samochodowymi, które nie kojarze aby coś kiedyś ugasiły|? Pomijam już ich legalzację, gdzi większość kupuje naklejkę za 5zł...
powinien być obowiązek wyposażenia auta w gaśnice 2,5 kg którą rzeczywiście można coś ugasić...no ale wtedy nie było by miejsca na tube w bagażniku...
Cytuj
0trąba2017-10-07 22:27#6
kiedyś jechałem do Krakowa i na obwodnicy Kielc paliła się osobówka gasiło ją około 20 kierowców straż już nie miała co robić
Cytuj
+1@2017-10-07 10:48#5
Cytuję pawel z:
......wygląda na to że filmik zmontowany.....tyle samochodów przejeżdza i nic, nawet kierowcą nie przeszło przez myśl że w samochodzie może być człowiek! nic dodać nic ująć...szkoda słów....

mmmmmmm......kierowcoM :D
Cytuj
+6Chm2017-10-06 21:08#4
Podczas pożaru maski się nie podnosi.
Cytuj
0mieszkaniec2017-10-06 20:23#3
TRAGEDIA JAKA ZNIECZULICA,FILMIK ZMONTOWANY,POMOCY ZERO,GAPIOWIE MARTWIĄ SIE O WŁASNY CZUBEK NOSA I JADA SOBIE ZAŁATWIAĆ SWOJE SPRAWY,PRAWIE JAK W NOWYM YORKU PODOBNO PARTNEREM MIASTA.
Cytuj
0pawel z2017-10-06 18:19#2
......wygląda na to że filmik zmontowany.....tyle samochodów przejeżdza i nic, nawet kierowcą nie przeszło przez myśl że w samochodzie może być człowiek! nic dodać nic ująć...szkoda słów....
Cytuj
+12mieszkaniec2017-10-06 13:28#1
tyle samochodów przejechało na filmiku i ŻADEN nie zatrzymał się żeby udzielić pomocy. Ludzka znieczulica i zobojętnienie nie zna granic. A jest wyraźnie zapisane w kodeksie drogowym "każdy użytkownik dróg ma obowiązek zatrzymać się i pomóc" A poza tym ze zwykłej dobroci serca, ale jak widać nie w Polsce.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • OUT5
  • bf
  • out2
  • out1
  • out3

Ostatnio opublikowane

Policjanci przeprowadzą w niedzielę działania…

Opublikowano: 23.02.2018 11:49

Komentarzy: 0

Udany występ skarżyskich policjantów

Opublikowano: 23.02.2018 11:21

Komentarzy: 0

Otwarto oferty w przetargach na realizację pi…

Opublikowano: 22.02.2018 21:52

Komentarzy: 0

Uroczyste zakończenie XIX edycji Zimowej Akad…

Opublikowano: 22.02.2018 21:46

Komentarzy: 0

Radny kłusownikiem?

Opublikowano: 22.02.2018 19:55