24.11.2017 Ostatnia aktualizacja 13:18, 24.11.2017
  • c1
  • c2
  • c3
  • c4
  • c5
  • c6

Kolizja z udziałem trzech pojazdów osobowych na drodze krajowej

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 07 Paź 2017
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
Trzy pojazdy osobowe uczestniczyły w kolizji drogowej, do której doszło w sobotę około godziny 20 na ulicy Wojska Polskiego (droga krajowa nr 42) w Skarżysku-Kamiennej. Jedna osoba została poszkodowana.

Jak udało nam się ustalić - kierowca alfy romeo jadąc Aleją Jana Pawła II (od strony Starachowic) skręcając w zjazd w kierunku Kielc nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia z nadjeżdżających z naprzeciwka pojazdem marki opel, który jechał ulicą Wojska Polskiego (od strony osiedla Bór). W wyniku tego zdarzenia uszkodzeniu uległ jeszcze jeden pojazd (ford mondeo), który w momencie kolizji wyjeżdżał w kierunku Bliżyna. Jedna osoba (pasażerka alfy romeo) została przewieziona do szpitala. Pozostałym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało.

Na miejsce kolizji wezwane zostały: dwa zastępy straży pożarnej, dwa patrole policji oraz karetka pogotowia.

Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej.  


Komentarze

0eye2017-10-09 09:34#10
Cytuję @:



Barierki są akurat na wysokości reflektorów osobówek. Można ich nie zauważyć.
Widzieliście kiedyś głowicę fotografującą w aucie Google. Widzieliście kiedyś jak wysoko jest umieszczona? No, to tyle w temacie.


Haha, dobre. Najpierw jedź w to miejsce i zobacz a potem komentuj. Tobie i innym pomyliły się skrzyżowania. Nawet nie raczyłeś się zapoznać z linkiem do mapy. To nie jest skrzyżowanie Krakowska/Jana Pawła 2. To jest skrzyżowanie na dk42 z wyjazdem na s7.
Więc weź nie pierdziel farmazonów o wysokich barierkach tylko jedź w to miejsce i się sam przekonaj jak wygląda to skrzyżowanie!!!!!!!!!!!
Cytuj
+1Torino2017-10-09 09:27#9
Cytuję @:
Barireki dla osobówek utrudniają widoczność i to bardzo.Na cholerę one tam postwione zostały?


Jakie barierki utrudniają tam widoczność??????
Człowieku, rzecz cała działa się ok. 20.00, czyli ciemno jak w ... . To jak można nie widzieć świateł samochodu jadącego z naprzeciwka?????
Ta Alfa Romeo to nie jest bolid formuły 1, gdzie jedzie się prawie na leżąco, 4 literami po asfalcie i głowa jest na wysokości ok.70cm!!!
O czym ty bredzisz???
Barierki są po by jakiś skarżyski rajdowiec nie wjechał na sąsiedni pas jak mu latem drogowcy "gołoledzi" nie posypią.
Te barierki to dla Twojego dobra by materia ciemnej masy poruszająca się samochodem z dużą prędkością nie uszkodziła Ciebie i Twojej rodziny.
Cytuj
-1@2017-10-09 09:02#8
Cytuję KierowcaBombowca:
Cytuję @:
Barireki dla osobówek utrudniają widoczność i to bardzo.Na cholerę one tam postwione zostały?


Które barierki? Przecież eye wkleił link do tego skrzyżowania, tam barierki są bardzo nisko.

Barierki są akurat na wysokości reflektorów osobówek. Można ich nie zauważyć.
Widzieliście kiedyś głowicę fotografującą w aucie Google. Widzieliście kiedyś jak wysoko jest umieszczona? No, to tyle w temacie.
Cytuj
+2KierowcaBombowca2017-10-09 08:01#7
Cytuję @:
Barireki dla osobówek utrudniają widoczność i to bardzo.Na cholerę one tam postwione zostały?


Które barierki? Przecież eye wkleił link do tego skrzyżowania, tam barierki są bardzo nisko.
Cytuj
-1eye2017-10-08 17:25#6
Cytuję @:
Barireki dla osobówek utrudniają widoczność i to bardzo.Na cholerę one tam postwione zostały?


Masz prawo jazdy? Jeśli tak to kto ci je dał? Nigdy nie powinieneś wyjeżdżać na drogę bo komuś zrobisz krzywdę. Sobie? Mała strata. Innym? Możesz żałować do końca życia!!! Więc lepiej oddaj ten dokument i nigdy, przenigdy nie wsiadaj za kierownicę!!!

Tutaj masz link tych barierek zasłaniających widoczność: https://www.google.pl/maps/@51.1022548,20.8346041,3a,75y,237.98h,90t/data=!3m6!1e1!3m4!1svBEFaES2Ci4GLTUMMh4lpg!2e0!7i13312!8i6656
Cytuj
+4@2017-10-08 11:58#5
Barireki dla osobówek utrudniają widoczność i to bardzo.Na cholerę one tam postwione zostały?
Cytuj
-2eye2017-10-08 11:28#4
Jak o godzinie ok. 20 gdy jest już ciemno, można nie zauważyć auta jadącego z naprzeciwka???? Prawo jazdy do zabrania, skierowanie na badania psychiatryczne i po tym ewentualny egzamin.
Cytuj
+5mieszkaniec2017-10-08 09:14#3
Cytuję trąba:
a może następne rondo ?


ten sarkazm nie jest konieczny. Rondo usprawnia płynność ruchu na skrzyżowaniach i poprawia bezpieczeństwo. Prześledź historię i zobacz jak statystycznie wygląda ilość kolizji na rondach a jak na zwykłych skrzyżowaniach.
Cytuj
-9ca.on2017-10-08 05:39#2
Od lat powtarzam:
- trzeba koniecznie zmienić nazwę ulicy JP2 na mniej trefną.
Wypadki przestaną się tam zdarzać momentalnie.
Cytuj
-5trąba2017-10-07 22:20#1
a może następne rondo ?
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • OUT5
  • bf
  • out2
  • out1
  • out3

Ostatnio opublikowane

Przebudowany odcinek ul. Paryskiej już gotowy

Opublikowano: 24.11.2017 11:42