22.10.2018 Ostatnia aktualizacja 10:18, 22.10.2018

Stracił panowanie nad kierownicą i zjechał do rowu

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 23 Gru 2017
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
W sobotę przed godziną 13 na ulicy Rycerskiej w Skarżysku-Kamiennej doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Nikt nie został poszkodowany.

81-letni kierowca Fiata 500 (jadąc od strony drogi krajowej numer 7)  z nieustalonych dotąd przyczyn stracił panowanie nad kierownicą zjechał nagle z drogi i ,,wylądował" w przydrożnym rowie. Samochodem podróżowały dwie osoby. Nikomu nic się nie stało.

Na miejsce zdarzenia wezwane zostały cztery zastępy straży pożarnej oraz dwa patrole policji.

Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej.


Komentarze

+5deda2017-12-25 12:29#10
Cytuję Bo.leslaw:
Tak się zapytam miszczów kierownicy z refleksem... Który jeżdżąc pod kauflandem respektuje zasade prawej ręki? Bo ja tam rzadko spotykam takich którzy wiedzą co to takiego. Może warto i chwilę refleksji nad sobą zanim zacznie sie krytykować starszych kierowców.

Nikt tego nie robi baaa nawet trąbia na prawidłowo jadących banda baranów.
Cytuj
+3deda2017-12-25 12:28#9
Cytuję Legolas:
Wy też będziecie kiedyś w tym wieku,o ile tego dożyjecie.Nie kraczcie i nie krzyczcie o zakazach,o odbieraniu komukolwiek czegokolwiek,tym sposobem kręcicie bata na samych siebie.W tym mieście prawda jest taka,iż komunikacja miejska nie istnieje,aby się gdziekolwiek dostać(lekarz,szpital,rehabilitacja itp itd),trzeba jechać albo z kimś z rodziny lub też często samemu(dzieci daleko w świecie lub innym mieście),albo najmować kogoś,a nikt za 5zł woził po parę godzin nikogo nie będzie.Dopóki z komunikacją nic się nie zmieni,starsi ludzie są zmuszeni do radzenia sobie w każdy możliwy sposób.Zjechał to zjechał i całe szczęście dla niego i innych.Nie ferrujcie wyroków i nic nikomu nie odbierajcie.To co zrobicie teraz,, prędzej czy później spotka i was.

To co myślisz, że lepiej będzie jak taki dziadek kogoś zabije bo musiał jechać bidny do lekarza bo ma artretyzm???
Cytuj
+2deda2017-12-25 12:27#8
Ludzie w tym wieku absolutnie nie powinni mieć już pozwolenia na prowadzenie jakiegokolwiek pojazdu. Ostatnio dziadek zajechał mi drogę bo jechał sobie środkiem ulicy ja przy prawej.Nagle stwierdził, że chce skręcić w lewo i wrócił do prawej. Gdy pojechałem za nim i mu wyjaśniłem co zrobił to oczy zrobił jak żaba nie wiedząc w ogóle o co chodzi i na pewno nie kłamał po prostu był totalnie nie świadomy swojego czynu a mojego klaksonu nawet nie usłyszał. To tak jakby dziecko wpuścić za kierownicę albo gorzej.
Cytuj
+3ed2017-12-25 12:22#7
Cytuję Bo.leslaw:
Tak się zapytam miszczów kierownicy z refleksem... Który jeżdżąc pod kauflandem respektuje zasade prawej ręki? Bo ja tam rzadko spotykam takich którzy wiedzą co to takiego. Może warto i chwilę refleksji nad sobą zanim zacznie sie krytykować starszych kierowców.
Dokładnie nikt tam jej nie respektuje raz mnie jeden kretyn strąbił myśląc, że jedzie "główną" ulicą to ma pierwszeństwo. Większość kierowców to idioci.
Cytuj
+3Bo.leslaw2017-12-24 22:40#6
Tak się zapytam miszczów kierownicy z refleksem... Który jeżdżąc pod kauflandem respektuje zasade prawej ręki? Bo ja tam rzadko spotykam takich którzy wiedzą co to takiego. Może warto i chwilę refleksji nad sobą zanim zacznie sie krytykować starszych kierowców.
Cytuj
+2Legolas2017-12-24 10:44#5
Wy też będziecie kiedyś w tym wieku,o ile tego dożyjecie.Nie kraczcie i nie krzyczcie o zakazach,o odbieraniu komukolwiek czegokolwiek,tym sposobem kręcicie bata na samych siebie.W tym mieście prawda jest taka,iż komunikacja miejska nie istnieje,aby się gdziekolwiek dostać(lekarz,szpital,rehabilitacja itp itd),trzeba jechać albo z kimś z rodziny lub też często samemu(dzieci daleko w świecie lub innym mieście),albo najmować kogoś,a nikt za 5zł woził po parę godzin nikogo nie będzie.Dopóki z komunikacją nic się nie zmieni,starsi ludzie są zmuszeni do radzenia sobie w każdy możliwy sposób.Zjechał to zjechał i całe szczęście dla niego i innych.Nie ferrujcie wyroków i nic nikomu nie odbierajcie.To co zrobicie teraz,, prędzej czy później spotka i was.
Cytuj
+7mieszkaniec2017-12-23 21:18#4
nie ma co fochów strzelać i minusować posty bo donbalon i franco mają rację. Ludzie w tym wieku nie mają już odpowiedniego refleksu, koordynacji i sprawności. To są tykające bomby. Jak ten dziadek ostatnio co z paryskiej wyjeżdżał i się na tira nadział.
Cytuj
+6gustlik2017-12-23 20:02#3
najechalo sie strazy jakby mega karambol byl. lekka przesada :-)
Cytuj
+8DonBalon2017-12-23 14:27#2
Z całym szacunkiem, ale ludzie po 75 roku życia powinni odstawic prawo jazdy na bok i nie wsiadać za kierownicę auta. Albo ktoś młodszy z rodziny niech wozi starszych ludzi, albo niech przesiądą się "na komunikację miejską".
Cytuj
-6franco212017-12-23 14:19#1
Żart. Facet powinien oddać prawo jazdy już 15 lat temu !. Postawić mu zarzuty spowodowania katastrofy w ruchu lądowym !. Zabrać prawko.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Wybory samorządowe 2018: Wyniki wyborów. Za d…

Opublikowano: 22.10.2018 07:42