15.07.2019 Ostatnia aktualizacja 10:35, 15.07.2019

Tragiczny wypadek na "siódemce". Nie żyje młody mężczyzna

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 03 Mar 2019
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
W niedzielę przed godziną 4 na drodze krajowej numer 7 w Skarżysku-Kamiennej doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Jedna osoba zginęła na miejscu.

Jak udało nam się ustalić- pojazdem marki Ford, który jechał od strony osiedla Pogorzałego w kierunku Skarżyska-Kamiennej podróżowało trzech młodych mężczyzn. W pewnym momencie kierujący stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu,a następnie do przydrożnego rowu uderzając w drzewa. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 19-letni mieszkaniec powiatu skarżyskiego. Dwóch pozostałych mężczyzn (w wieku 17 i 20 lat) zostało przewiezionych do szpitala.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci, strażacy oraz prokurator. Trwa ustalanie, kto kierował pojazdem. 


Komentarze

0Aaaaa2019-03-07 22:06#13
Tragedia, sprawca powinien dostać dożywocie !!!!!!! Dlaczego to on nie zginął tylko osoba niewinna ? Która wracała do domu po ostatkach?!
Gdy po pierwszej sytuacji po potrąceniu w stanie upojenia alkoholowego do niego nic nie dotarło to nie ma już ratunku dla takiej osoby...
Nawet gdy dostanie maksymalną karę nie wróci to życia zmarłemu .

Ogromne wyrazy współczucia dla rodziny,przyjaciół zmarłego.
Cytuj
+4Tau2019-03-06 11:50#12
Cała ta tragedia od poczatku do konca miala podloze narkotykowo-przestepcze, zaczelo sie juz dawno temu. Chlopakom od zawsze imponowala ulic.. Brak umiejetnosci odroznienia dobra od zla zrobilo swoje, to sie nie moglo inaczej skonczyc niz smiercia albo odsiadką. W tym wypadku dwa w jednym. Zycze wszystkim zyjacym w iluzji aby w koncu otworzyli oczy, wzieli zycie na bary i zaczeli zyc w prawdziwej rzeczywistosci, wolnej od narkotykow i szemranych znajomych.
Cytuj
+1Pikuś2019-03-05 17:26#11
Cytuję Nieznajoma:
Ta nieruchomosc skad pochodzi auto z wypadku rozrywkowa nie ukrywam ale mieszka tam tez normalna rodzina z dziecmi ...kondolencje dla rodziny chlopaka ktory zginal..miejmy nadzieje ze kierowca poniesie za to odpowiedzialnosc karna

Już jest informacja o wstępnym zatrzymaniu dwudziestolatka na 3 miesiące. Finalnie grozi mu do 12 lat i oby to się spełniło bo święty nie był, wiem bo kojarzę tego dwudziestolatka i miał za uszami co nie co. Wiem że w tym domu mieszka również normalna rodzina, chyba siostra tego sprawcy i oby było tak dalej. Nikt przecież nie napisał że wszyscy tam mieszkający są "be", nie podano adresu ani nazwisk. Młody sam sobie wybrał taki los a inni przez to cierpią, jego rodzina i rodzina chłopaka który zginął.
Cytuj
0Nieznajoma2019-03-04 23:22#10
Ta nieruchomosc skad pochodzi auto z wypadku rozrywkowa nie ukrywam ale mieszka tam tez normalna rodzina z dziecmi ...kondolencje dla rodziny chlopaka ktory zginal..miejmy nadzieje ze kierowca poniesie za to odpowiedzialnosc karna
Cytuj
-7Anonimm2019-03-04 20:36#9
Jak Ludzie mogą pisać ze nie ma co ubolewać nad tragedia !! Totalna znieczulica.! To fakt kto prowadził pojazd pod wpływem powinien dostać karę.! A kto czasami nie wraca z pasażerów pijanych ? Wiec nie czepiajmy się pasażerów tylko osoby prowadzącej auto.! Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego. [*]
Cytuj
+2Swiadomy2019-03-04 19:26#8
Krotki pobyt w wiezienia za posiadanie znacznej ilosci amfetaminy i szemrane towarzystwo to wedlug ciebie bycie porzadnym? Dziewczyno dorosnij, zacznij odrozniac dobro od zla i wtedy obiektywnie przedstaw postac ofiary. Nie pozdrawiam
Cytuj
-4anonimowa2019-03-04 15:48#7
Znam tego który zginął , bardzo fajny i porządny chłopak .. znam też tego do kogo należało auto... na niego brak słow pierw stłuczka w zeszłym roku .. teraz wypadek , gdzie zginął młody chłopak... ludzie którzy nie wiedzą co się stało jak się stało... wstyd ...:( wyrazy współczucia dla rodziny... a ten kto to zrobił poniesie karę mam nadzieję.
Cytuj
+11Ksiądz Robak2019-03-04 14:44#6
Przejeżdżałem tam wczoraj parę minut po 6 rowerem. Widok przykry tym bardziej że parawan jeszcze stał i czekali na prokuratora. Auto wydało mi się znajome i nie pomyliłem się. Ford z pewnego osiedla na obrzeżach Skarżyska. Nieruchomość bardzo rozrywkowa, krzyki,wrzaski, nocne jazdy do sklepu, jazdy na masce i zderzaku. Dodać można że ta sama ekipa a przynajmniej jeden z nich skasowali niebieskiego Matiza koło Urzędu Pracy jakiś czas temu. 2-3 osoby ranne, kierujący pod wpływem. Parkował tam najpierw Matiz, potem Ford a teraz pusto pod domem. Za to mundurowi czasem parkują. Może szanowna redakcja doda uzupełnienie że 17 latek miał 1.5 promila a 20 latek odmówił badania i wzieli go na krew co już coś sugeruje. Już wczoraj to było wiadome. Jeżeli się okaże że 19 latek miał promile to mamy komplet. Może Redakcja doda takie informacje, jak wypadły wyniki dwóch pozostałych, chyba już wiadomo. Nie ma co ubolewać nad tragedią ,choć takowa się wydarzyła a mogła być większa gdyby trafili na czołówkę z postronnym kierowcą. Ubolewać trzeba nad głupotą ludzką.
Cytuj
+6wieśka2019-03-03 13:07#5
Dobrze że nikomu postronnemu krzywda się nie stała, a małolatów mi jakoś nie żal.Szkoda tylko rodziców , bo dla nich to olbrzymia tragedia.
Cytuj
+5galica2019-03-03 13:02#4
To skutki braku Zasadniczej służby Wojskowej. Nie trzeba się uczyć , bo do woja nie wezmą i mamusia pod nos podstawi jedzenie a ojciec da samochód. Małolatom się z nudów w głowach przewraca a życie to nie gra respawn-u nie będzie.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Dla kogo mieszkania chronione wspierane w „Ce…

Opublikowano: 15.07.2019 12:34