26.05.2020 Ostatnia aktualizacja 15:46, 26.05.2020

Groźny wypadek w Kierzu Niedźwiedzim. Jedna osoba poszkodowana

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 12 Mar 2019
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
We wtorek na ulicy Szydłowieckiej w Kierzu Niedźwiedzim doszło do groźnego wypadku, w którym uczestniczyły dwa pojazdy. Jedna osoba została poszkodowana.

Do zdarzenia doszło przed godziną 10. Na ulicy Szydłowieckiej - kierująca pojazdem marki Toyota Yaris po wjechaniu ulicę Szydłowiecką (od strony Świerczka) prawdopodobnie przy próbie skrętu w lewo (w kierunku sklepu spożywczego) nie  zachowała należytej ostrożności i doprowadziła do zderzenia z dostawczym pojazdem marki Mercedes Atego, który jechał od strony Zbijowa. W wyniku tego zdarzenia 35-letnia kobieta została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana.

Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej.


Komentarze

+7Valarauko2019-03-14 09:03#14
Tak się składa, że zgodnie z prawem skręcający w lewo zobowiązany jest upewnić się czy może wykonać manewr bezpiecznie, tj. czy nie wymusza pierwszeństwa przejazdu na pojeździe jadącym z naprzeciwka oraz upewnić się w lewym lusterku, czy nie zajeżdża drogi pojazdowi z tyłu! Identyczna wykładnia dotyczy wyprzedzania. Kierujący pojazdem wyprzedzającym zanim wykona manewr musi upewnić się, czy sam nie jest wyprzedzany! Pomijam już kwestię kierunkowskazu, który, co oczywiste (choć nie dla wszystkich, niestety), powinien być włączony odpowiednio wcześniej. Dlatego, Panie Stanisławie Cz., miłośniku podwójnego gazu i zabawy w chowanego, owszem, mandaty za prędkość i wyprzedzanie w niedozwolonym miejscu dostanie kierowca Mercedesa ATEGO, ale nadal sprawcą kolizji jest kierująca Toyotą YARIS.
Cytuj
+2eh2019-03-13 20:23#13
lepiej weźcie sie w tym kierzu i zbijowie za pijaków chodzących środkiem ulicy jak nie na czworakach to leżacych na asfalcie to popelina straszna wsiowa może jakaś prohibicja albo kierowanie na leczenie alkoholików?
Cytuj
+6Sołtys2019-03-13 17:31#12
Cytuję Stanisław Czubak:
Do sołtys !!! Ale się wyżyłeś ! Nie jesteś wart żeby cię pisać z dużej litery bo Sołtys to poważna funkcja ! W przeviwieństwie do ciebie ! Najlepiej to się chować pod pseudonimami ! Ja w przeciwieństwie do ciebie widziałem monitoring ze sklepu, a to wiele wyjaśnia !!!


O chyba jednak trafiłem przez przypadek, na osobę jeżdżąca kiedyś po "pijaku" i mająca epizodzik w Sądzie Okręgowym w Kielcach. Tam uznano go jednak ostatecznie winnym. Chyba. Chwal się jeszcze, że widziałeś zapis z monitoringu, którego nie jesteś administratorem, chwal się więcej to znowu będziesz odwiedzał znajome budynki. WC może też.
Cytuj
+8Legolas2019-03-13 17:13#11
Cytuję Bull:
To jest sołtys tej wsi lepiej to nie obrażaj .

Osoba jeżdżąca pod wpływem alkoholu i łamiąca Polskie Prawo, nie powinna się w takich sytuacjach wypowiadać. Jest (jeśli to ten człowiek), mało wiarygodną osobą pod tym względem.
Cytuj
+3Tsk2019-03-13 16:07#10
Cytuję Sołtys:
Tak się zastanawiam, czy ten Stanisław Czubak to nie Stanisław Cz. jeżdżący pod wpływem wysokich%?
Takie miał ten Stanisław Cz. % w sobie, że przed policją do cudzego domu przed policja uciekł i do WC się schował.
Jak to ta sama osoba, to można napisać, że zna się chłop na prawie o ruchu wiejskim drogowym bo sprawa jego aż do sadu w Kielcach trafiła. Nie ma to tamto.
Ale może to tylko zbieżność imienia i nazwiska?

Tak to ta sama osoba !!
Cytuj
-12Stanisław Czubak2019-03-13 12:09#9
Do sołtys !!! Ale się wyżyłeś ! Nie jesteś wart żeby cię pisać z dużej litery bo Sołtys to poważna funkcja ! W przeviwieństwie do ciebie ! Najlepiej to się chować pod pseudonimami ! Ja w przeciwieństwie do ciebie widziałem monitoring ze sklepu, a to wiele wyjaśnia !!!
Cytuj
+9Sołtys2019-03-13 09:55#8
Tak się zastanawiam, czy ten Stanisław Czubak to nie Stanisław Cz. jeżdżący pod wpływem wysokich%?
Takie miał ten Stanisław Cz. % w sobie, że przed policją do cudzego domu przed policja uciekł i do WC się schował.
Jak to ta sama osoba, to można napisać, że zna się chłop na prawie o ruchu wiejskim drogowym bo sprawa jego aż do sadu w Kielcach trafiła. Nie ma to tamto.
Ale może to tylko zbieżność imienia i nazwiska?
Cytuj
-11Stanisław Czubak2019-03-13 07:23#7
Anonimowa ! Czy tak się nszywasz ? Tu wszyscy piszą z imienia i nazwiska, a ty się swojego wstydzisz, no i źle patrzyłaś, bo jednak byłem ! Teraz to wszyscy mogą tak zeznawać, że dwa razy wymusiła ! Na razie to przesłuchano jedną stronę, a to że jechał z większą niż dozwolona prędkością !
Cytuj
0Bull2019-03-13 07:07#6
To jest sołtys tej wsi lepiej to nie obrażaj .
Cytuj
-5Bull2019-03-13 07:01#5
Cytuję Legolas:
Podobieństwo nazwisk i imienia?

Niech Cię lepiej to nie interesuje .
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Kolejny krok do nowoczesnego bazaru

Opublikowano: 26.05.2020 17:46

Komentarzy: 0

Remont chodnika w Mroczkowie zakończony

Opublikowano: 26.05.2020 11:58

Komentarzy: 0

Miasto deklaruje współpracę z PKP przy realiz…

Opublikowano: 26.05.2020 10:06

Komentarzy: 0

Węzeł Skarżysko-Kamienna Północ został otwart…

Opublikowano: 25.05.2020 20:39

Komentarzy: 0

Wypadek na terenie zakładu produkującego masy…

Opublikowano: 25.05.2020 17:24

Komentarzy: 4

Ukradł samochód i wędki. Obficie „nałowił” za…

Opublikowano: 25.05.2020 12:18

Komentarzy: 0

Prezent dla bliskiej osoby - jak wybrać ten w…

Opublikowano: 25.05.2020 11:48

Komentarzy: 0

Zasłabł za kierownicą. Miał ponad 2 promile!

Opublikowano: 25.05.2020 10:18